Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Дитячі товари

Вид товарів
Сортувати
6 560 грн

Ліжко Нота з бука дуже оригінальне і виготовляється в односпальному розмірі, але різної довжини. Можливі варіанти виробництва з щита або масиву. За бажанням, можна укомплектувати шухлядами для білизни і планкою безпеки. Великий вибір кольорів.

артикул товару 00809
8 290 грн

Дерев'яне ліжко Нота плюс виготовляється з натурального бука. Може бути укомплектоване шухлядами для білизни і планкою безпеки. Також є вибір відстані між ламелями. Безліч варіантів тонування.

артикул товару 00835
15 563 грн

Ліжко TM Matrason Polly з ясена також може виготовляються з деревини дуба або вільхи. Розміри - односпальний або полуторний. Додатково комплектується 2 або 3 шухлядами для білизни. Узголів'я може, за бажанням, прикрашатися м'якою вставкою.

артикул товару 00929
17 685 грн

15 917 грн

Ліжко підліткове Іванка з підйомним механізмом Corners виробляється в односпальному і полуторному розмірах. Матеріал каркаса: фанера і оббивка з екошкіри або тканини. Широкий асортимент забарвлень оббивки.

артикул товару 02492
-10%
16 200 грн

14 580 грн

Ліжко підліткове Арлекіно виробляється з фанери з оббивкою з екошкіри або тканини. Розміри: односпальні і полуторні. За бажанням можлива комплектація коробом для білизни та підйомним механізмом на газових амортизаторах. Для оббивки представлений широкий вибір варіантів тканини і екошкіри.

артикул товару 02630
-10%
23 631 грн

Ліжко-диванчик з підйомним механізмом Bianca виготовляється з ДСП з оббивкою з екошеіри або тканини. Узголів'я та боковинки  прикрашено м'якою прошивкою капітоне. Розміри: односпальні і полуторні. За бажанням можлива комплектація коробом для білизни та підйомним механізмом на газових амортизаторах. Для оббивки представлений широкий вибір варіантів тканини і екокошкіри.

артикул товару 02631
17 415 грн

15 674 грн

Ліжко підліткове Попелюшка виготовляється з фанери. Оббивка – екошкіра або тканина. Узголів'я прикрашене м'якою вставкою. Розміри ліжка: односпальне і полуторне. За бажанням можлива комплектація шухлядою для білизни і підйомнимим механізмом на газових амортизаторах. Для оббивки представлений широкий вибір варіантів тканини й екошкіри.

артикул товару 02632
-10%
17 753 грн

15 978 грн

Ліжко підліткове Тедді виготовляється з фанери з оббивкою з екошкіри або тканини. Узголів'я ліжка прикрашене м'якою вставкою. Виробляється в односпальному і полуторному розмірах. За бажанням можлива комплектація об'ємним коробом для білизни та підйомним механізмом. Для оббивки представлений широкий вибір варіантів тканини і екошкіри.

артикул товару 02635
-10%
19 170 грн

17 253 грн

Підліткове ліжко Формула, каркас якого виготовлений з фанери, оббивається екошкірою або тканиною, які представлені в широкому асортименті. Узголів'я прикрашене м'якою вставкою. У додатковий комплект входять підйомний механізм і короб для білизни. Можливі розміри: односпальний і полуторний.

артикул товару 02638
-10%

Якість дитячих товарів не повинна піддаватися сумнівам, оскільки саме у ранньому віці відбувається основний розвиток організму, його сильних або слабких сторін. Саме тому вимоги до дитячої продукції набагато вищі — на рівні державних стандартів.

На що звернути увагу при виборі дитячих товарів

Дитячі товари

Збираючись зробити покупку, насамперед варто звернути увагу на виробника — знамениті торгові марки заробили свій авторитет не на порожньому місці, багаторазово підтверджуючи високий ґатунок своєї продукції. Якщо ж ви не хочете переплачувати за бренд — цілком можна придбати товари менш відомих фірм, хоча і потрібно буде більш суворо проконтролювати якість виконання.

Товари для дітей повинні бути максимально безпечними. Це означає — закруглені кути меблів, надійна фіксація, прихована або гладенька фурнітура, надійні шви у м’якої продукції, нетоксичні фарби та ін. Чимале значення має натуральність матеріалів. Якщо мова йде про покриття (наприклад, меблевий лак) — зверніть увагу на його гіпоалергенність.

Дитячі товари — як не загубитися в асортименті

Навіть малюку потрібно чимало речей — і з віком їх кількість буде зростати. Тому найзручнішим варіантом стане придбання більшості речей в одному місці, де асортимент продукції досить великий, а якість — перевірена численними покупцями. Саме таким магазином є сайт Matrason, на чиєму сайті ви зможете купити як меблі, так і різні постільні аксесуари для дітей — від немовлят до підлітків.

Крім звичайної продукції, в нашому каталозі є  ортопедичні подушки або матраци, які допоможуть поставі вашої дитини правильно сформуватися.

Світ дитячих речей — абсолютно новий для молодих батьків, і загубитися у великій кількості пропозицій дуже просто, особливо, якщо в описі товарів — лише рекламні розмиті фрази. Каталог інтернет-магазину МатраСон наповнений якісними фото і докладними технічними характеристиками, завдяки яким ви легко зможете зробити покупку речей, необхідних вашим дітям.

Покупці «зі стажем» або новачки — однаково високо оцінять такі переваги магазину, як:

Інтернет-магазин МатраСон готовий запропонувати якісні меблі або практичні постільні аксесуари, які зроблять кімнату вашої дитини більш затишною.