Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Мебель для гостиниц и баз отдыха

Вид товарів
Сортувати
2 280 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 100 кг .; Пружинний блок: «Боннель»

Реалізується від 1 шт
2 649 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 100 кг .; Пружинний блок: «Боннель»

Реалізується від 1 шт
2 909 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 100 кг .; Пружинний блок: «Боннель»

Реалізується від 1 шт
2 909 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 140 кг .; Пружинний блок: «Боннель»

Реалізується від 1 шт
1 526 грн

Висота матраца: 10 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний. Мінімальне замовлення від 5 шт.

Реалізується від 5 шт
552 грн

Висота матраца: 7 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 80 кг; Пружинний блок: безпружинний. Мінімальне замовлення від 5 шт.

Реалізується від 5 шт

На перший погляд, готельна меблі ні чим не відрізняється від звичайних меблів для дому. Але насправді до неї висувається цілий ряд вимог, щоб вона довгий час зберігала презентабельний вигляд.

Основні вимоги до меблів для готелів та готелів

Меблі для готелів

Меблі подібного типу експлуатують частіше, інтенсивніше звичайної домашньої. Постояльці не особливо бережно користуються ліжками, тумбами, шафами, а регулярне прибирання з агресивними засобами псує поверхню. Якщо кімнати розташовані з сонячної сторони, меблі швидше вигорають, а номери завжди повинні мати презентабельний вигляд. Як правило, весь меблевий фонд в готелях вимагає заміни кожні 3-4 роки. До того ж, існують різні вимоги до меблів, котрі закуповуються для готелю вищого класу в люксові номери і для пансіонатів.

Сьогодні клієнти цінують не тільки зовнішній вигляд, але ергономічність, зручність в номері, навіть якщо зупиняються там все на ніч. У самому бюджетному номері крім ліжка і шафи повинна стояти тумбочка і стілець, а саму ліжко рекомендується покривати ортопедичними матрацами .

Елітні номери обладнуються великою кількістю меблів. Мало того, її намагаються витримати в певному стилі, іноді поєднуючи з відкривається за вікном видом. Але в будь-якому випадку меблі для готелю повинна відповідати прийнятим ГОСТам.

В цілому, при виборі обладнання номерів для баз відпочинку, готелів, готелів, пансіонатів, рекомендуємо дотримуватися таких правил:

Вибираючи постачальника, співвідносите його можливості поставок до ваших потреб. Уточніть, наскільки широкий асортимент вибору конфігурацій меблів і варіантів оббивки. Важливо, щоб ваш заклад не повторювалося по стилю з найближчими конкурентами.

Все для готелів в нашому інтернет-магазині

На нашому ресурсі пропонується купити меблі від виробника високої якості і різних конфігурацій. Ви можете вибрати ліжка односпальні або двоярусні, з металевим каркасом і з високоякісного ДСП, а також ортопедичні матраци до них. Ціни вказані на закупівлю товару від п'яти штук. Також ми готові прийняти замовлення на виготовлення меблів за індивідуальним замовленням.

Терміни доставки мінімальні. Товар поставляється по всій Україні, а по Запоріжжю і Києву — безкоштовно. Ми пропонуємо безпроцентну розстрочку на термін від 4 місяців. На весь товар видається гарантія на термін, встановлений виробником. У разі невідповідності товару ми завжди готові його обміняти.

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нашим менеджером і отримайте безкоштовну консультацію.