Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Сончік

Вид товарів
Сортувати
6 290 грн

Висота матраца: 17 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00575
7 345 грн

Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: середня / жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00577
7 200 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня / жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00578
7 775 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середня / жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00579
6 690 грн

Висота матраца: 17 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00580
8 640 грн

Висота матраца: 23 см; Ступінь жорсткості: середня / жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00581
6 910 грн

Висота матраца: 16 см; Ступінь жорсткості: жорсткий / середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00582
8 460 грн

Висота матраца: 15 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00583
6 910 грн

Висота матраца: 16 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00584
7 720 грн

Висота матраца: 23 см; Ступінь жорсткості: середня / жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00585
9 150 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00586

 

Матраци від компанії Сончік (Sonchik) - це здоровий і міцний сон, високий комфорт та естетична привабливість зовнішності. Цей відносно короткий час молода компанія, заснована в 2005 році, змогла міцно зміцнитися на вітчизняному ринку в сегменті високоякісних матраців, чохлів для матраців, кушеток різного розміру, подушок та інших виробів підвищеної комфортності, пропонованих споживачеві за стабільно доступною ціною.

Здоровий сон з матрацом Сончік

Компанія Сончік (Sonchik) пропонує широкий модельний ряд ортопедичних та анатомічних матраців, які створюють ідеальні умови для здорового міцного сну. Природнє й правильне положення хребта під час відпочинку сприяє профілактиці широкого спектру захворювань опорно-рухового апарату.

В основі конструкції матраців від компанії "Сончік" лежать власні унікальні розробки і досвід відомих світових виробників. Як наповнення використовуються кращі, екологічно чисті матеріали європейських компаній.

Технології комфорту

Пружинні й безпружинні матраци на основі натурального латексу серії Магія і Класика, пропоновані нашим магазином, сконструйовані й виготовлені відповідно до технологій - залежних і незалежних пружин (Bonnel і Pocket Spring відповідно). Кожна з названих має свої переваги.

Технологія залежних пружин, реалізована в матраці Bonnel демонструє прекрасний ортопедичний ефект і дозволяє матрацу витримувати великі навантаження. До цих переваг слід додати й прекрасну вентиляцію і, як наслідок, оптимальне виведення вологи.

Технологія незалежних пружин, реалізована в матраці Pocket Spring, демонструє не менш вражаючий ортопедичний ефект, точечно впливаючи під час відпочинку на різні зони тіла. Таким чином, вдається досягти унікальної "індивідуалізації" матраца відповідно до особливостей фігури кожного.

Абсолютно всі матраци від компанії Сончік екологічно безпечні. Пружність матраців надає пінополіуретан, необхідну жорсткість забезпечують шари кокосової койри. Матраци підвищеної жорсткості часто вибирають люди, які страждають надмірною вагою або ж ті, хто краще висипається на більш жорсткій основі.

Як купити натуральні матраци від Сончік

Інтернет-магазин MatraSon пропонує придбати матраци від найбільших виробників - Сончік, Акант, Сонлайн і інші з доставкою в будь-яке місто України.

Ми пропонуємо Вам не тільки оригінальну продукцію, а й:

Matrason - все для комфортного сну й відпочинку.