Комплект постільної білизни ТЕП «Happy Sleep» виготовлений зі 100% бавовни (ранфорс) із щільністю тканини 115 г/м². Матеріал має терморегулювальні властивості й оформлений у сучасному дизайні. Сертифікований за стандартом Oeko-Tex Standard 100, безпечний для всієї родини та зберігає яскравість кольорів навіть після численних прань.
Товар знятий з виробництва
Матрац Come-for Релакс +
артикул товару 00407 Ціна 2 604 грн
Висота матраца: 21 см;
Ступінь жорсткості: жорсткий;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 140 кг .;
Пружинний блок: «Боннель», гарантія 36 місяців.
Характеристики - Матрац Come-for Релакс +
| Бренд | Ком-фор Come-for |
| Жорсткість | жорсткі |
| Тип матраца | Залежні пружини (Боннель) |
| Наполнение | Повсть |
| Чохол | Трикотаж |
| Висота | 21-25 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 140 кг |
| Нестандартний розмір | Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів. |
склад:
- Трикотаж
- Синтепон
- Натуральна бавовна (ефект Літо)
- Спанбонд
- Термософт (поєднання жорсткого і м'якого повсті)
- Посилений пружинний блок Bonnel
- Термософт (поєднання жорсткого і м'якого повсті)
- спонфлексом
- Єврокаркас
- Спанбонд
- Натуральна вовна (ефект Зима)
- Синтепон
- Трикотаж
- Аератори
Трикотажна тканина - виготовляється з декількох шарів, дуже приємних на дотик. Трикотаж має спеціальне плетіння, завдяки чому покриває чохол виходить міцним, довговічним, комфортним, але пропускає повітря для вентиляції.
Синтепон - майже невагомий нетканий матеріал, яким простегівают чохли матраців. Він являє собою розпушений поліестер, що створює обсяг і м'якість. Синтепон відрізняється довговічністю, гігроскопічність, прекрасної теплоізоляцією. Матеріал здатний підтримувати постійну температуру, створюючи комфортний мікроклімат в ліжку.
Бавовняний наповнювач - даний натуральний і екологічно чистий матеріал застосовується при виготовленні матраців (і чохлів для нього). Він створює ефект прохолоди і, за рахунок утворився унікального мікроклімату, є повітропроникним, що особливо важливо в жарку пору року.
Спанбонд - гіпоалергенний, екологічно чистий, міцний, термостійкий і зносостійкий матеріал, який не пліснявіє і не гниє, перебуваючи в складі шарів матраца. Його, як захисний шар, використовують для виготовлення матраців, що робить їх з тривалим терміном експлуатації, а також повітропроникними, стійкими до перепадів температур і практично кожної ваги людини.
Термовойлок - міцний, довговічний і екологічно чистий матеріал, який складається з натуральних волокон джуту, бавовни, льону і вовни. Термовойлок виступає в складі матраца як непереборного захисного бар'єру, що знаходяться між м'яким шаром і пружинним блоком. Завдяки термоповстю матрац стає зносостійким, більш жорстким, пружним і розподіляє навантаження від ваги рівномірно по всій поверхні.
Пружинний блок Боннель - в основі його конструкції - Пятивиткова пружини з високоякісної сталі, з'єднані спіраллю. За рахунок цього блок Боннель тримає форму під тиском ваги людини і не розпадається. Завдяки подібній конструкції в складі матраців, вони володіють такими характеристиками: підвищеною жорсткістю, зносостійкість, можливістю розподіляти вагу і, тим самим, підтримувати положення хребта в природному анатомічно правильному стані.
Sponflex (спонфлексом) - не деформується матеріал, виготовлений з натуральних волокон джуту, бавовни і льону. Володіє такими властивостями, як: довговічність, практичність і еластичність.
Єврокаркас - бруски з пінополіуретану, які розміщуються по периметру матраца. Їх мета - збільшити жорсткість з боків, усунути крайові деформації, зберегти правильну форму конструкції і продовжити термін її використання. Єврокаркас формує рівні і пружні боковини, захищає матрац від просідання.
Вовняний наповнювач - зберігає тепло, має повітропроникними і вологопоглинаючі властивостями, а також є 100% натуральним матеріалом. Завдяки гігроскопічності створює в складі матраца такий мікроклімат, який захищає його від вогкості і забезпечує спокійний і здоровий сон.
Аератор - спеціальне вентиляційний отвір, розташоване з боків матраца, яке необхідно для циркуляції повітря усередині нього і його конструкції.
Матрац середньої жорсткості Come-for «Релакс +» підійде для користувачів, що мають міцну статуру. Модель спокійно витримує вагу до 140 кг від одного з двох сплячих на ньому людей. Основу матраца складає сучасний блок залежних пружин особливої біконусную форми, що запобігає скрипи. Заповнення і чохол виконані з матеріалів, що не викликають алергію, натуральних і екологічних. Між м'якими тканинами і пружинним блоком розташований шар з пружного термософта. Він захищає від зіткнення з металом пружин.
Залишити відгук про Матрац Come-for Релакс +
Додати відгук Супутні товари
Полуторний набір елегантного і зручного спального постільної білизни для дітей з 100% натуральної бавовни (сатин) виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником під брендом "Arya".
Тумбочка приліжкова Т2 виготовлена з масиву або щита бука. Використовується високоякісна фурнітура. Шухляди оснащені В опції стандарт: використовуються роликові направляючі Metabox, в опції комфорт: направляючі Blum. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.
Комоди КВ і КВ 1, тумба ПТ виробляються з високоміцної деревини бука. Використовується тільки якісна фурнітура, яка представлена в асортименті. Є великий вибір варіантів для тонування деревини.
Тумба №1 TM Matrason виготовляється з ясена, дуба або вільхи. Деякі елементи виготовлені з ДСП, з шпоновою обробкою. Висувні шухляди обладнані направляючими. Використовується тільки високоякісна фурнітура. Кольори для тонування деревини - в ассорименті.
Тумба № 2 TM Matrason виробляється з ясена, вільхи чи дуба. Висувні шухляди обладнані телескопічними направляючими. Боковини виготовлені з ламінованої ДСП. Високоякісна фурнітура. Широка палітра кольорів.
Комод з ясена №1 TM Matrason також може виготовлятися з дуба або вільхи. Для тумби використовується високоякісна фурнітура, телескопічні направляючі на шухлядах. Широка палітра кольорів для тонування деревини.
Тумба TM Matrason з ясена Модерн, також може виготовлятися з дуба або вільхи. Оснащена фурнітурою високої якості. Висувні шухляди обладнані телескопічними направляючими. Кольори в асортименті.
Комод "Рішельє" виконаний у класичному стилі. Виготовляється з масиву берези. Прикрашається тахлями. Комплектується висувними шухлядами на направляючих, у кількості 4 або 5 шт і якісною гарнітурою. Виготовляється у двох розмірах. Широка палітра кольорів.
Тумбочка приліжкова Рішельє виробляється з масиву берези. Є два варіанти моделі - з тахлями або стандартна класика. Комплектується шухлядами на направляючих і фурнітурою високої якості. Великий вибір кольорів.
