Інтернет-магазин матраців, ліжок та постільних речей.

Немає нічого важливішого здорового, міцного сну та гарного відпочинку після роботи – від цього залежить і настрій, і працездатність, і загальний фізичний стан. Як відомо, людина проводить значну частину свого життя або уві сні, або лежачи, тому вкрай важливо, щоб матрац і ліжко були зручними. Великий вибір і висока якість

Великий вибір і висока якість

Такі речі, як ліжко та матрац, купуються не часто, тому краще підібрати їх під себе індивідуально, щоб ваша покупка виявилася найбільш ефективною і повністю відповідала вашим вимогам. У спеціалізованому інтернет-магазині MatraSon ви без зусиль знайдете все найнеобхідніше для здорового сну і хорошого відпочинку. У нас можна вибрати і купити:

< p> При цьому представлені у нас ортопедичні матраци, від кращих фірм-виробників, створені з примиренням високоякісних натуральних матеріалів. У разі, якщо вам хочеться істотно заощадити на покупці ортопедичного матраца – вашій увазі пропонується продукція відповідає всім необхідним міжнародним нормам від вітчизняних виробників.

Зручність при купівлі і доставці

Крім ортопедичних матраців та якісних зручних ліжок інтернет-магазин матраців MatraSon пропонує величезний вибір білизни і наматрасников , ковдр, подушок, окремо розташованих комодів і інших постільних речей. У нас можна купити цілі спальні, повністю складаються з усього необхідного для сну і відпочинку. Спеціальна система додаткових бонусів дозволить зробити максимально вигідну покупку, не виходячи при цьому з дому, не залежно де ви при цьому перебуваєте – в Києві, Запоріжжі чи Донецьку. Економте на доставці, а не на якість товару – при замовленні ортопедичного матраца на суму більш ніж 4000   гривень передбачена безкоштовна доставка без передоплати по всій Україні. Наші консультанти дозволять зупинити свій вибір саме на ті товари, які індивідуально вам особисто найбільше підійдуть. Крім цього, у нас діє дуже гнучка система оплати товару, що сподобався будь-яким зручним для вас способом. Завдяки постільній білизні, що надаються нашим інтернет-магазином матраців MatraSon, ваша спальня буде ідеальною, відпочинок - повноцінним, а сон - міцним і спокійним.

Київ Глибочицька, 29
(044) 22-33-804
(093) 86-55-375
(050) 166-7-888
(096) 780-88-38
(044) 22-33-804
(093) 86-55-375
(050) 166-7-888
(096) 780-88-38
Кошик
Улюблені
Більше 50 виробників
забезпечують широкий
асортимент
10 років на ринку,
задоволені покупці,
тисячі рекомендацій
Індивідуальний підхід
і консультація по вибору
товару
Доставка по всій
Україні, розумна
передоплата