Сучасні комп'ютерні столи часто укомплектовані вбудованими тумбочками для канцелярського приладдя. Однак стандартних трьох висувних ящиків досить далеко не завжди - в цьому випадку виручать додаткові окремі тумби.

Офісні тумбочки - розмір і тип моделей

Тумбочки в офис

Дані меблі, на відміну від доповнення до письмового столу, може бути досить габаритної - як високою, так і широкої залежно від того, що саме ви плануєте зберігати. Чим такі тумби відрізняються від шаф ? Вони можуть бути розташовані внизу, якщо верхня частина стіни зайнята - наприклад, демонстраційним обладнанням, документами / грамотами підвісними конструкціями.

Візуально низька тумба виглядає краще шафи, не так сильно захаращує простір, плюс її можна встановити навіть у вікна, не побоюючись, що вона стане перешкодою природного освітлення. А адже саме місце розташування меблів дуже важливо для офісу, особливо якщо мова йде про невеликій кімнаті з кількома працівниками, яким доводиться лавірувати між столами.

Ось і перша вимога для вибору - чи поміститься офісна тумба в обраному місці, чи не буде перегороджувати прохід або чіпляти дверцятами / ящиками інші меблі.

Другий пункт на який варто звернути увагу - тип і розмір полиць. Для документів підійдуть моделі стандартного типу. Якщо ж ви плануєте зберігати робочі інструменти, зразки, матеріали - слід виходити з індивідуальних параметрів. Картотеку, наприклад, краще розміщувати в висувних ящиках, чиї габарити відповідають розмірам карток (при необхідності меблі можна виготовити на замовлення в нашому магазині).

Варіанти установки тумби:

Можливо, вам більше підійде містка шафа або комод з безліччю висувних ящиків - їх також можна купити в інтернет-магазині «Matrason».

Нестандартні тумби в офіс

Найчастіше дана меблі служать для зберігання різних папок з документами, книг, канцелярських приналежностей, особистих речей працівників. Однак тумба цілком може бути використана в якості підставки - під великий акваріум, телевізор, оргтехніку, вазони, лампи, декоративні доповнення інтер'єру. Для вагомих і габаритних предметів необхідно підбирати дуже стійкі моделі з надійним каркасом. Можливо, буде краще, якщо тумба під акваріум буде виготовлена на замовлення - з урахуванням літражу.

Дрібні декоративні речі краще ставити на офісну тумбу, верхня частина якої має стопорну кромку по краю.

Офісні тумби, на відміну від домашніх, часто мають замки - це гарантія недоторканності документів, не призначених для широкого користування, або цінних речей. Замок може бути встановлений на замовлення і закривати як частина ящиків, так і всю вертикаль відразу.

У нас ви зможете придбати за оптимальною ціною нейтральну стандартну модель, розкішний варіант для кабінету керівника або замовити індивідуальне виготовлення. Доставка можлива по території всієї України - як до Києва, так і інші міста.

Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Офісні тумбочки

Вид товарів
Сортувати
5 150 грн

Тумба з масиву ясена TM Matrason Madlen виробляється з міцної деревини з використанням фурнітури високої якості. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для забарвлення дерева в асортименті.

 

артикул товару 02610
4 319 грн

Тумба з Модерн виробляється з деревини дуба. Оснащена фурнітурою високої якості і двома висувними шухлядами на направляючих. Тонування можливе в стандартних кольорах і в патині. Широкий вибір кольорів для тонування.

артикул товару 02621
4 173 грн

Тумба TM Matrason Bridget виробляється з деревини ясена. Також можливе виготовлення з дуба або вільхи. Тумба оснащена фурнітурою високої якості і двома висувними шухлядами.

артикул товару 02625
4 261 грн

Тумба Фортуна виробляється з міцної деревини дуба. Комплектується фурнітурою високої якості і двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування деревини в асортименті. Можливе тонування в патину.

артикул товару 02649
2 670 грн

Тумба з бука Т-2 оснащена висувними шухлядами на телескопічних направляючих. Високу якість виробу підкреслює надійна фурнітура. Модель прекрасно доповнить інші вироби ТМ Лев. Для тонування дерева представлений широкий вибір кольорів.

артикул товару 03230
4 160 грн

Тумба з дуба Вероніка зроблена з масиву дуба і оснащена двома висувними шухлядами. Габарити виробу є стандартними 45х50х35 см. Модель представлена у декількох кольорах.

артикул товару 04322
4 048 грн

Тумба з дуба Фаворит оснащується двома висувними шухлядами на направляючих. Модель пропонується у єдиному стандартному розмірі 45х50х35 см і 10 різних відтінках.

артикул товару 04324
3 540 грн

Тумба ТМ Мальба Цикада зроблена з МДФ, шпонованої вільхою. Укомплектована висувними шухлядами. Представлена широка гама відтінків.

артикул товару 04365
6 185 грн

100% масив дерева, порода - БУК, фасади - суцільна ламель, деталі корпуса - суцільна ламель, обробка - масло Геліос. Фурнітура: напрямні прихованого монтажу з доводчиками пр-во Германи

артикул товару 04660
Новинка
12 412 грн

100% масив дерева, порода - ДУБ, фасади - суцільна ламель, деталі корпуса - зрощена ламель, обробка - лляне масло. Можливе тонування дерева кольоровим масло-воском + 10% до прайсу. Фурнітура: напрямні прихованого монтажу з доводчиками пр-во Німеччина

артикул товару 04670
Новинка