Ліжко дерев'яне Токіо
артикул товару 03556Ліжко Токіо виробляється з міцної деревини берези. Можливі розміри: полуторний, двоспальний. Основа під матрац: ортопедичні ламелі. Додатково комплектується висувними шухлядами. Кольори в асортименті. Ключовою особливістю даної моделі є надпотужні стійки і товщина деталей
40 мм. Замість ламелей використовуються дерев'яні лаги. Ліжко добре підходить для людей з великою вагою.
Характеристики - Ліжко дерев'яне Токіо
| Бренд | Sovinion |
| Тип | двоспальні ліжка | полуторні ліжка |
| Ніша для білизни | Без ніші |
| Габаритний розмір по довжині | +11 см |
| Габаритний розмір по ширині | +10 см |
| Висота узголів'я | 96 см |
| Основа під матрац | Дерев'яні лаги |
| Матеріал | Ліжка з вільхи | дерев'яні ліжка | Ліжка з берези |
| Нестандартний розмір | Велике серійне виробництво. Передбачені тільки стандартні розміри. |
Дерев'яне ліжко з вільхи Токіо з двома фігурними спинками не залишить байдужими тих клієнтів, які цінують якісні меблі і комфортний сон. Дизайн цієї моделі досить лаконічний, і дуже легкий. Завдяки цьому ліжко буде відмінно виглядати практично в будь-якому інтер'єрі. А натуральне дерево, з якого виготовлено виріб, наповнить спальну кімнату позитивною енергетикою, теплом і затишком.
Для кращої зносостійкості, всі елементи ліжка покриті італійським поліуретановим лаком. Він захистить ваше ложе від впливу зовнішніх факторів і механічних пошкоджень.
Є можливість включити в комплектацію висувні шухляди (маються двох типів). В них зручно буде зберігати постільні речі, а також і інші речі, яким не знайшлося місця в шафі.
Футон Сонель «Беліз 1» з асиметричною жорсткістю сторін виробляється на основі пенополиуритана і кокосової койри. Має ортопедичний і зима-літо ефектами. Має знімний чохол. Висота: 8 см.
Жорсткий футон Сонель «Беліз 2» виготовляється на основі пінополіуретану і кокосової койри. Володіє ортопедичним і зима-літо ефектами. Має знімний чохол. Висота: 8 см.
Футон Сонель «Сицилія» середньої жорсткості виробляється на основі латексу і морської трави. Може використовуватися в якості футона і як самостійний матрац. Ефект зима-літо. Має знімний чохол. Висота: 7 см.
Футон Сонель «Сицилія» підвищеної жорсткості виготовляється з кокосової койри і і морської трави. Може використовуватися в якості футона і як самостійний матрац. Володіє ортопедичним ефектом. Має знімний чохол. Висота: 7 см.
Футон Сонель «Комфорт» середньої жорсткості виготовляється на основі пінополіуретану. Володіє ортопедичним і зима-літоо ефектами. Має знімний чохол. Висота: 8 см.
Топпер Екон Latex виготовлений з 100% латексу. Володіє анатомічним, ортопедичним і протиалергічним ефектами. Висота: 5 см, 9 см.
Дводверна (двостулкова) шафа виготовляється з масиву ясена. Укомплектований висувними шухлядами на направляючих і високоякісною фурнітурою. Широка палітра кольорів.
Трьохдверна (тристулкова) шафа виробляється з натурального масиву ясена. Внизу розташовані висувні шухляди. Велика палітра кольорів для тонування дерева.
Чотиридверна (чотирьохстулкова) шафа виготовляється з цільного масиву ясена. Внизу шафи розташовані висувні шухляди. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.
Однодверна (одностулкова) шафа виробляється з цілісного масиву ясена. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування в асортименті.

Юлія Войцак