Матрац Magniflex Ortopedico Ecoline
артикул товару 00130
Висота матраца: 13-14 см;
Ступінь жорсткості: середня;
Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 90 кг .;
Пружинний блок: безпружинний
Характеристики - Матрац Magniflex Ortopedico Ecoline
| Бренд | Magniflex |
| Жорсткість | середньої жорсткості |
| Тип матраца | двосторонній | безпружинні | Рулонні матраци |
| Наполнение | Піна |
| Чохол | Жаккард |
| Висота | 14 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 100 кг |
| Нестандартний розмір | Тільки стандартні розміри. |
- чохол жаккард (45% поліестер, 42% поліпропілен, 13% бавовна)
Жаккард - щільний матеріал, який використовується при виготовленні матраців з метою зробити його поверхню м'якою і зносостійкою завдяки обробці спеціальним паром. Такий матеріал ідеально підходить для виготовлення матраців, так як не розтягується, не зношується, має високий ступінь стійкості кольору, не вибагливий у догляді, а також забезпечує естетичний зовнішній вигляд.
Elioform - микропориста повітрепроникна піна з натурального латексу і поліуретану. Даний матеріал є дуже еластичним, м'яким, а також стійким до різних деформацій. Все це дозволяє матрацу оптимально підтримувати хребет і легко поглинати вологу від тіла людини. Також Elioform забезпечує постійну циркуляцію повітря, що гарантує комфортний сон і зносостійкість матраца.
Якісний безпружинний економ-матрац. Він володіє помірною жорсткістю, яка влаштує більшість любителів комфортного сну. Конструкція моделі забезпечить тілу підтримку, не здавлюючи м'язи. Матрацне ложе забезпечить правильне положення хребта, дозволить м'язам відпочити і позбуться напруги. Модель може використовуватися не тільки на ламельном підставі, а й на ліжках з регульованим узголів'ям. Незнімний чохол оброблений складом проти пилових кліщів. Натуральні і синтетичні наповнювачи протистоять алергії.
Комод дерев'яний Asti 2 проводиться з міцної деревини бука. Також можливе виробництво з дуба. Комод обладнана висувними ящиками на телескопічних направляючих. В якості покриття використовується масло льону або лак з тонуванням на вибір.
Шафа дводверна Asti проводиться з міцної деревини бука. Також можливе виробництво з дуба. Шафа обладнаний висувними ящиками і антерсолью. В якості покриття використовується масло льону або лак з тонуванням на вибір.
Тумба дерев'яна Asti проводиться з міцної деревини бука. Також можливе виробництво з дуба. Тумба обладнана трьома висувними ящиками на телескопічних направляючих. В якості покриття використовується масло льону або лак з тонуванням на вибір.
Тумба дерев'яна під ТВ Asti 2 проводиться з міцної деревини бука. Також можливе виробництво з дуба. Тумба обладнана двома висувними ящиками на телескопічних направляючих. В якості покриття використовується масло льону або лак з тонуванням на вибір.
Шафа-вітрина Asti 3 виробляється з міцної деревини бука. Також можливе виробництво з дуба. Шафа обладнаний ящиками. В якості покриття використовується масло льону або лак з тонуванням на вибір.
Шафа-вітрина книжкова Asti проводиться з міцної деревини бука. Також можливе виробництво з дуба. Шафа обладнаний висувними ящиками. В якості покриття використовується масло льону або лак з тонуванням на вибір.
Шафа-вітрина книжкова Asti 2 проводиться з міцної деревини бука. Також можливе виробництво з дуба. Шафа обладнаний висувними ящиками. В якості покриття використовується масло льону або лак з тонуванням на вибір.
Шафа-купе Asti проводиться з міцної деревини бука. Також можливе виробництво з дуба. Шафа обладнаний висувними ящиками і дзеркалом. В якості покриття використовується масло льону або лак з тонуванням на вибір.
Ліжко Тайм з підйомним механізмом виконується з оббивкою зі шкірозамінника або текстилю. Конструкція виконується на основі букових ламелей. В конструкції передбачена ніша з підйомним механізмом. Представлено 4 кольори - мокко, капучіно, лате, карамель. Доповнити ліжко можна тумбою Тайм, розміри: ширина 50, глибина 40, висота 40 см, ціна 2136,00.
Ліжко Нью Йорк з підйомним механізмом виготовлена з оббивкою зі шкірозамінника або текстилю і м'яким узголів'ям. Конструкція виконується на основі букових ламелей. У конструкції передбачена ніша з підйомним механізмом. Габарити на 17 і 12 см більше довжини і ширини матраца. Представлено 12 кольорів.

Георгий