Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені

Матрац Come-for RELAX Rest

артикул товару 05228
Ціна
5 006 грн

3 604 грн
Відкласти в улюблені
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Висота матраца: 19,5 см;
Ступінь жорсткості: середній/жорсткий;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 140 кг;
Пружинний блок: Pocket Spring 5 зон.

Характеристики - Матрац Come-for RELAX Rest

Бренд Ком-фор Come-for
Жорсткість жорсткі | середньої жорсткості
Тип матраца двосторонній | Незалежні пружини (Pocket Spring)
Наполнение Синтепон | Войлок | Спанбонд | Спонфлекс
Чохол Трикотаж | Поліестер
Висота 19,5 см
Навантаження на 1 спальне місце до 140 кг
Нестандартний розмір Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів.

Склад:

  • Трикотаж (100% поліестер);
  • Синтепон;
  • Спанбонд;
  • Спонфлекс;
  • Жорстка повсть;
  • Незалежні пружини Pocket Spring 5 зон;
  • Меблева тканина (100% поліестер).

Трикотаж – якісний текстиль, що виготовляється на турецькій фабриці та відповідає високим вимогам до якості. Він підкорює неймовірно приємною текстурою та доводить правильність вибору відмінною зносостійкістю. Він не мнеться, не схильний до стирання і вицвітання. А за рахунок високої повітропроникності він подарує однаково комфортні відчуття взимку та влітку, незалежно від температури та вологості у приміщенні.

Синтепон – нетканий матеріал із об'ємною пишною структурою. Синтепон поєднує в собі м'якість та міцність, і використовується в якості наповнювача при виробництві стьобаної тканини, тим самим збільшуючи м'якість виробу.

Спанбонд – нетканий штучний матеріал. Він поєднує міцність, легкість, зносостійкість та повітропроникність. Саме завдяки цим якостям ми використовуємо спанбонд для пружинного блоку Pocket Spring. З цього матеріалу пошиті індивідуальні чохли, які захищають пружини та забезпечують головну особливість Pocket Spring – рівномірний розподіл навантаження на спину. Спанбонд має гарну теплоізоляцію, тому використовується для обшивки поверхонь матраців та пошиття знімних чохлів.

Термоповсть - ізолюючий шар завтовшки 3-4 мм, який відокремлює пружинний блок від матеріалів. Завдяки своїй щільності та міцності термоповсть контролює однаковий тиск пружин на людське тіло по всій поверхні матраца. Таким чином матрац стає більш комфортним і зберігає потрібний рівень жорсткості. Склад термоповсті – це комбінація натуральних та регенерованих тканинних волокон, з'єднаних за допомогою температури та тиску. Матеріал екологічно безпечний та гіпоалергенний.

Спонфлекс – натуральний екологічно чистий нетканий матеріал. До його складу входять натуральні та регенеровані бавовняні, джутові, лляні волокна, які з'єднуються тиском і температурою в прошарок завтовшки 2 см. Такий матеріал добре проводить повітря, а також має високу здатність вбирати і виводити вологу. Спонфлекс робить спальне місце ще теплішим і затишнішим. Оптимальне поєднання високої щільності, еластичності та пружності подарує повноцінний комфорт та посприяє міцному сну.

Pocket Spring 5 - блок незалежних пружин із п'ятьма зонами жорсткості, спроектований з урахуванням фізіології людини. Чергування посиленої та делікатної підтримки допомагає зберегти правильне положення хребта користувача під час сну.

Залишити відгук про Матрац Come-for RELAX Rest
Ваша оцінка
Додати відгук
Супутні товари
4 687 грн

Полуторний (двоспальний) набір елегантної і зручної постільної білизни з 100% натуральної бавовни (жаккард з вишивкою) виготовляється відомим українським виробником під брендом "Love you".

3 182 грн

Полуторний набір елегантного і зручного спального постільної білизни для дітей з 100% натуральної бавовни (сатин) виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником під брендом "Arya".

1 820 грн

Комплект постільної білизни ТЕП «Happy Sleep» виготовлений зі 100% бавовни (ранфорс) із щільністю тканини 115 г/м². Матеріал має терморегулювальні властивості й оформлений у сучасному дизайні. Сертифікований за стандартом Oeko-Tex Standard 100, безпечний для всієї родини та зберігає яскравість кольорів навіть після численних прань.

 
 
 
4 610 грн

Тумбочка приліжкова Т2 виготовлена з масиву або щита бука. Використовується високоякісна фурнітура. Шухляди оснащені В опції стандарт: використовуються роликові направляючі Metabox, в опції комфорт: направляючі Blum. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.

11 070 грн

Комоди КВ і КВ 1, тумба ПТ виробляються з високоміцної деревини бука. Використовується тільки якісна фурнітура, яка представлена в асортименті. Є великий вибір варіантів для тонування деревини.

7 563 грн

Тумба №1 TM Matrason виготовляється з ясена, дуба або вільхи. Деякі елементи виготовлені з ДСП, з шпоновою обробкою. Висувні шухляди обладнані направляючими. Використовується тільки високоякісна фурнітура. Кольори для тонування деревини -  в ассорименті.

5 990 грн

Тумба № 2 TM Matrason виробляється з ясена, вільхи чи дуба. Висувні шухляди обладнані телескопічними направляючими. Боковини виготовлені з ламінованої ДСП. Високоякісна фурнітура. Широка палітра кольорів.

 

22 688 грн

Комод з ясена №1 TM Matrason також може виготовлятися з дуба або вільхи. Для тумби використовується високоякісна фурнітура, телескопічні направляючі на шухлядах. Широка палітра кольорів для тонування деревини.

9 583 грн

Тумба TM Matrason з ясена Модерн, також може виготовлятися з дуба або вільхи. Оснащена фурнітурою високої якості. Висувні шухляди обладнані телескопічними направляючими. Кольори в асортименті.

24 272 грн

Комод "Рішельє" виконаний у класичному стилі. Виготовляється з масиву берези. Прикрашається тахлями. Комплектується висувними шухлядами на направляючих, у кількості 4 або 5 шт і якісною гарнітурою. Виготовляється у двох розмірах. Широка палітра кольорів.