Ліжко з підйомним механізмом Tetra
артикул товару 02627Кровать с подъемным механизмом Tetra Экосерия из древесины твердых сортов, ППУ и различных типов и расцветок тканей на выбор покупателя
двуспальном
размере. Комплектуется коробом для белья и подъемным механизмом. Широкий ассортимент цветов экокожи и ткани для обивки изделия.
-
Размеры, мм:
- Длина габаритная -+110 мм;
- Ширина + 70 мм;
- Высота изголовья - 1115;
- Глубина короба 115;
- Высота по царге 365;
- Толщина изголовья 55;
- Высота ножки 120.
Характеристики - Ліжко з підйомним механізмом Tetra
| Бренд | Belsonno |
| Тип | двоспальні ліжка |
| Ніша для білизни | З підйомним механізмом |
| Габаритний розмір по довжині | +7 см |
| Габаритний розмір по ширині | +11 см |
| Висота узголів'я | 112 см |
| Основа під матрац | Букові ламелі |
| Матеріал | Ліжка з ДВП | Ліжка з оббивкою з тканини / шкірозамінника |
| Узголів'я | Ліжка з м'яким узголів'ям |
| Стиль | Модерн | Мінімалізм |
| Нестандартний розмір | Велике серійне виробництво. Передбачені тільки стандартні розміри. |
Кровать Тетра Экосерия. Стильная элегантная кровать на деревянных ножках с великолепной мягкой обивкой. Высокое изголовье красиво оформлено фигурной прострочкой. Квадратная утяжка создает впечатление объемности и подчеркивает уютную высоту изголовья. Находясь на пике моды эта кровать с мягкой обивкой поможет вам создать спальню необычного современного стиля и подарит максимально комфортный сон. В качестве обивки можно выбрать любой расцветки ткань различной фактуры. Широчайший спектр возможных расцветок позволяет подобрать модель на любой вкус, руководствуясь своей фантазией и требованиями интерьера. Матрас в стоимость кровати не входит. Наши консультанты смогут помочь подобрать нужный вариант. Эта кровать пользуется популярностью в первую очередь из-за маленьких габаритов и возможности хранения постельных пренадлежностей в коробе. Высота ножки не мешает работе робота-пылесоса.
Тумба приліжкова Т-3 виготовляється з ДСП. В якості оббивки використовується екошкіра або тканина. Модель оснащена поличкою. Кольори для оббивки представлені в широкому асортименті.
Модульна система Corners Берлін кут виробляється з ДСП з м'якою оббивкою з екошкіри або тканини. Варіанти оббивки представлені широким асортиментом. Разом з модульними системами Берлін 1 і Берлін 2 складає повноцінний комплект.
Пуф Corners Куб + виготовляється на основі каркаса з ДСП з м'якою оббивкою з тканини або екошкіри. Варіанти оббивки представлені в широкому асортименті.
Шафа-вітрина підвісна Embawood Берлін виконується з ДСП з одними розпашними дверима. Габарити виробу стандартні і складаю 45,2х110,2х31,7 см. Модель представлена в єдиному колірному рішенні.
Шафа-вітрина однодверна Embawood Берлін виконується із використанням ДСП. Модель виконана з одними розпашними дверима. Пропонується в єдиному розмірі 45,2х192,7х44,7 см. Виробник виготовляє шафу тільки в одному колірному оформленні.
Шафа-вітрина з двома дверима Embawood Прага виконується з ламінованої ДСП і оснащується чотирма розсувними дверима. Габарити виробу 100,2х114,8х47,7 см. Представлена модель в єдиному колірному оформленні.
Тумбочка дводверна Embawood Прага виготовляється з ламінованої ДСП. Модель оснащується двома розпашними дверима і пропонується в єдиному стандартному розмірі 41,5х120,2х51,5 см. Представлена тільки в одному кольорі.
Шафа-вітрина підвісна ліва Embawood Прага виконується з ламінованої ДСП. У моделі передбачається одні двері розпашного типу. Габарити виробу 60х78,8х31,5 см і є стандартними. Виріб пропонується в одному кольорі.
Шафа-вітрина підвісна права Embawood Прага виготовляється з ламінованої ДСП. У моделі передбачається одні двері розпашного типу. Габарити виробу 60х78,8х31,5 см і є стандартними. Виріб пропонується в єдиному колірному оформленні.
Полиця підвісна Embawood Прага виконується із застосуванням ламінованої ДСП. Виготовлення відбувається виключно в стандартних розмірах. Габарити виробу 25х140х27 см. Виконується в єдиному колірному рішенні.
Тумба під телевізор Embawood Прага - це конструкція, виготовлена з ламінованої ДСП, з двома дверима, що відчиняються. Габарити виробу 41,5х140,5х51,5 см. Можливе виготовлення тільки в стандартному розмірі та у єдиному кольорі.
Шафа однодверна Embawood Прага виготовляється з ламінованої ДСП. У конструкції передбачені одні двері розпашного типу. Габарити 55,2х118х54,1 см і є стандартними. Пропонується модель тільки в одному кольорі.
Тумбочка двухдверная Embawood Ліон виконується з ламінованого ДСП. У конструкції передбачається дві орних дверець. Габарити виробу 45х100х33 см. Можливе придбання моделі в тільки в одному колірному оформленні.

Алла