Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ліжка

Вид товарів
Сортувати
7 350 грн

Двоярусне ліжко Доміно виготовляється з деревини ясена або дуба в односпальному розмірі. Додатково комплектується планкою безпеки і шухлядами для білизни на роликах. Широкий асортимент кольорів.

артикул товару 00876
8 390 грн

Ліжко Дует двоярусне виробляється з масиву або щита бука. Розмір односпальний. Додатково комплектується планкою безпеки і шухлядами для білизни на роликах з боковинами з ДСП, або деревини бука. Кольори в асортименті.

артикул товару 00944
9 090 грн

Ліжко двоярусне Горище виготовлене з високоякісного натурального бука в односпальному розмірі. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.

артикул товару 00946
13 913 грн

Дерев'яне ліжко Сліппер виготовляється в односпальному розмірі. Можливе виробництво у нестандартному розмірі. Додатково комплектується шухлядами для білизни. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.

артикул товару 00948
7 043 грн

Ліжко двоярусне Сімпл виготовляється з високоякісного масиву вільхи в односпальному розмірі. Можливий вибір посилених ламелей. Додатково комплектується шухлядами на роликах. Широкий асортимент кольорів.

артикул товару 00949
7 043 грн

Ліжко Машенька-ДКМ14 виготовляється з високоякісної деревини. Є можливість використання у якості двоярусного чи окремого ліжка. Додатковий комплект: 2 шухляди для білизни на колесах. Кольори в асортименті.

артикул товару 00950
9 562 грн

Двоярусне дерев'яне ліжко Вестон виробляється в односпальному розмірі. Може використовуватися як два самостійних ліжка. У додатковий комплект входять дві шухляди на роликах для зберігання білизни. В асортименті широкий вибір кольорів  для тонування деревини.

артикул товару 00951
12 427 грн

Ліжко Аманда - дерев'яне двоярусне ліжко, яке можна розкласти на 2 самостійних. У додатковий комплект входять 2 шухляди на роликах для зберігання білизни. Кольори в асортименті.

артикул товару 00952
19 597 грн

Ліжко Шерон-КДШ2 виготовляється з масиву вільхи в односпальному розмірі. У додатковий комплект входять дві шухляди для білизни. Широкий вибір кольорів для тонування деревини.

артикул товару 00953
7 779 грн

Двоярусне ліжко Казка виготовляється з високоякісної деревини. Може розкладатися на 2 самостійних ліжка. Розмір: односпальне. Додатково комплектується двома шухлядами на роликах для зберігання білизни. Широка гамма кольорів. Висота бильця 36 см.

артикул товару 00954
9 482 грн

Двоярусне дерев'яне ліжко Берні виготовляється в односпальному та полуторному розмірах; верх і низ відповідно. Можлива комплектація шухлядами для білизни на роликах. Кольори в асортименті.

артикул товару 00955
10 034 грн

Двоярусне ліжко Поло виготовляється з якісної і міцної деревини в односпальному розмірі. Додатково комплектується шухлядами на роликах для білизни. Є можливість вибору посилених ламелей. Широкий палітра віддтінків.

артикул товару 00957
7 043 грн

Двоярусне ліжко Маринка виготовляється з натуральної сосни в односпальному розмірі. Є можливість вибору посилених ламелей. У додаткову компплектацію входять 2 шухляди на роликах для зберігання білизни. Широкий вибір кольорів.

артикул товару 00958
10 754 грн

Двоярусне ліжко Буратіно-ДКБР17 виготовляється з міцної деревини в односпальному і полуторному розмірах, верх і низ відповідно. У додатковий комплект входять 2 шухляди на роликах для зберігання постільної білизни. Кольори в асортименті.

артикул товару 00959
9 562 грн

Двоярусне ліжко Паво виготовляється з міцної деревини в односпальному розмірі. Додатково комплектується двома шухлядами на роликах для зберігання постільної білизни. Кольори в асортименті.

артикул товару 00960

При маленьких метражах квартири особливо гостро стоїть питання економії простору. Звичайно, на меблевому ринку існує безліч рішень, як компактно зберігати речі в мінімальній обстановці. Але є такі предмети меблів, без яких обійтися неможливо.

Двоярусне ліжко і свобода простору

Серед усього розмаїття спальних ліжок одне з найпочесніших місць займає двоярусне. Воно дозволяє компактно розмістити спальні місця навіть у найменшому приміщенні. Особливо актуальні такі меблі для сімей, які живуть в малогабаритних квартирах. Адже для того, щоб звільнити простір для ігор або письмового столу досить купити двоярусне ліжко.

Також такі способи розміщення спальних місць успішно використовуються в дитячих таборах і базах відпочинку. Велику популярність такі ліжка мають в хостелах. Їх використання дозволяє розмістити значно більше людей на порівняно невеликій площі.

Чи можливо на двох ярусах розмістити трьох?

Різноманітність модифікацій задовольнить будь-які потреби! Серед найпопулярніших варіацій варто виділити такі:

Для більшого комфорту виробники надають і безліч додаткових опцій. Так можна вибрати замість звичайних сходів сходи-комод, який стане додатковим місцем для зберігання. Такими місцями можуть стати і додаткові висувні шухляди. Або ж, замість них можна замовити додаткове висувне спальне місце. Щоб уберегти дітей від падіння, можна придбати ліжко з захисними бортиками.

Розміри і матеріали

Як правило, ми звикли бачити дитячі двоярусні ліжка з односпальними місцями шириною від 60 до 90 см. В ліжках сімейного типу нижній ярус полуторний або двоспальний. Довжина варіюється від 140 до 200 см. Висота таких виробів до 190 см. Але більшість виробників залишає можливість замовлення за індивідуальними розмірами.

Купити двоярусне ліжко в Україні можливо з різних матеріалів. Так, в широкому асортименті представлені ліжка з металу. Деякі з таких моделей виконані з дерев'яними елементами. Найбільш популярні моделі з міцних порід дерева. У бюджетних моделях використовуються елементи з ДСП і МДФ.

Також на нашому сайті представлені моделі різних цінових категорій. У нас ви можете знайти бюджетні моделі для баз відпочинку, і довговічні - для своєї сім'ї. У найкоротші терміни ми доставимо обране вами двоярусне ліжко, будь то Київ, чи будь-який інший населений пункт.