Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ліжка Масив бука

Вид товарів
Сортувати
4 960 грн

Ліжко Нота з бука дуже оригінальне і виготовляється в односпальному розмірі, але різної довжини. Можливі варіанти виробництва з щита або масиву. За бажанням, можна укомплектувати шухлядами для білизни і планкою безпеки. Великий вибір кольорів.

артикул товару 00809
8 530 грн

Букове ліжко виготовлене в класичному англійському стилі з високим дерев'яним узголів'ям. Комплектується білизняними шухлядами на роликах.

Увага!! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит).

артикул товару 03191
Новинка
5 150 грн

Ліжко Соня торгової марки Лев виробляється з міцної деревини бука. Виготовляється в стандартних розмірах. Додаткова комплектація: висувні шухляди або короб для білизни з підйомним механізмом. Широкий асортимент кольорів.

Увага !! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит)

артикул товару 03214
6 580 грн

Дерев'яне ліжко Ассоль виготовляється з масиву бука. Можливо посилити основу під матрац, вибравши меншу відстань між ламелями. У додатковий комплект входять висувні шухляди для білизни. Широкий асортимент кольорів.

артикул товару 03215
5 140 грн

Ліжко з бука в стилі мінімалізм, комплектується шухлядами на роликах або підйомним механізмом. Ліжко можна виготовити по ваших розмірах.

Увага !! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит).

 

артикул товару 03216
6 060 грн

Ліжко Афіна Нова торгової марки Лев виробляється з міцної деревини бука. Можливі розміри: полуторний, одно- і двоспальний. Додатково комплектується висувними шухлядами для білизни. Широкий асортимент кольорів.

Увага!! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит)

артикул товару 03217
8 400 грн

Ліжко з масиву бука Монако виробляється в односпальному, полуторному і двоспальному розмірах. Узголів'я прикрашене м'якою вставкою. В цій моделі можливе укріплення основи під матрац. Додатково комплектується висувними шухлядами для білизни. Для тонування дерева представлений широкий асортимент кольорів.

артикул товару 03220
6 740 грн

Модель Зевс - ліжко з міцної деревини бука. Прикрашена оригінальним узголів'ям і узніжжям. Додатково комплектується висувними шухлядами для білизни. Є можливість посилити основу під матрац. Для забарвлення дерева представлений широкий асортимент кольорів.

Увага!! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит)

артикул товару 03221
5 880 грн

Модель Жасмин - надійне ліжко з деревини бука. Можливі розміри: полуторний і двоспальний. Додатково комплектується висувними шухлядами або коробом для білизни з підйомним механізмом. Основу під матрац можливо додатково підсилити. Широкий вибір тонів.

артикул товару 03223
8 100 грн

Ліжко Афіна торгової марки Лев виробляється з міцної деревини бука. Узголів'я прикрашене кованим візерунком. Можливі розміри: двоспальний. Додатково комплектується висувними шухлядами для білизни. Є можливість укріплення основи під матрац. Широкий асортимент кольорів.

артикул товару 03224
8 870 грн

Ліжко Афіна 2 торгової марки Лев виробляється з міцної деревини бука. Узголів'я та узніжжя прикрашені кованим візерунком. Можливі розміри: двоспальний. Додатково комплектується висувними шухлядами для білизни. Є можливість укріплення основи під матрац. Широкий асортимент кольорів.

артикул товару 03225
11 160 грн

Двох'ярусне ліжко Умка виробляється з деревини дуба. Другий ярус оснащений планкою безпеки. Додатково модель можна обладнати висувними шухлядами і укріпити овнову під матрац. Широкий вибір тонів для фарбування дерева.

артикул товару 03226
11 110 грн

Двох'ярусне ліжко-трансформер Санта з міцної деревини бука може розкладатися на два самостійних спальних місця. Верхній ярус обладнаний планкою безпеки. У додатковий комплект входять висувні шухляди. Широкий спектр кольорів для тонування.

артикул товару 03228
4 480 грн

Дитяче дерев'яне ліжко-диван Адель виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Основа під матрац — ортопедичні ламелі. Додатково комплектується планкою безпеки та висувними шухлядами. Кольори для тонування в асортименті. Можливе виробництво індивідуальних розмірів.

артикул товару 03615
7 135 грн

Кровать деревянная Бонни производится из древесины бука в односпальном размере. Длина нижнего выдвижного яруса на 10 см. меньше верхнего. Дополнительная комплектация: планка безопасности и выдвижные ящики для белья. Цвета для тонировки в ассортименте. Возможно производство нестандартных размеров.

артикул товару 03616