Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Двоярусні ліжка

Вид товарів
Сортувати
13 960 грн

Ліжко Дует двоярусне виробляється з масиву або щита бука. Розмір односпальний. Додатково комплектується планкою безпеки і шухлядами для білизни на роликах з боковинами з ДСП, або деревини бука. Кольори в асортименті.

артикул товару 00944
12 590 грн

Ліжко двоярусне Горище виготовлене з високоякісного натурального бука в односпальному розмірі. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.

артикул товару 00946
31 145 грн

Дерев'яне ліжко Сліппер виготовляється в односпальному розмірі. Можливе виробництво у нестандартному розмірі. Додатково комплектується шухлядами для білизни. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.

артикул товару 00948
13 312 грн

Ліжко двоярусне Сімпл виготовляється з високоякісного масиву вільхи в односпальному розмірі. Можливий вибір посилених ламелей. Додатково комплектується шухлядами на роликах. Широкий асортимент кольорів.

артикул товару 00949
15 974 грн

Ліжко Машенька-ДКМ14 виготовляється з високоякісної деревини. Є можливість використання у якості двоярусного чи окремого ліжка. Додатковий комплект: 2 шухляди для білизни на колесах. Кольори в асортименті.

артикул товару 00950
21 685 грн

Двоярусне дерев'яне ліжко Вестон виробляється в односпальному розмірі. Може використовуватися як два самостійних ліжка. У додатковий комплект входять дві шухляди на роликах для зберігання білизни. В асортименті широкий вибір кольорів  для тонування деревини.

артикул товару 00951
28 185 грн

Ліжко Аманда - дерев'яне двоярусне ліжко, яке можна розкласти на 2 самостійних. У додатковий комплект входять 2 шухляди на роликах для зберігання білизни. Кольори в асортименті.

артикул товару 00952
44 444 грн

Ліжко Шерон-КДШ2 виготовляється з масиву вільхи в односпальному розмірі. У додатковий комплект входять дві шухляди для білизни. Широкий вибір кольорів для тонування деревини.

артикул товару 00953
17 642 грн

Двоярусне ліжко Казка виготовляється з високоякісної деревини. Може розкладатися на 2 самостійних ліжка. Розмір: односпальне. Додатково комплектується двома шухлядами на роликах для зберігання білизни. Широка гамма кольорів. Висота бильця 36 см.

артикул товару 00954
21 505 грн

Двоярусне дерев'яне ліжко Берні виготовляється в односпальному та полуторному розмірах; верх і низ відповідно. Можлива комплектація шухлядами для білизни на роликах. Кольори в асортименті.

артикул товару 00955
18 082 грн

Двоярусне ліжко Ельдорадо-ДКЕ36 може розкладатися на 2 окремих ліжка. Виготовляється з якісної деревини в односпальному розмірі. Широка гамма кольорів.

артикул товару 00956
22 758 грн

Двоярусне ліжко Поло виготовляється з якісної і міцної деревини в односпальному розмірі. Додатково комплектується шухлядами на роликах для білизни. Є можливість вибору посилених ламелей. Широкий палітра віддтінків.

артикул товару 00957
16 635 грн

Двоярусне ліжко Маринка виготовляється з натуральної сосни в односпальному розмірі. Є можливість вибору посилених ламелей. У додаткову компплектацію входять 2 шухляди на роликах для зберігання білизни. Широкий вибір кольорів.

артикул товару 00958
24 390 грн

Двоярусне ліжко Буратіно-ДКБР17 виготовляється з міцної деревини в односпальному і полуторному розмірах, верх і низ відповідно. У додатковий комплект входять 2 шухляди на роликах для зберігання постільної білизни. Кольори в асортименті.

артикул товару 00959
21 686 грн

Двоярусне ліжко Паво виготовляється з міцної деревини в односпальному розмірі. Додатково комплектується двома шухлядами на роликах для зберігання постільної білизни. Кольори в асортименті.

артикул товару 00960

Двоярусні ліжка купують в першу чергу сім'ї, де вже є більше однієї дитини або планується поповнення. Такі ліжка дають можливість компактно обладнати спальні місця для дітей і заощадити житлову площу квартири. Якщо двох'ярусна модель розкладна, згодом, у міру дорослішання дітей, її можна розібрати на дві окремі ліжка і навіть рознести їх по різних кімнатах.

Також користуються популярністю двоярусні ліжка у власників хостелів і бюджетних готелів, які надають ліжко- місця для мандрівників, в основному молоді. За допомогою таких ліжок можна у відносно невеликій кімнаті комфортно обладнати 8-10 спальних місць – як то кажуть, в тісноті, та не в образі.

Типи двоярусних ліжок для дітей та дорослих

двоярусні ліжка

Завдяки своїй компактності і оригінальності у вирішенні проблеми нестачі місця двоярусні ліжка користуються попитом вже не одне десятиліття. Правда, моделі минулих років важко порівнювати із сучасною меблевою продукцією. Не можна сказати, що в конструкції двох'ярусної ліжка виникло щось радикально нове, і в той же час сьогодні у споживача є можливість вибору:

Яку б з цих моделей ви не зволіли, міцна і надійна ліжко з натурал них порід дерева прослужить вашим дітям дуже довго і буде мужньо зносити всі мінливості їх ігор. Деякі винахідливі батьки підчіплюють міцний канат до огорожі верхнього ярусу, який дозволяє дітям тренувати свої спортивні здібності, піднімаючись вгору в обхід стандартної прикроватной сходи.

Кращі моделі двоярусних ліжок в магазині MatraSon

Купити сучасну двоярусну ліжко за прийнятною ціною ви завжди можете в інтернет-магазині MatraSon. У нас представлені стандартні і вдосконалені моделі двоповерхових ліжок, на яких можуть розміщуватися як діти, так і дорослі. Багато моделей мають вже включені у вартість висувні ящики для постільної білизни , що дозволить заощадити ще більше місця в спальні або дитячій. Всі ліжка в магазині MatraSon зроблені з міцних порід дерева з обробкою під різні стилі і кольори. Замовити будь-який з товарів можна на сайті, а оплату здійснити в момент доставки. Ергономічність і якість всіх наших товарів, від ліжок до ковдр і подушок , - ось запорука вашого спокійного солодкого сну.