Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ліжко для трьох дітей

Вид товарів
Сортувати
16 985 грн

Двоярусне ліжко Буратіно-ДКБР17 виготовляється з міцної деревини в односпальному і полуторному розмірах, верх і низ відповідно. У додатковий комплект входять 2 шухляди на роликах для зберігання постільної білизни. Кольори в асортименті.

артикул товару 00959
12 307 грн

Двоярусне ліжко Буратіно-ДКБР18 може розділятися на два окремих ліжка. Виготовляється у полуторному (низ) і односпальному (верх) розмірах. Додатково комплектується двома шухлядами на роликах для зберігання постільної білизни.

артикул товару 00961
14 785 грн

Буратіно ДКБР 16 - двоярусне ліжко, виготовлене з деревини бука в односпальному (верх) і полуторному, двоспальному (низ) розмірах. Можлива  додаткова комплектація шухлядами на роликах зі сторонами з ДСП або масиву бука. Широка гамма кольорів.

артикул товару 00972
15 077 грн

Двоярусне ліжко з дерева Юнона - ліжко-трансформер. Можливе використання у якості двох окремих ліжок. Виготовляється в односпальному (верх) і полуторному (низ) розмірах. У комплект ліжка входять шухляди для білизни. Стандартно ліжко виготовляється без вирізу під сходи на верхньому ярусі. За бажанням можна виготовити варіант з вирізом під сходи. Вартість складе + 15% до вартості ліжка. 

артикул товару 00975
11 770 грн

Ліжко з бука Тріо виготовляється з високоякісної деревини. Розмір одного спального місця - односпальний. Ліжко складається з трьох спальних місць. Можлива комплектація планкою безпеки і шухлядами для білизни. Також можна зміцнити овнову під матрац, вибравши меншу відстань між ламелями. Для тонування представлений широкий асортимент кольорів.

артикул товару 02869

На думку психологів в дитячій кімнаті співвідношення вільного простору і зайнятого меблями має складати 70% до 30%. Більшість з нас проживає в типових квартирах з невеликою площею житлових приміщень. Чи можливо в сім'ї з трьома дітьми організувати максимум простору для ігор? Для цього існує дуже просте рішення - ліжко для трьох дітей.

Переваги ліжка на трьох

В умовах малогабаритних квартир двох'ярусна ліжко - ідеальне рішення. Як же на двох ярусах розмістити трьох? Все досить просто! Можна знайти безліч цікавих двоярусних моделей з полуторним, а іноді і двоспальним, нижнім ярусом. Такий розмір забезпечує комфортний сон для дітей і значну економію простору.

Якщо ж кожна дитина хоче своє індивідуальне спальне місце, то для цього теж є рішення. Можна вибрати ліжко на три яруси. У таких моделях можливі різноманітні варіації.

Ще одне рішення - двох'ярусне ложе з додатковим, висувним спальним місцем. Цей варіант прекрасно підходить для невеликих дитячих. Додаткове місце ховається під нижнім ярусом ліжка і в разі потреби висувається. Це дуже зручно, так як на весь день звільняється значна територія для ігор.

Розміри і матеріали

Не дивлячись на те, що ліжко на трьох, розміри її не особливо великі, ніж вона і зручна. Розміри спального місця:

Корпуси ліжок для трьох дітей виготовляються зі звичних нам матеріалів:

Найбільшу популярність мають ліжка з масиву дерева, так як вони витримують більше навантаження і різноманітні активні дитячі ігри.

В якості основи під матрац частіше використовуються букові ламелі, які підсилюють ортопедичность матраців. Для підвищення безпеки верхні яруси обладнані бортиками безпеки. У деяких моделях таку планку можна встановити і на нижній ярус. Для більшої економії місця виробники передбачають і такі додаткові місця для зберігання, як висувні ящики. Так само, як альтернативу простий драбинці, можливий вибір сходів-комода. В такому елементі меблів кожна сходинка - висувний ящик.

Магазин Мatrason.ua пропонує широкий вибір ліжок на трьох. Різноманітність моделей і великий вибір кольорів дозволить підібрати практичне і надійне спальне місце, яке сподобається всім трьом дітям. Крім того, ліжка, представлені на нашому сайті, виготовляються виключно з натуральних матеріалів і абсолютно безпечні для дитячого здоров'я.