Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Корисні поради

Завдяки рекламі у багатьох користувачів склалося хибне враження, що якісний відпочинок можна отримати тільки на багатошаровому пишному матраці, з різними підсилювачами і доповненнями.
Насправді комфортно виспатися можна і на більш простій постелі — недорогі моделі також здатні впоратися з основними завданнями і забезпечити хорошу підтримку. Інша річ, що такі моделі, швидше за все, не прослужать дуже довго.
Читати більше
Більшість людей ще в дитинстві вибирають найзручнішу позу для сну і користуються нею протягом довгих років. Але ж наше тіло міняється, дорослішає, змінює вагу і навіть обзаводиться хронічними захворюваннями.
Тому улюблена поза перестає бути комфортною, а людина прокидається вранці «розбитою».
Можливо, настав час переглянути свої поняття про комфорт? Відвикати буде складно, але воно того варте.
Читати більше
Отже, ви придбали нове ліжко і вирішили власноруч зібрати і встановити його. Сумніваєтеся у власних силах і можливостях? Побоюєтеся, чи правильно все зробите?
Давайте розберемо основні моменти, з якими вам доведеться зіткнутися в роботі. Обговоримо основний інструмент, план дій і основні помилки, котрих можна уникнути. В процесі збирання ви дізнаєтесь про переваги та недоліки обраної конструкції.
Читати більше
На зміну пружинним основам під матрац прийшли поперечні дерев’яні решітки, які служать набагато довше і не деформуються під навантаженнями. Дерев’яні планки називають ламелями, латами або латофлексами.
Пружні рейки дуже прості і зручні в роботі, легко монтуються і замінюються. Їх використовують як в звичайних ліжках або диванах, так і меблях з регульованою основою.
Читати більше
Створити комфортні умови для сну хворій людині — непросто. Особливо, якщо ви вперше зіткнулися з проблемами опорно-рухового апарату.
Необхідно точно знати своє захворювання і рекомендації лікаря, розуміти різницю між типами постільних аксесуарів та їх комбінаціями.
Ми допоможемо розібратися з тим, як знайти оптимальний матрац при різних хворобах спини.
Читати більше
Неспокійний сон і ранковий дискомфорт ми часто списуємо на вік, проблеми зі здоров'ям, перенавантаження і т.д. Звичайно, ці причини ніхто не заперечує. Але якщо ви відмінно висипаєтеся в готелі після насиченого, важкого дня - то, швидше за все, проблема саме в матраці.
Рішення просте – вам варто придбати постільні аксесуари (матрац, подушку, топпер), як в готелі, де ви комфортно відпочили. Але як дізнатися, які саме матраци використовують в готелях?
Читати більше