Київ Глибочицька, 29
(044) 22-33-804
(093) 86-55-375
(050) 166-7-888
(096) 780-88-38
(044) 22-33-804
(093) 86-55-375
(050) 166-7-888
(096) 780-88-38
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Корисні поради

Небольшая, но вместительная тумбочка часто используется не только для хранения различных вещей, но и в качестве устойчивой подставки под технику, осветительные приборы, аквариумы, вазоны и т.д. При этом стоит понимать, что далеко не все виды тумб способны выдержать усиленную нагрузку. Если вы планируете устанавливать на мебель телевизор или другую габаритную и тяжелую технику – вам стоит уделить особое внимание конструкции мебели, а также материалу изготовления.
Читати більше
Классический прямой диван сегодня существенно сдал позиции, разделив первенство с более габаритной угловой моделью. Поэтому, если вы ищете новую мебель для дома или офиса – вам стоит очень внимательно изучить особенности обоих вариантов, чтобы не прогадать с выбором.
Читати більше
Пуфик есть далеко не в каждом доме, как, впрочем, и кресло. Но если в удобстве и практичности второго сомневаться не приходится, то относительно пуфика у многих пользователей возникают сомнения. Зачем же нужен этот предмет обстановки, каковы особенности его конструкции и выгода, которую он способен подарить пользователю?
Читати більше
Процес «примірки» відповідного інтер'єру для кімнати починається з вивчення найбільш популярних стилів. Деякі з них мають дуже суворі правила і «свої» унікальні комбінації елементів, інші - навпаки, вітають вільне змішання різних компонентів і навіть запозичують у інших. Однак для грамотного «змішування» також потрібно знати, що можна використовувати.
Давайте спробуємо розібратися на прикладі розкішного стилю арт-деко, який придумали давно, але сьогодні він знову в тренді.
Читати більше
Натуральне дерево - простий і зрозумілий матеріал, який відрізняється тривалим терміном служби і, в залежності від сорту, має унікальний малюнок волокон. Так, ціна дерев'яних виробів висока, тому виробники пропонують повне або часткове виготовлення меблів зі шпону, ДСП, МДФ або оргалита. Адже не завжди економічно вигідно використовувати дорогу деревину, особливо якщо її не видно - наприклад,  під оббивкою.
Що являють собою ці матеріали, які їхні переваги, недоліки і термін служби?
Читати більше
Спланувати меблювання нового житла іноді складніше, ніж розгадати хитромудру головоломку. В кожній квартирі або будинку свої особливості, метраж, виступи, ніші, вікна, комунікації ... Цілком зрозуміло, що типові меблі всім не підійдуть. Тому виробники розробили варіанти, які дозволяють оптимально «підлаштувати» меблі під різні проекти житла, використовуючи кожен сантиметр.
Кому  підійдуть модульні або вбудовані меблі?
Читати більше