Матрац Donson «Sensation»
артикул товару 00496 Висота матраца: 13 см;
Ступінь жорсткості: середня / жорсткий;
Рекомендоване навантаження на 1 сп.мест: до 140 кг .;
Пружинний блок: безпружинний
Характеристики - Матрац Donson «Sensation»
| Бренд | Donson |
| Жорсткість | асиметричні | жорсткі | середньої жорсткості |
| Тип матраца | безпружинні |
| Наполнение | Кокосова койра | Піна |
| Чохол | Жаккард |
| Висота | до 15 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 140 кг |
склад:
- жакардовий чохол
- волокно QuadroAir
- кокосова койра
- піна Orgofoam
Жаккард - щільний матеріал, який використовується при виготовленні матраців з метою зробити його поверхню м'якою і зносостійкого завдяки обробці спеціальним паром. Такий матеріал ідеально підходити для виготовлення матраців, так як не розтягується, не зношується, має високий ступінь стійкості кольору, не вибагливий у догляді, а також забезпечує естетичний зовнішній вигляд.
QuadroAir - спеціальне волокно, яке має властивість терморегуляції. Цей гіпоалергенний наповнювач зберігає тепло взимку і свіжість влітку. QuadroAir також відводить непотрібну вологу і додає необхідну м'якість і рельєфність чохла матраца.
Кокосова койра - матеріал, у вигляді волокон з кокосової пальми, який наділяє матрац ортопедичними властивостями. Він просякнутий натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому він не буде пріти і вбирати непотрібні запахи.
Orgofoam - екологічно чистий пористий наповнювач, що складається з безлічі однорідних і дрібних осередків. Кожна з них має гнучкі, але міцні стінки, за рахунок яких матрац має ортопедичний властивістю і підтримує хребет в анатомічно правильному положенні. Матрац, в складі якого є Orgofoam, має гарну повітропроникністю і стійкий до деформацій.
Ця модель матраца є вдале поєднання сучасних матеріалів і їх експлуатаційних якостей. У матраці пошарово чергуються пористий матеріал Orgofom і жорсткі кокосові настили. Це дозволяє домогтися асиметричною жорсткості, при якій одна сторона має високу жорсткість, а друга - трохи нижчою. Обидві вони підійдуть для використання спортсменами, яким ні до чого зайва м'якість. Матрац розрахований на велику вагу користувача, відрізняється гігієнічністю і антибактеріальними властивостями.
Шікарній дизайнерський комод з масиву ясена. Можливе виготовлення комода із застосуванням механічної системи відкривання TIP-ON. Шухляди відкриваються і закриваються завдяки легкому натисканню.
Купити дерев'яне ліжко з найбільш міцної породи деревини - бука можна як в стандартній комплектації, так і з шухлядами для білизни, підйомним механізмом.
Ліжко Соня торгової марки Лев виробляється з міцної деревини бука. Виготовляється в стандартних розмірах. Додаткова комплектація: висувні шухляди або короб для білизни з підйомним механізмом. Широкий асортимент кольорів.
Увага !! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит)
Дерев'яне ліжко Ассоль виготовляється з масиву бука. Можливо посилити основу під матрац, вибравши меншу відстань між ламелями. У додатковий комплект входять висувні шухляди для білизни. Широкий асортимент кольорів.
Ліжко з бука в стилі мінімалізм, комплектується шухлядами на роликах або підйомним механізмом. Ліжко можна виготовити по ваших розмірах.
Увага !! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит).
Ліжко Афіна Нова торгової марки Лев виробляється з міцної деревини бука. Можливі розміри: полуторний, одно- і двоспальний. Додатково комплектується висувними шухлядами для білизни. Широкий асортимент кольорів.
Увага!! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит)
Ліжко ТМ Лев Венеція виробляється з міцної деревини бука. Узголів'я прикрашено м'якою вставкою. Можливі розміри: двоспальний, полуторний і односпальний. Додатково комплектується висувними ящиками для білизни. Є возвожность посилення основи під матрац. Широкий асортимент квітів.
Ліжко з деревини бука Ретро проводиться в півтора разу, одно- і двоспальні розмірах. Є можливість посилення основи під матрац. Додатково комплектується видвіжимі ящиками для білизни. Великий вибір кольорів для тонування деревини.
Ліжко з масиву бука Монако виробляється в односпальному, полуторному і двоспальному розмірах. Узголів'я прикрашене м'якою вставкою. В цій моделі можливе укріплення основи під матрац. Додатково комплектується висувними шухлядами для білизни. Для тонування дерева представлений широкий асортимент кольорів.
Модель Зевс - ліжко з міцної деревини бука. Прикрашена оригінальним узголів'ям і узніжжям. Додатково комплектується висувними шухлядами для білизни. Є можливість посилити основу під матрац. Для забарвлення дерева представлений широкий асортимент кольорів.
Увага!! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит)
