Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені

Футон Сонель «Беліз 1»

артикул товару 01179
Ціна 4 301 грн
Відкласти в улюблені
4.00 з 5 на основі 1 оцінка
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Футон Сонель «Беліз 1»
з асиметричною жорсткістю сторін виробляється на основі пенополиуритана і кокосової койри. Має ортопедичний і зима-літо ефектами. Має знімний чохол. Висота: 8 см.

Характеристики - Футон Сонель «Беліз 1»

Бренд Сонель Sonel
Жорсткість середньої жорсткості
Тип матраца двосторонній
Наполнение Кокосовая койра | Пена
Чохол Жаккард
Висота 9 см
Нестандартний розмір Тільки стандартні розміри.

Футон Сонель "Беліз 1". Ортопедичний різнобічний матрац різної жорсткості. Жорстка зимова сторона, утеплена чистою шерстю виготовлена з кокосової койри - латексованого кокосового волокна. Цей матеріал користується попитом як наповнювач матраців в зв'язку зі своїми природними властивостями: бактерицидними, протиалергічними і ергономічними. Літня сторона середнього ступеня жорсткості завдяки звичайному поролону і шару 100%-ї бавовни, що додає відчуття прохолоди в літню спеку. Всі матеріали легко пропускають повітря і не утримують вологу. Матрац прекрасно підійде для людей з проблемами хребта і зайвої ваги, дозволить якісно відпочити і розслабитися. Чохол, виготовлений з тканини жаккард, легко знімається і переться.

Залишити відгук про Футон Сонель «Беліз 1»
Ваша оцінка
Додати відгук
  • Assia Assia
    18.10.2020
    Очень хороший двусторонний матрас. Выбирали специально материал из латексированного кокосового волокна. Так как этот наполнитель отлично подходит для людей, страдающих от аллергии.
Супутні товари
5 331 грн

Висота матраца: 25 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 200 кг; Пружинний блок: безпружинний

13 632 грн

Висота матраца: 28 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 150 кг; Пружинний блок: «Pocket Spring»

13 076 грн

Висота матраца: 29 см; Ступінь жорсткості: м'який, жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг; Пружинний блок: «Pocket Spring»

31 121 грн

Туалетний столик TM Matrason Margaret - прекрасний туалений столик з деревини ясена та шпонованого ДСП. Варіанти виготовлення: з однією або двома тумбами. Дзеркало до столика йде в додатковій комплектації. Можливе виготовлення за вашими розмірами. Кольори для тонування в асортименті.

28 738 грн

Туалетний столик TM Matrason Madlen - прекрасний столик з високоякісної деревини ясена. Оснащений двома висувними шухлядами на телескопічних направляючих. Додатково комплектується великим дзеркалом. Представлений асортимент кольорів для тонування дозволяє створити модель під ваш інтер'єр. Можливе виробництво за вашими розмірами.

5 814 грн

Ліжко з бука Йоко виробляється з міцної деревини. Можливі розміри: односпальний, двоспальний і полуторний. В якості основи під матрац - букові ламелі. Додатково комплектується шухлядами для білизни на роликах. Широкий асортимент кольорів для тонування.

13 379 грн

9 633 грн

У розпродажу бере участь тільки один розмір 80х190, причина розпродажу - потерта целофанова обгортка, сам матрац в ідеальному стані - новий.

-28%
18 064 грн

12 284 грн

У розпродажу бере участь тільки один розмір 80х190, причина розпродажу - потерта целофанова обгортка, сам матрац в ідеальному стані - новий.

-32%
17 690 грн

Ліжко з ясена для дітей і дорослих. Як відомо - ясен дуже цінна порода деревини, яка відзначається високою міцністю.

3 079 грн

Дзеркало Орегон прекрасно доповнить інтер'єр будь-якого приміщення, в тому числі і спальні. Рама виготовляється з деревини бука. Для тонування представлений широкий асортимент кольорів.