Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Трансформери ліжка

Вид товарів
Сортувати
7 043 грн

Ліжко Машенька-ДКМ14 виготовляється з високоякісної деревини. Є можливість використання у якості двоярусного чи окремого ліжка. Додатковий комплект: 2 шухляди для білизни на колесах. Кольори в асортименті.

артикул товару 00950
9 562 грн

Двоярусне дерев'яне ліжко Вестон виробляється в односпальному розмірі. Може використовуватися як два самостійних ліжка. У додатковий комплект входять дві шухляди на роликах для зберігання білизни. В асортименті широкий вибір кольорів  для тонування деревини.

артикул товару 00951
12 427 грн

Ліжко Аманда - дерев'яне двоярусне ліжко, яке можна розкласти на 2 самостійних. У додатковий комплект входять 2 шухляди на роликах для зберігання білизни. Кольори в асортименті.

артикул товару 00952
7 779 грн

Двоярусне ліжко Казка виготовляється з високоякісної деревини. Може розкладатися на 2 самостійних ліжка. Розмір: односпальне. Додатково комплектується двома шухлядами на роликах для зберігання білизни. Широка гамма кольорів. Висота бильця 36 см.

артикул товару 00954
12 603 грн

Двоярусне ліжко Ельдорадо-ДКЕ36 може розкладатися на 2 окремих ліжка. Виготовляється з якісної деревини в односпальному розмірі. Широка гамма кольорів.

артикул товару 00956
10 034 грн

Двоярусне ліжко Поло виготовляється з якісної і міцної деревини в односпальному розмірі. Додатково комплектується шухлядами на роликах для білизни. Є можливість вибору посилених ламелей. Широкий палітра віддтінків.

артикул товару 00957
9 562 грн

Двоярусне ліжко Паво виготовляється з міцної деревини в односпальному розмірі. Додатково комплектується двома шухлядами на роликах для зберігання постільної білизни. Кольори в асортименті.

артикул товару 00960
12 307 грн

Двоярусне ліжко Буратіно-ДКБР18 може розділятися на два окремих ліжка. Виготовляється у полуторному (низ) і односпальному (верх) розмірах. Додатково комплектується двома шухлядами на роликах для зберігання постільної білизни.

артикул товару 00961
8 729 грн

Двоярусне ліжко-трансформер Джеррі може роз'єднуватися на два окремих ліжка. Виготовляється з якісної деревини в односпальному розмірі. Додатково комплектується двома шухлядами на роликах для зберігання постільної білизни. Кольори в асортименті.

артикул товару 00962
10 968 грн

Двоярусне ліжко Сіетл виготовляється з натурального дерева в односпальному розмірі. Є можливість вибрати посилені ламелі. Широкий вибір кольорів для тонування деревини.

артикул товару 00964
9 562 грн

Ліжко Барселона може використовуватися як двоярусне, так і як два окремих ліжка. Виготовляється з натурального дерева в односпальному розмірі. Широкий асортимент кольорів.

артикул товару 00965
11 485 грн

Ліжко Каріна - двоярусне ліжко, яке виготовляється d односпальному розмірі. Є можливість вибрати посилені ламелі та доукомплектувати шухлядами на роликах (для білизни). Пропонуємо широкий вибір відтінків для тонування деревини.

артикул товару 00967
11 780 грн

Двоярусне ліжко Ельдорадо-КДЕ13 виготовляється з натурального дерева в односпальному розмірі (верх) і полуторному розмірі (низ). Можлива додаткова комплектація шухлядами на роликах для зберігання постільної білизни. Широка палітра кольорів для тонування.

артикул товару 00968
14 785 грн

Буратіно ДКБР 16 - двоярусне ліжко, виготовлене з деревини бука в односпальному (верх) і полуторному, двоспальному (низ) розмірах. Можлива  додаткова комплектація шухлядами на роликах зі сторонами з ДСП або масиву бука. Широка гамма кольорів.

артикул товару 00972
15 077 грн

Двоярусне ліжко з дерева Юнона - ліжко-трансформер. Можливе використання у якості двох окремих ліжок. Виготовляється в односпальному (верх) і полуторному (низ) розмірах. У комплект ліжка входять шухляди для білизни. Стандартно ліжко виготовляється без вирізу під сходи на верхньому ярусі. За бажанням можна виготовити варіант з вирізом під сходи. Вартість складе + 15% до вартості ліжка. 

артикул товару 00975

Зазвичай під цим поняттям мається на увазі шафа-ліжко трансформер, коли спальне місце складають в спеціальну шафу після сну. Але насправді ліжка-трансформери здатні приймати абсолютно різні форми, відрізняючись за призначенням.

Розкладне ліжко та її переваги

 

Головна перевага такого спального місця - економія життєвого простору. Цю вигоду відразу відчувають власники малогабаритних квартир. Ще один плюс - естетичність. Ліжко можна підібрати під будь-який інтер'єр, з різного матеріалу відповідних кольорів.

Існують конструкції, які являють собою стіл-ліжко трансформер. Після сну спальне місце перевертається, перетворюючись в стільницю, або засувається всередину конструкції, а на його місце висувається стільниця - варіантів перебудови може бути маса. Серед них відмінний варіант - диван-ліжко трансформер, який ставиться як до дитячої, так і в кімнату для дорослих.

Ще одна важлива особливість - якою б складною не була подібна конструкція, вона легко складається і розкладається. Сьогодні розкладні ліжка-трансформери обладнані підйомним механізмом наступного типу:

Ручна конструкція найпростіша, а тому сама надійна і недорога. Але щоб привести механізм в дію, необхідно докласти чимало зусиль. Людина у віці та дитина з цим завданням не впорається.

Механізм з крученими пружинами теж недорогий, але з ним легше впоратися. Його недолік - пружини треба періодично міняти, так як вони швидко зношуються. До того ж таку конструкцію використовують тільки на пару з пружинним матрацом. Безпружинний для неї занадто важкий, вона швидко вийде з ладу.

Найзручніший і надійний механізм - з газовими амортизаторами. Він витримує важкі безпружинні матраци , запускається без зусиль і працює плавно. Користуватися ним може навіть дитина без побоювання отримати травми. Гарантійний термін експлуатації - не менше 5 років.

Де взяти відповідне ліжко-трансформер

У нашому інтернет-магазині пропонується ліжко стандартного розміру, підліткове ліжко-трансформер або на замовлення з будь-яким типом підіймального механізму.

Ми також пропонуємо купити двоярусне розбірне ліжко, дві секції якої можуть використовуватися окремо, як самостійні ліжка. Їх ціна залежить від розміру, наявності додаткових ніш в нижній частині й матеріалу виготовлення.

Будь-яке обране ліжко ми доставимо в найкоротші терміни в будь-яку точу України. До Києва і Запоріжжя доставка не оплачується при сумі замовлення от 2000 грн. Харків, Одеса та інші міста країни теж можуть розраховувати на безкоштовну доставку, але при сумі замовлення 4000 грн. При цьому ви завжди можете оформити розстрочку на свою покупку.

Якщо у вас ще залишилися питання, зв'яжіться з нашим менеджером! Він допоможе вам визначитися з потрібною моделлю.