Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи

Вид товарів
Сортувати
71 150 грн

Дводверна (двостулкова) шафа виготовляється з масиву ясена. Укомплектований висувними шухлядами на направляючих і високоякісною фурнітурою. Широка палітра кольорів.

артикул товару 01185
89 250 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виробляється з натурального масиву ясена. Внизу розташовані висувні шухляди. Велика палітра кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01186
91 250 грн

Чотиридверна (чотирьохстулкова) шафа виготовляється з цільного масиву ясена. Внизу шафи розташовані висувні шухляди. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01187
32 650 грн

Однодверна (одностулкова) шафа виробляється з цілісного масиву ясена. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 01188
43 424 грн

Шафа дерев'яна Ліза виробляється з масиву берези. Широка палітра кольорів для тонування дерева.

У даній моделі фасади, боковини, кришка повністю дерев'яні, і внутрішні стінки шухлядок.

артикул товару 01189
31 170 грн

Шафа дубова Еліт виготовляється з цільного масиву дуба. Розміри шафи: двох-, трьох- і чотиридверні. Оснащена якісною фурнітурою. Широкий асортимент кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01190
86 521 грн

Шафа ™ Matrason Virginia виготовляється з високоякісного масиву ясена. Комплектується шухлядами на направляючих і міцною фурнітурою. Кольори для тонування деревини в асортименті.

артикул товару 01191
35 784 грн

Шафа тридверна Magnoliya виробляється з деревини вільхи або дуба. Обладнана великою кількістю полиць і трьома висувними шухлядами. Широкий вибір варіантів тонування.

артикул товару 02601
24 990 грн

Шафа для одягу дводверна Magnoliya виготовляється з деревини вільхи або дуба на вибір. Оснащена внутрішньої тумбою з полицями і двома висувними шухлядами. Широкий асортимент тонувань деревини.

артикул товару 02602
43 872 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виготовляється з натуральної деревини берези. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02859
48 823 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа Грація виробляється з натуральної деревини бука. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02864
115 362 грн

Розміри і комплектація підбираються індивідуально. Ширина 288 по корпусу. Актуальну вартість уточнюйте в момент замовлення

Кольори в асортименті.

артикул товару 02872
43 872 грн

Шафа дводверна Рішельє виробляється з деревини берези. Має нішу зі штангою, верхню полицю і кілька висувних шухляд на направляючих.

артикул товару 02973
46 340 грн

Дерев'яна шафа Наомі може виготовлятися з деревини вільхи або ясена. Виробництво можливе також в однодверному і дводверному виконанні. Використовується фурнітура високої якості. Тонування можливе в будь-який колір з представленого асортименту.

артикул товару 03205
57 960 грн

Чотиридверна шафа Наомі може вироблятися з деревини вільхи або ясена на вибір. Модель оснащена фурнітурою високої якості. Для тонування дерева представлений широкий асортимент кольорів.

артикул товару 03206

Важко уявити собі квартиру або будинок без шафи. Там зберігається все необхідне: одяг, взуття, книги, предмети побуту. Важливо, щоб він був функціональним, відповідав загальному дизайну кімнати. Щоб зробити правильний вибір, треба враховувати кілька важливих нюансів.

Як вибрати шафу

Шафа

Шафи — універсальний предмет меблів, який ставлять:

Для початку, давайте розберемося, якими бувають шафи. Їх можна розділити на два види: вбудовані і корпусні. Останні — це мобільна конструкція з задньої, бічними, нижній, верхній стінками і дверцями на передній частині. При бажанні її можна переставляти з місця на місце, міняючи обстановку кімнати.

Вбудований « добудовується » до однієї з її стін. Фактично у нього немає власної задньої стінки, стелі, а іноді і бічний, якщо він кутовий. Це так званий шафа-купе, який зазвичай виготовляється на замовлення. Найчастіше його ставлять в невеликих кімнатах заради економії місця. З цією ж метою двері у нього роблять відкочується, у вигляді ширми або гармошки. У першому випадку на двері встановлюють дзеркало, тоді кімната візуально розширюється. Якщо встановити таку конструкцію в передпокій, можна не купувати окремо дзеркало або трюмо, а обмежитися вибором пуфа .

Кожен з цих типів шаф може мати від однієї і більше стулок, обладнуватися секціями з ящиками, мати бічні незакриті секції з поличками. Останній варіант найчастіше використовують у великих конструкціях, щоб вони не здавалися такими громіздкими.

Існують правила розміщення шаф, спираючись на які, можна вибрати підходящий. Так, в спальні платтяна ставлять на відстані не менше метра від ліжка . Якщо у нього орні дверці, нічого поруч не повинно заважати відкривати їх повністю. Великий об'ємний для одягу краще встановити у короткій стіни. Це дозволить зберегти пропорції кімнати. Вузькі конструкції рекомендується ставити в кут.

Де купити підходящий

Наш магазин пропонує замовити шафи будь-якого розміру, конструкції, стилю. Сайт дозволяє автоматично впорядкувати пропозиції по виробникам, призначенням, кількістю, типом дверей. Тут представлені моделі з антресолями, висувними ящиками, бічними полками і без них. Ціна залежить не тільки від типу конструкції, а й матеріалу виготовлення: МДФ або дерево. Зайдіть на сторінку акцій магазину. Можливо, потрібний товар зараз можна придбати за незвично вигідній пропозиції.

Якщо підходящої пропозиції немає, ви завжди можете оформити розстрочку на покупку вподобаного товару. На оплатній основі товар доставляється по всій Україні. Навіть якщо ви перебуваєте далеко від столиці, ми знайдемо спосіб доставити вам меблі вашої мрії. Просто зв'яжіться з нами і уточніть деталі замовлення.