Киев Глубочицкая,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ліжка з дуба

Вид товарів
Сортувати
9 813 грн

Ліжко дубове в скандинавському стилі виготовляється з міцної деревини дуба, ізголоівя - ДСП -шпоноване дубом. На Ваш вибір, може бути виконане в різних кольорах. Найпопулярніші з них - натуральний дуб, горіх, поєднгання натурального та білого кольорів.

артикул товару 00806
19 320 грн

Ліжко Прованс в білому кольорі виробляється з масиву бука або дуба. До ліжка можна придбати тумбу.

артикул товару 00849
24 889 грн

Ліжко з дубу Афродіта + шухляди для білизни - двоспальна модель, прикрашена різьбленням. Є можливість комплектації 2-ма або 4-ма шухлядами для білизни. Широкий асортимент тонування дерева.

артикул товару 00850
10 457 грн

Ліжко з дубу Вероніка виробляється в односпальному, полуторному і двоспальному розмірах. Широкий вибір кольорів як стандартних, так і патини.

артикул товару 00851
11 117 грн

Ліжко з дубу Едель виробляється в полуторному, одно- і двоспальному розмірах. У комплект можуть входити 2 або 4 шухлядии на роликах. Широка колірна гамма тонування дерева.

артикул товару 00853
8 760 грн

Ліжко з дубу Фаворит виробляється в двох розмірах - полуторному і двоспальному. Ліжко можна доповнити двома або чотирма шухлядами для білизни на роликах. Широкий асортимент кольорів.

артикул товару 00854
11 270 грн

Ліжко з дубу Еліт виробляється в полуторномуу і двоспальному розмірах. У додатковий комплект можуть входити підйомний механізм, шафа дводверна чи тридверна. Кольори тонування дерева в асортименті.

артикул товару 00856
14 256 грн

Ліжко з дубу Модерн виготовляється в полуторному і двоспальному розмірах. Комплект ліжка можна доповнити шухлядами на роликах, комодом і тумбою. Широкий асортимент тонування дерева.

артикул товару 00855
14 887 грн

Ліжко з дубу Фортуна виготовляється в полуторному і двоспальному розмірах. У додатковий комплект входять тумба, комод. Узголів'я та узніжжя ліжка прикрашаються різьбленням і м'якою вставкою. Великий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 00858
15 739 грн

Ліжко TM Matrason Valencia виготовлене з деревини ясена. Є варіанти виготовлення з дуба або вільхи. Великий вибір розмірів: односпальний, полуторний і двоспальний. Може бути укомплектоване підйомним механізмом або шухлядою

артикул товару 00920
15 625 грн

Tereza - ліжко TM Matrason, виготовлене з ясена. Можливе виготовлення з дуба або вільхи. Додаткова комплектація: підйомний механізм або шухляди для білизни. Широкий вибір розмірів: від односпальних до двоспальних. М'яка вставка.

артикул товару 00921
14 673 грн

Класичне ліжко TM Matrason Helena виробляться не тільки з ясена, а й з дуба і вільхи. Додатково комплектується підйомним механізмом або шухлядами для білизни на направляючих. Великий вибір тонування дерева.

артикул товару 00923
14 673 грн

Ліжко з ясена TM Matrason Helga також може вироблятися з вільхи або дуба. В якості додаткової комплектації на вибір підйомний механізм, або шухляди для білизни на направляючих. Великий вибір тонування дерева.

артикул товару 00924
15 725 грн

У виготовленні ліжка TM Matrason Virginia, крім ясена, може використовуватися деревина дуба або вільхи. Додаткова комплектація: підйомний механізм або шухляди для білизни. За бажанням узголів'я ліжка можна прикрасити м'якою вставкою.

артикул товару 00925
23 343 грн

Ліжко TM Matrason Catalina виробляється з ясена. Також можливе виробництво з вільхи або дуба. Узголів'я можна прикрасити м'якою вставкою і додатково укомплектувати ліжко підйомним механізмом або шухлядами для білизни на направляючих.

артикул товару 00926

Спальня - місце, де в першу чергу варто використовувати натуральні меблі, оскільки сну і відпочинку в цілому ми віддаємо добру частину доби. Ліжко з якісної деревини не тільки прослужить вам багато років, але й благотворно вплине на сон, заспокоюючи нервову систему. Сьогодні виробники пропонують досить широку лінію матеріалів для виготовлення меблів, але однією з найдорожчих і якісних залишається дубова деревина.

У чому особливість ліжок з дуба

 

Ця порода дерева знаменита своєю довговічністю, оскільки життєвий цикл дерев може налічувати не одну сотню років. Міцна і тверда деревина не здається під натиском вологи або комах, насилу піддається обробці лакофарбовими матеріалами. Тому й меблі з дуба служать дуже довго, переходячи із покоління в покоління. Можна з упевненістю сказати, що це дуже вигідне капіталовкладення, по-справжньому родинне придбання.

Сама по собі деревина має дуже красиву структуру, яку вигідно підкреслюють морилкою, завдяки чому матеріал стає темнішим, перетворюючись з жовтувато-зеленого в насичений темно-червоний. Цей благородний відтінок часто можна зустріти в класичних європейських інтер'єрах минулих століть - аристократи, як відомо, вміли вибирати і цінувати якісні речі.

Але й сьогодні дубові меблі мають хороший попит, незважаючи на нові стилі, де лідирують метал, скло та пластик. Варто відзначити, що ліжко з масиву дуба буде диктувати тон інтер'єру всієї спальні, тому якщо ви вирішили повністю оновити меблі в кімнаті - починайте з цієї, центральної покупки. В інтернет-магазині Matrason ви зможете придбати також інші предмети меблів - шафи , тумби або комоди, виконані в схожому кольорі та стилі.

До речі, у нас ви зможете вибрати не тільки темне, але й світле і навіть біле дубове ліжко. Наші консультанти допоможуть вам обставити красиву і затишну кімнату для відпочинку з урахуванням ваших побажань.

Чому варто вибрати дубове ліжко

Ціна дубових ліжок, як і інших меблів, досить висока - це пояснюється тривалістю дозрівання дерева і стійкістю до обробки. Однак, «спробувавши» одного разу такі меблі, ви абсолютно точно зрозумієте, що саме так виглядає якість і надійність, які при цьому мають тривалий «термін придатності».

Дубова деревина, на відміну від соснової, не виділяє смолу, тому не тріскається як липова, що не насититься швидко вологою подібно березової.

Кому підійде ліжко з дуба

Зазвичай ліжка з такого дерева набувають в спальню для дорослих - по-перше, це пояснюється терміном служби виробу, по-друге дубові меблі масивні, займають чимало місця і в цілому тяготить інтер'єр.

Для дітей та підлітків в інтернет-магазині МатраСон можна купити ліжка з натурального дерева інших, більш дешевих порід.

Крім того, в оновлену спальню вам можуть знадобитися:

Все це можна купити, скориставшись нашим великим каталогом. Ми здійснюємо доставку в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя або інше місто України.