Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Прикроватні тумбочки

Вид товарів
Сортувати
3 840 грн

Тумбочка приліжкова Т2 виготовлена з масиву або щита бука. Використовується високоякісна фурнітура. Шухляди оснащені В опції стандарт: використовуються роликові направляючі Metabox, в опції комфорт: направляючі Blum. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.

артикул товару 01090
7 136 грн

Тумбочка приліжкова Рішельє виробляється з масиву берези. Є два варіанти моделі - з тахлями або стандартна класика. Комплектується шухлядами на направляючих і фурнітурою високої якості. Великий вибір кольорів.

артикул товару 01097
4 330 грн

Тумбочка приліжкова В2 виготовляється з щита або масиву бука. Комплектується якісною фурнітурою і двома шухлядами на нарпавляючих. Широкий вибір кольорів для тонування деревини.В опції стандарт: використовуються роликові направляючі Metabox, в опції комфорт: направляючі Blum

артикул товару 01105
4 830 грн

Тумба приліжкова Мадера виготовляється з натуральної деревини вільхи або ясена. Комплектується двома висувними шухлядами. Широкий вибір кольорів для тонування деревини.

артикул товару 01117
4 830 грн

Тумба приліжкова Анна виробляється з масиву вільхи. Також, може виготовляється з деревини ясена. Комплектується висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування деревини  - в асортименті.

артикул товару 01118
6 928 грн

Тумба приліжкова виготовляється з масиву деревини берези, в тому числі її внутрішні частини. Комплектується фурнітурою виробництва Італії.

артикул товару 02564
6 750 грн

Тумбочка приліжкова Орегон виготовляється із сосни і масиву бука. Обладнана фурнітурою високої якості і висувними шухлядами на направляючих. Широкий асортимент кольорів для тонування дерева.

артикул товару 02585
7 474 грн

Тумба приліжкова Каліфорнія виробляється з деревини ясена. Оснащена високоякісною фурнітурою і двома висувними шухлядами на направляючих. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 02588
6 851 грн

Тумба приліжкова Манхеттен виробляється з міцної деревини ясена. Укопмлектована двома висувними шухлядами на напраляючих і високоякісною фурнітурою. Великий вибір варіантів кольорів для тонування деревини.

артикул товару 02591
6 072 грн

Тумба приліжкова Чикаго виготовляється з міцної деревини ясена. Модель оснащена двома висувними шухлядами на направляючих і фурнітурою високої якості. Широкий асортимент для тонування деревини.

артикул товару 02593
4 380 грн

Тумба приліжкова Соната виготовлена з деревини бука. Комплектується фурнітурою високої якості і двома висувними шухлядами на направляючих. Така тумба створить прекрасний комплект з іншими елементами модельного ряду Соната. Для тонування використовується широкий асортимент кольорів.

артикул товару 02769
6 264 грн

Тумба приліжкова Lilly з масиву ясена Прованс.

артикул товару 02772
5 900 грн

Тумба приліжкова Marie-Ann виробляється з деревини вільхи. Комплектується фурнітурою високої якості і двома висувними шухлядами на направляючих. Тумба складе прекрасний комплект в поєднанні з меблями цього модельного ряду. Для тонування представлений широкий асортимент кольорів.

артикул товару 02775
5 295 грн

Тумба приліжкова Towny виготовляється з міцної деревини ясена або дуба(щит). Комплектується фурнітурою високої якості і двома висувними ящиками на направляючих. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 02815
4 830 грн

Тумба приліжкова Альбіна може вироблятись на вибір з деревини ясена або вільхи. Можлива додаткова комплектація висувною шухлядою. Модель створює прекрасний ансамбль з ліжком цієї серії. Для тонування представлений широкий вибір колірних рішень.

артикул товару 03192

Деяка меблі зовсім непомітна на перший погляд - вона скромно доповнює загальний інтер'єр, і тільки на практиці можна зрозуміти, скільки комфорту насправді вона приносить в життя людини. До подібних виробів належать приліжкові тумбочки, чий творець однозначно заслужив безліч подяк.

Як вибрати тумбочки для ліжка

Прикроватные тумбочки

В першу чергу необхідно визначитися з типом і кількістю речей, які будуть тут зберігатися. Але навіть якщо ви вирішуєте обмежитися мінімумом - краще все-таки взяти модель з запасом, оскільки до хорошого звикаєш швидко, і до невеликого будильнику або книзі швидко додадуться косметика, улюблене фото, окуляри, ліки і багато інших потрібних дрібниць.

Другий етап - рівень тумби. Бажано, щоб вам було зручно користуватися даною меблями навіть не встаючи з ліжка - оптимальним вважається розмір трохи вище ліжку. Якщо тумба стоїть врівень з постіллю - ви можете уві сні змахнути тендітні предмети - окуляри, лампу, склянку з водою.

Серед сучасних моделей можна зустріти як високі, так і досить низькі вироби, що дає можливість вибрати відповідну тумбу для звичайному ліжку або піднятою моделі з висувними ящиками.

Кілька порад щодо вибору:

Якщо ви підбираєте НЕ парну, а одиничну орні модель - зверніть увагу на те, з якого боку відкривається дверцята, щоб потім не виникло незручностей при використанні.

Зовнішній вигляд прикроватной тумби

Насправді тут не особливо важливий дизайн, оскільки час, проведений в спальні, людина в основному віддає сну. Тому більшість виробів, які можна зустріти в меблевих магазинах, досить прості, головною відмінністю є поділ на відкриті і закриті варіанти. Ми рекомендуємо вам зупиняти свій вибір на закритих моделях, оскільки в основному тут зберігаються досить особисті речі.

В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете купити приліжкові тумбочки як окремо, так в комплекті з самою ліжком. Деякі розкладні моделі в складеному стані навіть передбачають блокування тумбочок, і, відповідно, обмежують доступ до вмісту. Ми знайдемо моделі як для дорослої, так і дитячої спальні - це одне з найкращих місць для нічника або великий лампи, під якою зручно читати казку на ніч. А якщо речей занадто багато - підшукаємо місткий шафа або комод .

Доставка меблів можлива по всій території України - до Києва, Харкова, Одеси чи будь-який інший місто.