Матрац Karibian Damac V1 Grey (Дамас В1 Грей)
артикул товару 05070Висота матраца: 23 см.
Ступінь жорсткості: середній.
Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 95 кг.
Пружинний блок: безпружинний 5 зон
Характеристики - Матрац Karibian Damac V1 Grey (Дамас В1 Грей)
| Бренд | Karibian(Іспанія) |
| Жорсткість | середньої жорсткості |
| Тип матраца | безпружинні | односторонній | Рулонні матраци |
| Наполнение | Пена |
| Чохол | Стрейч |
| Висота | 23 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 95 кг |
| Нестандартний розмір | Тільки стандартні розміри. |
Склад:
- тканина стрейч;
- анатомічна піна Visco therm 50 кг/м³ 1 см;
- порожнисте волокно фібра софт;
- Super soft 1,8 см;
- ортопедична піна HR 26 кг/м³ 20 см;
- порожнисте волокно фібра софт;
- матеріал 3Д.
Чохол. Вентильована стретч-тканина, яка не втрачає форми в готових виробах. Вона гігієнічна і має гарну гігроскопічність (абсорбує також пару з повітря). Матеріал зносостійкий, м'який на дотик, добре проводить тепло.
Анатомічна піна Visco Memory Therm 50 кг/м³ (1 і 3 см) – два шари піни знімають зворотний тиск, адаптуючись до тіла сплячої людини, реагуючи на її температуру, та дарують неперевершене відчуття комфорту. Visco Therm – піна з ефектом пам'яті з відкритою пористою структурою. Матеріал має чудову повітропроникність. Він рівномірно розподіляє вагу по всій поверхні, зменшуючи тиск на тіло і сприяючи глибокому освіжаючому сну.
Порожнисте волокно фібра софт складається з безлічі високоеластичних волокон-трубочок, які забезпечують постійну циркуляцію повітря, регулювання термобалансу та вирівнювання перепадів температур під час сну. Завдяки цьому створюється ідеальний мікроклімат на поверхні матраца.
Ортопедична піна. Її структура з відкритими порами забезпечує повітропроникність, щоб спальне місце швидше позбувалося вологи і надмірного тепла. Пінний матеріал середньої жорсткості та міцності відповідає за рівномірну підтримку тіла людини для повноцінного відпочинку.
Super Soft, прокладений між пінними матеріалами, сприяє циркуляції повітря.
Матеріал 3Д – унікальна система мікроклімату. Це спеціальне інженерне рішення, яке налагоджує оптимальний волого- та повітрообмін постелі під час сну і відпочинку. Структура системи дозволяє повітрю та волозі, проникаючи крізь настилочні шари матраца, безперешкодно виходити з нього у всіх напрямках. Особливістю та унікальною частиною конструкції є тривимірна аерострічка, вбудована в борт матраца по всьому периметру. Вуглецеве волокно, 3D вентильований нетканий наповнювач.
Матрац Karibian Damac Grey – односторонній виріб помірної жорсткості. Конструкція створена на основі синтетичних матеріалів, котрі не приваблює комах, тому товар може бути рекомендований навіть алергікам. Внутрішні порожнечі допомагають відводу надлишкового тепла, а бавовняні волокна в чохлі відтягують на себе вологу (потові випари).
Металевих складових немає зовсім, пінисті блоки виконують і ортопедичну, і анатомічну функцію. Внизу розташовані тверді, формостійкі матеріали, зверху покладені більш податливі прошарки. Тому для сну підходить лише одна сторона. Матрац досить твердий, вибирайте його, якщо любите спати на твердій постелі або для цього є рекомендації лікаря.
Висота матраца: 4 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 100 кг .; Пружинний блок: безпружинний
Висота матраца: 8 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 90 кг; Пружинний блок: безпружинний.
Висота матраца: 5 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.мест: до 130 кг .; Пружинний блок: безпружинний
Ліжко дерев'яне Селена з підйомним механізмом виготовляється з масиву або щита бука. Розміри: полуторний або двоспальний. Комплектується об'ємним коробом для білизни та підйомним механізмом.
Ліжко з підйомним механізмом і коробом для білизни Лагуна виготовляється в двоспальному розмірі. На вибір запропоновано відстані між ламелями і варіанти тонування дерева.
Ліжко з бука Селена-Аурі з підйомним механізмом виробляється в двоспальному і полуторному розмірах. Має місткий короб для білизни. Є можливість вибрати відстань між ламелями. Широка колірна гамма тонування дерева.
Шикарний комод, повністю дерев'яний, Мальта. Пропонується в двох розмірах за шириною - 70 см і 110 см.
Ліжко з бука з коробом для білизни Октавія С1 виготовляється в односпальному, полуторному і двоспальному розмірах. Модель обладнана підйомним механізмом. Є можливість вибрати відстань між ламелями. Великий вибір тонування дерева.
Ліжко дубове в скандинавському стилі виготовляється з міцної деревини дуба, ізголоівя - ДСП -шпоноване дубом. На Ваш вибір, може бути виконане в різних кольорах. Найпопулярніші з них - натуральний дуб, горіх, поєднгання натурального та білого кольорів.

Катерина