Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Двоярусні ліжка

Вид товарів
Сортувати
11 160 грн

Двох'ярусне ліжко Умка виробляється з деревини дуба. Другий ярус оснащений планкою безпеки. Додатково модель можна обладнати висувними шухлядами і укріпити овнову під матрац. Широкий вибір тонів для фарбування дерева.

артикул товару 03226
11 110 грн

Двох'ярусне ліжко-трансформер Санта з міцної деревини бука може розкладатися на два самостійних спальних місця. Верхній ярус обладнаний планкою безпеки. У додатковий комплект входять висувні шухляди. Широкий спектр кольорів для тонування.

артикул товару 03228
7 135 грн

Кровать деревянная Бонни производится из древесины бука в односпальном размере. Длина нижнего выдвижного яруса на 10 см. меньше верхнего. Дополнительная комплектация: планка безопасности и выдвижные ящики для белья. Цвета для тонировки в ассортименте. Возможно производство нестандартных размеров.

артикул товару 03616
7 290 грн

Ліжко дерев'яне Амелі виготовляється із деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: планка безпеки та висувні шухляди для білизни. Кольори для тонування у асортименті. Можливе виробництво нестандартних розмірів.

артикул товару 03617
8 465 грн

Дерев'яне ліжко-трансформер Лаккі виготовляється із деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: планка безпеки і висувні шухляди для білизни. Кольори для тонування в асортименті. Можливе виробництво нестандартних розмірів.

артикул товару 03618
7 025 грн

Ліжко дерев'яне Соня 1 виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Довжина нижнього висувного ярусу на 10 см. менше верхнього. Додаткова комплектація: планка безпеки і висувні шухляди для білизни. Кольори для тонування в асортименті. Можливе виробництво нестандартних розмірів.

артикул товару 03620
7 610 грн

Ліжко дерев'яне Тедді Дуо виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Довжина нижнього висувного ярусу на 10 см. менше верхнього. Додаткова комплектація: планка безпеки і висувні шухляди для білизни. Кольори для тонування в асортименті. Можливо виробництво нестандартних розмірів.

артикул товару 03622
9 830 грн

Ліжко двоярусне Мілена 2 виробляється з міцної деревини бука. У додатковий комплект входять висувні шухляди і планка безпеки. Крім того, є можливість укріпити основу під матрац. Широкий вибір варіантів тонування дерева.

артикул товару 03931
8 940 грн

Адель Duo Двоярусне ліжко-трансформер Місяць з бука. Надійне і красиве дитяче ліжко з натурального дерева.
Зручні сходи дозволять дитині з легкістю забратися на верхнє спальне місце. За необхідності ліжко може комплектуватися виїзними шухлядами для дитячих іграшок, білизни, або інших дрібниць.

артикул товару 04810