Київ Глибочицька 29
Кошик
Улюблені
Товар знятий з виробництва

Диван Чарлі 3

артикул товару 03076
Ціна 8 895 грн
Відкласти в улюблені
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Тип дивана: прямий. Габаритні розміри: 226х110х110 см. Розмір спально місця: 130 х 200 см.

Характеристики - Диван Чарлі 3

Бренд Matroluxe Матролюкс
Тип дивана Прямий
Габаритні розміри 226x110x110 см
Розмір спального місця 130х200 см
Короб для зберігання речей Так
Каркас Дерев'яний
Механізм розкладання Клік-кляк
Наповнення сидіння Пінополіуретан | Боннель | Pocket Spring
Чохол тканина
Подушки у комплекті

механізм розкладання

клік-кляк

Диван Чарлі з підлокітниками №3. Класичний м'який диван-ліжко. Диван ідеально підійде всім любителям традиційної меблів, адже його зручність і функціональність перевірена не одним поколінням. Такий диван допомагає економити корисний простір, дарує комфортний відпочинок вдень, а на ніч легко трансформується у велике повноцінне спальне місце. Ця модель обладнана зручними дерев'яними підлокітниками. Чохол дивана знімний і виготовляється з тканин Лонет або полікотон. Варіанти забарвлень радують різноманітністю і дозволяють вибрати модель на ваш смак. Каркас дивана дерев'яний з буковими ламелями, зручною ортопедичною конструкцією. Наповнювачем може бути щільний пінополіуретан, залежний пружинний блок Bonnel або незалежний пружинний блок Pocket Spring. Ще большуб практичність моделі надають механізм розкладання клік-кляк і ніша для білизни. У комплекті йдуть дві подушки 70х35 см. Є можливість придбання додаткового знімного чохла.

Залишити відгук про Диван Чарлі 3
Ваша оцінка
Додати відгук
Супутні товари
29 592 грн

Туалетний столик TM Matrason Annabel виготовляється з масиву ясена та шпонованого МДФ. Також можливе виробництво з деревини дуба або вільхи. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих і дзеркалом, яке лего повертається. Широкий вибір варіантів тонування.

21 463 грн

Комод TM Matrason модерн виготовляється з деревини ясена. Також можливе виробництво з вільхи або дуба. Комплектується висувними шухлядами на направляючих. Є вибір розмірів: стандарт і великий.

7 798 грн

Тумба Глорія виготовляється з масиву дуба. Комплектується сучасною якісною фурнітурою і висувними шухлядами на направляючих. Широкий вибір кольорів для тонування.

16 187 грн

Комод Фаворит зроблений з масиву дуба. Укомплектований трьома висувними шухлядами на направляючих. Широкий вибір кольорів для тонування деревини.

16 544 грн

Туалетний столик Феліція виготовляється з масиву вільхи або ясена. Прикрашений різьбленням. Комплектується двома висувними шухлядами і великим дзеркалом. Широкий вибір кольорів.

16 720 грн

Столик журнальний виготовлений з масиву берези і скла. Комплектується нижньої смужкою. Представлені два варіанти цієї моделі: квадратний і прямокутний. Широка палітра відтінків для тонування деревини.

27 129 грн

Туалетний столик Брістоль зроблений з деревини ясена. У комплект входять дві тумби, три висувних шухляди і велике дзеркало у різьбленій рамі. Широка палітра кольорів.

18 566 грн

Представлена модель туалетного столика Брістоль на вигнутих ніжках зроблена з масиву ясена. У комплект входять одна висувна шухляда і дзеркало. Велике розмаїття кольорів для тонування деревини.

7 970 грн

Комод Женева виготовлений з масиву вільхи. Може комплектуватися трьома або п'ятьма висувними шухлядами на направляючих. Широка палітра кольорів для тонування деревини.

7 970 грн

Туалетний столик Женева зроблений з масиву вільхи. Можлива однотумбова або двотумбоа модифікація. Комплектується висувними шухлядами. У додатковий копмлект входять дзеркало в рамі і невеликий стільчик-бенкетка. Кольори в асортименті.