Наматрасник FDM 3D Premium Ultra Soft — мягкий, дышащий и надёжно защищает матрас от влаги и загрязнений. Верх выполнен из приятной микрофибры, внутри — водонепроницаемая мембрана. Плотно фиксируется на углах, не скользит и не шуршит. Обеспечивает чистоту, комфорт и продлевает срок службы матраса.
Товар знятий з виробництва
Ліжко Corners Фора
артикул товару 02480 Ціна 17 250 грн
Ліжко Corners Фора виробляється з ДСП з м'яким узголів'ям. Ліжко можна оббити тканиною або екошкірою. Додатково комплектується тумбою. Розміри: полуторний і двоспальний. Широка палітра кольорів.
Характеристики - Ліжко Corners Фора
| Бренд | Corners |
| Тип | полуторні ліжка | двоспальні ліжка |
| Ніша для білизни | Без ніші |
| Габаритний розмір по довжині | +18,6 см |
| Габаритний розмір по ширині | +10 см |
| Висота узголів'я | 90 см |
| Основа під матрац | Букові ламелі |
| Матеріал | Ліжка з оббивкою з тканини / шкірозамінника |
| Узголів'я | Ліжка з м'яким узголів'ям |
| Висота узніжжя | 28 см |
| Стиль | Модерн |
Ліжко "Corners Фора". Елегантна витончена модель. Невеликі ніжки підсилюють враження польоту і невагомості. Таке ліжко з успіхом може стати центром спальні в стилі мінімалізм або лофт, абсолютно не порушуючи їх основної концепції простоти, функціональності і відсутності зайвих деталей. Не дивлячись на зовнішню витонченість ліжко дуже міцне і зносостійке. Для оббивки використовується шкірозамінник різної текстури або високоякісні тканини виробництва фабрики Apex fabrics, Apparel і Exim-Textile. Величезна кількість можливих забарвлень допоможе вам підібрати ліжко конкретно під ваш інтер'єр, керуючись вашим смаком. Основою під матрац служать вигнуті ламелі з карпатського бука. Ця конструкція має ортопедичний ефект, здатна витримувати навантаження до 400 кг. Крім того ламелі рекомендовані багатьма виробниками матраців, так як є оптимальним основою, здатною продовжити термін служби матраца.
Залишити відгук про Ліжко Corners Фора
Додати відгук Супутні товари
Ортопедична подушка. Розміри: 45x30x12 см; 60x40x12 см.
-10%
Ортопедична подушка з пам'яттю. Виробляється в 5 кольорах. Розмір: 32x27x8 см.
-10%
Класична декоративна подушка. Розмір: 40x40 см.
-30%
Класична декоративна подушка. Розмір: 40x40 см.
-30%
Має середню жорсткість, висоту близько 15 см, забезпечує анатомічну підтримку голови та шиї. Оснащена знімним трикотажним гіпоалергенним чохлом. Виробництво — Туреччина (FDM), гарантія — 18 місяців. Оптимально підходить для сну на спині або боці.
Ортопедична модель із піни Memory Foam з ефектом пам’яті форми. Вона ніжно підлаштовується під контури голови та шиї, знімає напруження м’язів і сприяє правильному положенню хребта під час сну. Знімний трикотажний чохол гіпоалергенний і приємний на дотик. Висота 15см, середня жорсткість. Ідеально підходить для сну на спині або боці
Комод Венсан виготовляється з цільного масиву сосни. Обладнаний високоякісною фурнітурою та чотирма об'ємними ящиками для білизни. Великий вибір кольорів для тонування моделі.
Новинка
Тумба приліжкова Венсан виготовлена з деревини сосни. Комплектується фурнітурою високої якості та одним висувним ящиком на направляючих.
Новинка
