Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ліжка з захисним бортиком

Вид товарів
Сортувати
4 960 грн

Ліжко Нота з бука дуже оригінальне і виготовляється в односпальному розмірі, але різної довжини. Можливі варіанти виробництва з щита або масиву. За бажанням, можна укомплектувати шухлядами для білизни і планкою безпеки. Великий вибір кольорів.

артикул товару 00809
4 572 грн

Ліжко Рейнбоу виробляється з високоякісної деревини в односпальному розмірі. У додатковий комплект входять шухляди для білизни на роликах і планка безпеки. Також можливо обрати відстань між ламелями. Широка палітра кольорів.

артикул товару 00860
4 910 грн

Ліжко Малюк підійде не тільки дітям, а й дорослим. Розмір: односпальний. Додатково комплектується шухлядами для білизни на роликах і планкою безпеки. Широка колірна гамма.

артикул товару 00863
5 465 грн

Ліжко для дітей і дорослих Моллі виробляється в односпальному розмірі з високоміцної деревини бука. Додатково комплектується планкою безпеки і шухлядами для білизни на роликах. Кольори в асортименті.

артикул товару 00864
6 150 грн

Односпальне надміцне дитяче ліжко Юнга виготовляється з натуральної деревини ясена або дуба, товщина масиву 40х50 мм. Додатково може комплектуватися шухлядами для білизни на роликах і планкою безпеки. Широкий спектор колірної гами.

артикул товару 00868
7 224 грн

Ліжко для дітей Аріель виробляється в односпальному розмірі з натуральної деревини. Додатково комплектується шухлядами на роликах з ДСП або деревини. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 00871
7 740 грн

Ліжко для дітей і дорослих Карамелька виробляється з масиву вільхи. У додатковій комплект входять планка безпеки і шухляди з ДСП або деревини. Кольори тонування дерева в асортименті.

артикул товару 00872
5 543 грн

Ліжко Вундеркінд виробляється з масиву бука в односпальному розмірі. Додатково комплектується шухлядами для білизни з ДСП або деревини. Широкий асортимент кольорів. Доплата за комбінування 2х кольорів + 30%.

артикул товару 00884
10 560 грн

Ліжко Дует двоярусне виробляється з масиву або щита бука. Розмір односпальний. Додатково комплектується планкою безпеки і шухлядами для білизни на роликах з боковинами з ДСП, або деревини бука. Кольори в асортименті.

артикул товару 00944
9 090 грн

Ліжко двоярусне Горище виготовлене з високоякісного натурального бука в односпальному розмірі. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.

артикул товару 00946
13 913 грн

Дерев'яне ліжко Сліппер виготовляється в односпальному розмірі. Можливе виробництво у нестандартному розмірі. Додатково комплектується шухлядами для білизни. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.

артикул товару 00948
7 043 грн

Ліжко двоярусне Сімпл виготовляється з високоякісного масиву вільхи в односпальному розмірі. Можливий вибір посилених ламелей. Додатково комплектується шухлядами на роликах. Широкий асортимент кольорів.

артикул товару 00949
7 043 грн

Ліжко Машенька-ДКМ14 виготовляється з високоякісної деревини. Є можливість використання у якості двоярусного чи окремого ліжка. Додатковий комплект: 2 шухляди для білизни на колесах. Кольори в асортименті.

артикул товару 00950
9 562 грн

Двоярусне дерев'яне ліжко Вестон виробляється в односпальному розмірі. Може використовуватися як два самостійних ліжка. У додатковий комплект входять дві шухляди на роликах для зберігання білизни. В асортименті широкий вибір кольорів  для тонування деревини.

артикул товару 00951
12 427 грн

Ліжко Аманда - дерев'яне двоярусне ліжко, яке можна розкласти на 2 самостійних. У додатковий комплект входять 2 шухляди на роликах для зберігання білизни. Кольори в асортименті.

артикул товару 00952

Дитячі ліжка з бортиком

Рухливість малюків давно стала приводом для численних жартів, які веселять всіх, крім молодих батьків. Постійний нагляд за активним чадом забирає максимум сил, і єдина можливість перепочити з'являється під час дитячого сну. Однак і тут знаходиться привід для хвилювань, особливо якщо дитина неспокійно спить і ворушиться.

Убезпечити дитячий сон допоможуть ліжка зі спеціальним захисним бортиком, який не дозволить дитині випадково випасти під час неспокійного сну, «втратити» подушку або ковдру. Різні моделі мають різний тип бортика - він може бути як низьким, так і досить високим, закривати обидва боки ліжка, або тільки один. Популярним також є варіант, коли закрита тільки половина борту - в узголів'ї. Таким чином дитина «відчуває» уві сні кордон, плюс може самостійно забиратися в ліжко.

Кілька обов'язкових правил:

Захисний бортик є обов'язковим елементом, коли мова йде про двоярусні ліжка - верхній поверх вимагає особливого захисту, навіть якщо там буде спати підліток. Зазвичай в цьому випадку захисна планка займає всю довжину, за винятком сходів. «Закритим» може бути також і перший поверх - виробники найчастіше припускають можливість внести зміни в модель, додавши або забравши деякі функції, що позначається на вартості виробу.

Підліткові ліжка з бортиками

Неспокійний сон може бути не тільки у дітей молодшого віку, а й тих, хто давно вважає себе дорослим. Регулярні падіння з ліжка погано позначаються на якості відпочинку - навіть уві сні такій людині доводиться бути насторожі, контролювати себе. Поверхневий чуйний сон не приносить довгоочікуваного розслаблення, накопичується втома і роздратування.

Природним рішенням проблеми стане ліжко з захисним бортиком. Згодом при необхідності захисну планку можна буде зняти, або ж розвернути ліжко цією стороною до стіни, що додатково забезпечить шпалери від забруднення. Такий варіант також захистить сплячого від випадкових дотиків до холодної стіни - в даному випадку бортик може бути не тільки з вузьких планок, але і широким, з цільної дошки, оббитим тканиною з тонким шаром наповнювача.

В інтернет-магазині Matrason ви зможете купити красиве і зручне дитяче ліжко з бортиками. Цікавий дизайн, великий вибір кольорів, різні розміри, оптимальна ціна - допоможуть вам підібрати меблі, які стануть гармонійним і затребуваним елементом інтер'єру. Ми пропонуємо доставку по всій території України - в Києв, Дніпро, Запоріжжя, або інше місто за вашим вибором.