Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матрац Екон Black Label

артикул товару 00690
Ціна 20 345 грн
Відкласти в улюблені

Висота матраца: 18 см;
Ступінь жорсткості: середня;
Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг;
Пружинний блок: безпружинний.

Характеристики - Матрац Екон Black Label

Бренд EkonЭкон-латекс
Жорсткість Середньо-жорсткий
Тип матраца Зоновано | безпружинні
Наповнення Латекс
Чохол Сумний для прання | Трикотаж
Висота 16-20 см
Навантаження на 1 сп. місце до 120 кг

Склад:

- трикотаж, збагачене іонами срібла (поліестер і бавовна);

- латекс;

- синтепон;

- трикотаж, збагачене іонами срібла (поліестер і бавовна).

 

Трикотаж з антибактеріальним просоченням з іонами Ag + —використовується для створення верхньої частини матраца. Матеріал оброблений антибактеріальним просоченням з іонами срібла.

Латекс перфорований — супереластичний натуральний матеріал. Застосовується у якості пом'якшувача основи. Надає матрацу анатомічні та ортопедичні властивості.

 

Синтепон — майже невагомий нетканий матеріал, яким прошивають чохли матраців. Він являє собою розпушений поліестер, що надає об'ємі  та м'якість. Синтепон відрізняється довговічністю, гігроскопічністю та прекрасною теплоізоляцією. Матеріал здатний підтримувати постійну температуру, створюючи комфортний мікроклімат у ліжку.

Матрац Екон Black Label — це втілення останніх розробок в області ортопедичних матраців у комплексі з неповторним стилем, завдяки дизайнерському чохлу. Він наділений антибактеріальними властивостями, що обумовлено наявністю іонів срібла у його складі. Маючи повністю латексну основу, цей зонований матрац адаптується під обриси тіла людини. Це сприяє нормальному кровообігу під час сну, підтримки хребта у анатомічно правильній позі. Матрац Екон Black Label має достатню товщину, яка здатна витримувати значні навантаження.

Залишити відгук про Матрац Екон Black Label
Ваша оцінка
Додати відгук