Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ковдри

Вид товарів
Сортувати
1 316 грн

Дуже тепла і м'яка ковдра, наповнена чесаною овечою вовною. Виробляється в трьох розмірах. Оббивка: натуральна, щільна бязь, бавовна 100%. Склад: 100% овеча вовна, щільність - 450 г/м.кв.

артикул товару 01053
1 320 грн

М'яка, легка, гіпоалергенна і комфортна ковдра, яка наповнена штучним лебединим пухом. Виробляється в трьох розмірах.

артикул товару 01054
3 258 грн

Ковдра Версаль Billerbeck - дуже легка і тепла ковдра. Наповнюється натуральною овечою вовною. Виробляється в трьох розмірах.

артикул товару 01055
2 472 грн

Ковдра Корона Billerbeck дуже тепла і щільна. Наповнення - натуральна овеча вовна. Виробляється у чотирьох розмірах.

артикул товару 01056
1 053 грн

Представлена ковдра наповнена силіконовим волокном. Характеризується гіпоалергенними і антибактеріальними властивостями. Чохол: жаккард. Розмір: полуторний, двоспальний. Можливе машинне прання.

артикул товару 01058
963 грн

Ковдра бавовняна з 100% бавовняним наповнювачем. Легко пропускає повітря. Характеризується антибактеріальними властивостями. Підходить для літнього періоду. Чохол: жаккард. Розмір: полуторний, двоспальний.

артикул товару 01059
1 173 грн

Ковдра вовняна наповнена натуральною овечою вовною. Добре зберігає тепло. Підходить для зимового періоду. Чохол: жаккард. Розмір: полуторний, двоспальний.

артикул товару 01060
729 грн

Представлене ковдру виготовляється в трьох розмірах. Як наповнення використовується холлофайбер. Чохол - 100% бавовна (бязь). Легке, дуже тепле і легко стирається в машинці.

артикул товару 02400
5 977 грн

Ковдра Breckle Edelhaar виготовлена на основі шовку дубового шовкопряда. Має антибактеріальні і гіпоалергенні властивості. Чохол: 100% бавовна. Розмір: односпальний, двоспальний, полуторний.

артикул товару 02924
1 826 грн

Ковдра Breckle Tencel виготовлена на основі целюлозного волокна Tencel. Має антибактеріальні та повітрообмінні властивості. Чохол: 100% бавовна. Розмір: двоспальний, полуторний і односпальний.

артикул товару 02926
2 780 грн

Ковдра Breckle Tricora виготовлена з 100% целюлози листяних порід (бук). Має гіпоалергенні, антистатичні і терморегулюючі властивості. Чохол: 100% бавовна, стьобаний.

артикул товару 02927
3 141 грн

Ковдра Breckle Tricora виготовлена з 100% поліефірного волокна. Має гіпоалергенні, антистатичні і терморегулюючі властивості. Чохол: 100% бавовна, стьобаний, просочений екстрактом Алое Вера.

артикул товару 02928
1 534 грн

Ковдра Breckle Top Cool виготовлена з 100% поліефірного волокна. Має гіпоалергенні, антистатичні і терморегулюючі властивості. Чохол: 100% поліестер, стьобаний.

артикул товару 02929
1 415 грн

Ковдра Breckle Allergena виготовлена з 100% високооб'ємного поліестер. Має гіпоалергенні, антистатичні і терморегулюючі властивості. Чохол: 35% бавовна та 65% поліестер. Можливе прання при температурі 95°C.

артикул товару 02931
1 299 грн

Ковдра Dormeo Siena2 - м'яка і легка ковдра. Наповнювач - мікрофібра Wellsleep® advanced (350 г/м²). Це матеріал, який може "дихати" і зберігати тепло. Чохол: мікрофібра SoftDream. Можливе машинне прання при температурі 60°C.

артикул товару 02998


Від правильного вибору ковдри залежить комфорт і зручність під час сну, тому підходити до цього питання потрібно з розумом. При виборі в першу чергу слід враховувати матеріал, з якого виготовлено ковдру, його наповнювач. Можна вибрати ковдру, однаково добре підходить для всіх сезонів, можна купити ковдру, призначене для користування тільки в зимовий період. Все залежить лише від особистих переваг і нагальної потреби.

Різні ковдри на вибір

У великому спеціалізованому інтернет-магазині матраців та постільних речей MatraSon можна вибрати і купити саме ту ковдру, яка найбільше здатне задовольнити потреби самих вибагливих покупців. Вартість ковдри безпосередньо залежить від тих матеріалів, з яких вона виготовлена, а так само від наповнювача. Це може бути силікон, розпушена шість, розпушений бавовна або бамбукове волокно. У нас ви можете придбати:

 

 

Усі пропоновані інтернет-магазином MatraSon ковдри відрізняються високою якістю і екологічністю. У разі необхідності ви завжди маєте можливість в комплекті до придбаного ковдрі купити у нас постільна білизна , матраци або подушки.

Зручність при купівлі і доставці ковдр

При величезному виборі різних магазинів, покупка ковдри з овечої вовни, вовняного, дитячого або силіконового ковдри в інтернет-магазині MatraSon відрізняється рядом істотних переваг. Весь пропонований асортимент ковдр має низку своїх унікальних якостей, таких як оптимальний мікроклімат, хороша терморегуляція, дивовижна м'якість, поглинання випарів.

Крім цього нашим інтернет-магазином розроблена унікальна система оплати, завдяки якій можлива будь-яка форма розрахунку – від готівкового до безготівкового. Так само можна розплатитися за допомогою електронних грошей. Уподобаний товар буде доставлений в обумовлені терміни в будь-яке місто України – в Київ, Запоріжжя, Донецьк чи Одесу. При цьому немає необхідності в будь-якої передоплаті. Якщо ваш будинок або квартира обладнані системою кондиціонування, завдяки якій круглий рік у вас в житло підтримується потрібний температурний режим - досить лише одного ковдри. В іншому випадку буде бажано використовувати одну ковдру для холодної пори року, друге - для теплого.