Матрац Економ двосторонній з ефектом "Зима/Літо" (від 5 шт)
артикул товару 01039
Висота матраца: 15 см;
Ступінь жорсткості: середній;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 90 кг;
Пружинний блок: Боннель. Мінімальне замовлення від 5 шт.
Характеристики - Матрац Економ двосторонній з ефектом "Зима/Літо" (від 5 шт)
| Жорсткість | середньої жорсткості |
| Тип матраца | Залежні пружини (Боннель) |
| Наполнение | Пінополіуретан |
| Чохол | Жаккард |
| Висота | до 15 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 100 кг |
Матрац Економ двосторонній з ефектом "Зима/Літо" (від 5 шт). Відмінний бюджетний матрац для готелів, санаторіїв та будинків відпочинку. Ортопедичний матрац з ефектом "Зима/Літо", який досягається наявністю спеціальних шарів у складі. Основою матраца служить пружинний блок Боннель. Пружини скріплені сталевим дротом, 120 шт/м. Для досягнення ефекту "Зима/Літо" з одного боку використаний шар вовни, що створює гарну теплоізоляцію взимку, з іншого боку - шар бавовни, який регулює вологість та температуру. Шари з пінополіуретану і синтепону пружні й легкі, додають матрацу ортопедичні властивості, відтворюючи максимально комфортну для хребта форму. Флізелін зміцнює всі шари, а термоповсть забезпечує прекрасну терморегуляцію. Чохол виготовлений з жаккардової тканини, щільної та зносостійкої. Висота матраца 15 см.
Подушка Neolux Memory ергономічної форми виробляється на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12/14 см.
Подушка Neolux Меморі-Латекс класичної форми проводиться на основі поєднання матеріалів Меморі і Латекс. Володіє ортопеліческімі і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12 см.
Подушка Neolux Меморі-Латекс зргономіческой форми проводиться на основі поєднання матеріалів Меморі і Латекс. Володіє ортопеліческімі і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12/14 см.
Подушка Neolux Comfort Gel класичної форми виробляється на основі терморегулюючого гелю. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12 см.
Подушка Neolux Relax Gel ергономічної форми виробляється на основі терморегулюючого гелю. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 9/11 см.
Подушка Dormisan Верона класичної форми, створена на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Має ортопедичний ефект. Чохол виготовлений з вплетенням ниток срібла. Прання можливе при температурі до 60°С.
Подушка Dormisan Верона створена на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Модель має два різновисоких валика, які підвищують ортопедичность. Чохол виготовлений з вплетенням ниток срібла. Прання можливе при температурі до 60°С.
Подушка Neolux Дитяча виробляється на основі латексу. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Перфорований наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку.
Подушка Neolux Підліткова виробляється на основі латексу. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Перфорований наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку.
Ковдра дитяча ХеппіЛен льон створено на основі волокон льону. Ковдра має антисептичні і антистатичними ефектами, терморегуляціонная властивостями. Можливі 2 варіанти цієї моделі: річна - 1 шар льняного наповнювача, зимова - 2 шари льняного наповнювача. Чохол: 100% льон. Розмір: 110 * 140 см.
