Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Туалетні столики і трюмо

Вид товарів
Сортувати
18 160 грн

Туалетний столик Рішельє виготовлений у класичному стилі з масиву берези. Прикрашений фігурними тахлями і якісною фурнітурою. Комплектується висувними шухлядами у кількості 7 шт і великим дзеркалом. Кольори в асортименті.

артикул товару 01098
12 673 грн

Туалетний столик TM Matrason з ясена також може виготовлятися з деревини дуба або вільхи. Є вибір варіантів модифікації: однотумбовий і двотумбовий. Додатково можлива комплектація дзеркалом у рамі. Широка гамма відтінків для фарбування деревини.

артикул товару 01102
22 924 грн

Туалетний столик, як і всі меблі серії Еліт, виробляється з масиву дуба. Виріб комплектується високоякісною фурнітурою і трьома висувними шухлядами. Дзеркало можна придбати додатково. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.

артикул товару 01109
13 125 грн

Трюмо Olivia TM Matrason може виготовлятися з ясена, дуба або вільхи. У комплект входять: високоякісна витончена фурнітура, дві великі і дві маленькі шухляди на направляючих. Додатково можлива комплектація дзеркалом у рамі. Широка палітра кольорів для тонування.

артикул товару 01110
12 673 грн

Туалетний столик TM Matrason Vivienne виготовляється з деревини ясена. Також можливе виготовлення з масиву дуба або вільхи. Додатково може комплектуватися дзеркалом. Є великий вибір кольорів для тонування деревини.

артикул товару 01111
24 456 грн

Туалетний столик TM Matrason Annabel виготовляється з масиву ясена та шпонованого МДФ. Також можливе виробництво з деревини дуба або вільхи. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих і дзеркалом, яке лего повертається. Широкий вибір варіантів тонування.

артикул товару 01124
12 087 грн

Туалетний столик Феліція виготовляється з масиву вільхи. Прикрашений різьбленням. Комплектується двома висувними шухлядами і великим дзеркалом. Широкий вибір кольорів.

артикул товару 01128
12 272 грн

Столик журнальний виготовлений з масиву берези і скла. Комплектується нижньої смужкою. Представлені два варіанти цієї моделі: квадратний і прямокутний. Широка палітра відтінків для тонування деревини.

артикул товару 01129
24 662 грн

Туалетний столик Брістоль зроблений з деревини ясена. У комплект входять дві тумби, три висувних шухляди і велике дзеркало у різьбленій рамі. Широка палітра кольорів.

артикул товару 01131
17 762 грн

Представлена модель туалетного столика Брістоль на вигнутих ніжках зроблена з масиву ясена. У комплект входять одна висувна шухляда і дзеркало. Велике розмаїття кольорів для тонування деревини.

артикул товару 01132
15 326 грн

Туалетний столик Angelica TM Matrason виготовляється з деревини ясена. Також можливе виробництво з масиву вільхи або дуба. Однотумбовий столик комплектується двома висувними шухлядами. Додатково можливо замовити велике дзеркало в рамі. Широкий вибір тонування.

артикул товару 02512
24 766 грн

Шикарний туалетний столик з масиву натуральної деревини - берези.

Перевага даної моделі полягає у використанні природних матеріалів.

артикул товару 02562
12 138 грн

Туалетний столик Magnoliya однотумбовий виготовляється з деревини вільхи. Обладнаний дзеркалом, висувною шухлядою, центральної нішею і тумбою з внутрішніми поличками. Є вибір фурнітури.

артикул товару 02604
16 954 грн

Туалетний столик Magnoliya двохтумбовий виготовляється з деревини вільхи. Обладнаний дзеркалом, двома висувними шухлядами, центральною нішею і двома тумбами з внутрішніми поличками. Є вибір фурнітури.

артикул товару 02605
18 983 грн

Туалетний столик TM Matrason Bridget виготовляється з деревини ясена, вільхи або дуба. Можливе виготовлення однотумбового або двотумбового варіанта. Комплектується фурнітурою високої якості та шухлядами на направляючих. Додатково комплектується дзеркалом у рамі. Кольори — в асортименті.

артикул товару 02624

Невеликий столик з тумбочками і дзеркалом — обов'язковий атрибут в будинку, де живе жінка. Там вона зберігає біжутерію, косметику, парфумерію. Біля нього наводить красу, готується до сну. Сам предмет меблів роблять витонченим, привабливим, щоб прикрасити інтер'єр передпокою або спальні.

Туалетний столик: різновиди

Туалетний столик

Жінки — істоти вимогливі і суперечливі. Тож не дивно, що цей суто жіночий тип меблів має величезну кількість різновидів. Найпоширеніші з них:

Перший варіант — це класика подібних меблів. Велике, в повний зріст або трохи менше дзеркало зі столиком або тумбами. Зазвичай його ставлять в невеликих приміщеннях, щоб візуально їх розширити. Але частіше беруть для прихожей, щоб перед виходом можна було оглянути себе в повний зріст.

Трельяж — трьохстулкове дзеркало зі столиком або тумбою . Воно дає можливість одночасно розглядати себе спереду і з боків. Як правило, його ставлять в спальню, де перед сном жінка знімає макіяж, а вранці ретельно його завдає.

Консоль — столик з дзеркалом, захованому в стільниці. Коли воно не потрібно, стільниця опускається, а консоль використовується, як звичайний стіл. Під стільницею розташовуються скриньки та секції для зберігання жіночих прикрас і косметики.

Свої переваги має стіл з поворотним дзеркалом, яке роблять двостороннім: з одного боку звичайне, з іншого збільшувальне. Але поворот дзеркала вимагає чимало додаткового простору, що треба враховувати, вибираючи місце для цих меблів.

Ще один варіант — придбати окремо столик і дзеркало. Він підходить для малогабаритних квартир, де треба максимально ефективно використовувати кожен метр простору. Можна взяти, наприклад, туалетний столик кутовий, а дзеркало докупити і поставити його на стіл або на одну зі стін.

Будь-яка з цих конструкцій підійде в дитячу для дівчинки. Столик роблять трохи менше за розміром, в яскравих тонах і часто з підсвічуванням.

Де купити косметичний столик

В нашому інтерент-магазині ви знайдете столики туалетні з тумбочками (однією або двома), шухлядками, дзеркалами і без. Виготовляються вони як з ДСП, МДФ, так і з дерева: ясена, вільхи, берези. Представлено кілька моделей з металу. У більшості випадків ви можете самостійно вибрати варіант забарвлення. До будь-якого столика ви можете підібрати пуф такого ж кольору.

Якщо питання ціни стоїть гостро, ви завжди можете скористатися розстрочкою або пошукати знижку на обраний товар. На якому б варіанті ви не зупинилися, обрану меблі доставлять вчасно в будь-яку точку України. Якщо ви проживаєте в Києві чи Запоріжжі, її привезуть під під'їзд безкоштовно, за умови, що сума оплати становить понад 2000 грн.

Не втрачайте час, замовляйте потрібну меблі та робіть своє життя простіше, затишніше і комфортніше.