Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ліжка для новонароджених

Вид товарів
Сортувати
9 300 грн

Ліжко трансформер 4в1 ПАРУС виробляється з ДСП. Можливі розміри: для новонароджених, односпальний. Комплектується: тумба-пеленатор, 2 висувні шухляди, люлька 120х60см, односпальне ліжко 180х70см, полиця. Додатково можливо укомплектувати планкою безпеки.

артикул товару 03863
9 300 грн

Ліжко трансформер 5в1 Дадон виробляється з ДСП. Можливі розміри: для новонароджених, односпальний. Комплектується: тумба-пеленатор, 2 висувні шухляди, люлька 120х60см, односпальне ліжко 180х70см, полиця. Додатково можливо укомплектувати планкою безпеки.

артикул товару 03864
9 780 грн

Ліжко трансформер 5в1 Ведмедик з букетом виробляється з ДСП. Можливі розміри: для новонароджених, односпальний. Комплектується: тумба-пеленатор, 2 висувні шухляди, люлька 120х60см, односпальне ліжко 180х70см, полиця. Додатково можливо укомплектувати планкою безпеки.

артикул товару 03865
9 780 грн

Ліжко трансформер 5в1 Зайка виробляється з ДСП. Можливі розміри: для новонароджених, односпальний. Комплектується: тумба-пеленатор, 2 висувні шухляди, люлька 120х60см, односпальне ліжко 180х70см, полиця. Додатково можливо укомплектувати планкою безпеки.

артикул товару 03866
9 780 грн

Ліжко трансформер 5в1 М+Д виробляється з ДСП. Можливі розміри: для новонароджених, односпальний. Комплектується: тумба-пеленатор, 2 висувні шухляди, люлька 120х60см, односпальне ліжко 180х70см, полиця. Додатково можливо укомплектувати планкою безпеки.

артикул товару 03867
9 780 грн

Ліжко трансформер 5в1 Ведмедики виробляється з ДСП. Можливі розміри: для новонароджених, односпальний. Комплектується: тумба-пеленатор, 2 висувні шухляди, люлька 120х60см, односпальне ліжко 180х70см, полиця. Додатково можливо укомплектувати планкою безпеки.

артикул товару 03868
9 780 грн

Ліжко трансформер 5в1 Kiddy виробляється з ДСП. Можливі розміри: для новонароджених, односпальний. Комплектується: тумба-пеленатор, 2 висувні шухляди, люлька 120х60см, односпальне ліжко 180х70см, полку. Додатково можливо укомплектувати планкою безпеки.

артикул товару 03869
9 780 грн

Сучасне дитяче ліжко – трансформер – ідеальне рішення для далекоглядних батьків.

Корпус виготовлений   з високоякісної сертифікованої   ДСП.

Кромковано пластиковими протиударними крайками ПВХ, що захистить края кришки від відколів, а тіло малюка від подряпин і порізів.

артикул товару 04384

З народженням дитини виникає безліч турбот, одна з яких - обладнати її спальне місце. Адже від того, де дитина буде спати, залежить дуже багато чого. Міцний і спокійний сон гарантує здоров'я малюка і його нормальний розвиток.

Так які ж є дитячі ліжка для новонароджених?

З найперших днів, і до кількох місяців малюк буде прекрасно себе почувати в ліжку-колисці. Для немовлят це відмінне місце для сну. Основна особливість ліжка-колиски для новонароджених - можливість заколисувати дитину, не дістаючи її з ліжечка, і не порушуючи її сну. Несильні ритмічні похитування заспокоять малюка. Розміри таких конструкцій невеликі: ширина 30-45 см, а довжина 65-90см. Висота, як правило, від 50 до 70 см.

Попитом користується і приставне дитяче ліжко для новонароджених. Його зручна конструкція дозволяє закріпити дитяче ложе збоку до батьківського. Сон близько від батьків більш спокійний. А батькам не доведеться вночі вставати, щоб заспокоїти малюка, так як він під боком. Такі моделі мають знімний бортик. Розміри спального місця також досить скромні: ширина 40-60 см, а довжина від 90 до 120 см. Висота від підлоги в районі 80 см.

Але найпопулярніше ліжко - манеж для новонароджених. Як правило, в ньому регулюється висота спального місця і висота бортиків. Це дуже зручно, оскільки його можливо використовувати тривалий термін, поки малюк росте і вчиться ходити. Вертикальні прути на бортах стають відмінним тренажером при навчанні сідати або вставати. Розмір спального місця в таких виробах 60х120 см, а габарити +10 см в ширину і +20 см в довжину. Висота всієї конструкції до 110см.

Для сімей з двома маленькими дітьми і невеликою житлоплощею також є відмінне рішення - двоярусне ліжко для новонароджених. Існують моделі з двома спальними місцями для немовлят. Але найчастіше зустрічаються з одним манежем і одним спальним місцем для більш старших діток. Габаритні розміри таких конструкцій залежать від фантазії виробника.

Матеріали виготовлення і додаткові опції

Так само, як і дорослі меблі, дитячі виготовляються з різних матеріалів. Від їх якості безпосередньо залежить здоров'я дитини. В основному використовуються матеріали:

Ліжечка з металу зустрічаються досить рідко. В основному батьки вважають за краще ліжко для новонароджених купити з натуральної деревини. Як правило, це дуб, бук та вільха. Вироби з ДСП і МДФ мають не менші екологічність і якість, але значно нижчі в ціні.

Також виробники пропонують безліч додаткових опцій і модифікацій. Нерідко можна зустріти моделі з вбудованими пеленальним столиком і тумбою, що досить зручно. У деяких моделях такі елементи меблів замовляються окремо.

Інтернет-магазин МатраСон пропонує широкий вибір дитячих меблів, в тому числі й дитячі ліжка для новонароджених. У нас представлений великий вибір моделей з різних матеріалів. Різноманітність дизайнерських рішень дозволить вибрати вам ідеальне ліжечко для вашого малюка.