Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Товар знятий з виробництва

Матрац Aскона For All Standart Option

артикул товару 05122
Ціна
7 350 грн

3 675 грн
Відкласти в улюблені
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Матрац For All Sky Standart Option від всесвітньо відомого виробника під брендом Askona. Висота матраца: 18 см;
Ступінь жорсткості: середній/жорсткий;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 110 кг;
Пружинний блок: незалежний пружинний блок Pocket spring.

Характеристики - Матрац Aскона For All Standart Option

Бренд Аскона
Жорсткість середньої жорсткості | асиметричні | жорсткі
Тип матраца двосторонній | Пружинні матраци | Незалежні пружини (Pocket Spring)
Наполнение Повсть | Кокосова койра | Пінополіуретан
Чохол Жаккард
Висота 18 см
Навантаження на 1 спальне місце до 110 кг

Склад:

  • чохол – жаккард;
  • пінополіуретан;
  • повсть;
  • блок незалежних пружин підвищеної жорсткості;
  • кокосова плита;
  • посилення по периметру.

Блок незалежних пружин підвищеної твердості. Кожна пружина в цьому сучасному виробі працює, не торкаючись інших. Усі елементи поміщені в окремі чохли з міцної тканини. Пружини здатні стискатися в індивідуальному порядку, точно реагуючи на навантаження тільки у своїй зоні і не стискаючись у той момент, коли працюють сусідні. Незалежні пружинні блоки забезпечують анатомічно правильну підтримку тіла. В якості ізолюючого прошарку використовується повсть.

Пінополіуретан (ПУ) – синтетичний наповнювач, який використовують у матрацах пружинного типу для посилення комфорту користувача. Абсолютно безпечний, не викликає алергічних реакцій.

Повсть – тканина натурального тваринного походження, допомагає захистити м'які шари матраца від тертя і руйнування. Екологічно чистий, повітропроникний матеріал. Характеризується низьким ступенем теплопровідності та високими властивостями шумоізоляції.

Кокосова плита – один із найкращих природних наповнювачів, відомих сьогодні. У процесі виробництва міцні пружні волокна кокосового горіха скріплюються між собою за допомогою натурального латексу. Характеризується відмінною природною вентиляцією, чудовим теплообміном. Кокос абсолютно безпечний для здоров'я, екологічно чистий, гіпоалергенний. Не допускає появи неприємних запахів, є бар'єром для проникнення вологи.

Бавовняний жаккард, стьобаний на піні високого ступеня еластичності, є захисним чохлом для виробу. Приємний на дотик, додає виробу додаткової м'якості та забезпечує високий рівень комфорту. Гіпоалергенний, повітропроникний. Може використовуватися протягом тривалого часу, зберігаючи первинний вигляд.

Система зміцнення периметра є додатковим захистом пружинного блоку від його деформації, крім того, посилює комфорт, не допускаючи ефекту провалювання. За рахунок системи зміцнення периметра функціональна площа матраца стає трохи більшою.

Залишити відгук про Матрац Aскона For All Standart Option
Ваша оцінка
Додати відгук
Супутні товари
2 835 грн

Ліжко Кароліна виробляється на основі металевого каркаса. Прикрашене візерунковим узголів'ям. Додатково комплектується ще однією опорою. Є можливість укріплення решітки і зміни висоти за додаткову плату. Відстань між ламелями: 10 см. Для тонування представлений широкий вибір кольорів.

2 665 грн

Каркас ліжка Доміно виробляється з металевої меблевої труби. Узголів'я прикрашене лаконічним простим візерунком. Модель можна зміцнити додатковою опорою і посиленою решіткою. Також є можливість змінити висоту спального місця. Відстань між ламелями: 10 см. Широкий асортимент кольорів.

2 935 грн

Каркас ліжка Соната виробляється з міцного металу. Узніжжя і узголів'я моделі прикрашені крученим візерунком. Є можливість укріплення решітки та комплектація додатковою опорою. Відстань між ламелями: 10 см. Широкий асортимент кольорів.

6 060 грн

Ліжко двоярусне Соната DUO виробляється з металу високої якості і міцності. Модель можливо укріпити, зміцнивши решітки і укомплектувавши додатковою опорою. Відстань між ламелями: 10 см. Для тонування представлений широкий асортимент кольорових рішень.

27 968 грн

Ліжко Ліонель виготовляється з масиву берези високої якості. Узголів'я прикрашене комфортними м'якими вставками. Виробляється в полуторному і двоспальному розмірах. Представлений широкий ассоримент колірних рішень.

38 720 грн

Ліжко Арлі виготовляється з деревини берези високої якості. Високе узголів'я ліжка обладнане зручними полицями і приліжковими тумбами. Кольори для тонування деревини представлені в широкому асортименті.

14 080 грн

Модель ліжка Мон-Блан виробляється з деревини берези. Ліжко прикрашене простим і елегантним узголів'ям. Основою під матрац служать дерев'яні лаги. Тонування можливе в будь-який колір з представленого асортименту.

5 236 грн

Дерев'яне ліжко Ангеліна проводиться з масиву берези. В якості основи під матрац використовуються дерев'яні лаги. Кольори для тонування представлені в широкому асортименті.

19 140 грн

Модель комода Надін виробляється з деревини берези. Крім двох представлених розмірів, стандартного і великого, є можливість виготовлення за індивідуальними параметрами. Для тонування деревини представлений широкий асортимент кольорів.

3 990 грн

Лаконічна і елегантна тумба Надін виробляється з деревини берези. Дві висувні шухляди оснащені фурнітурою високої якості. Для тонування представлений широкий асортимент кольорів.