Матрац Елісон Pocket Spring Латекс Кокос 2 з ефектом &Зима-літо&
артикул товару 00455
Висота матраца: 23-24 см;
Ступінь жорсткості: екстра жорсткий;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 140 кг .;
Пружинний блок: «Pocket Spring»
Характеристики - Матрац Елісон Pocket Spring Латекс Кокос 2 з ефектом &Зима-літо&
Бренд | Элисон |
Жорсткість | Екстражесткіе |
Тип матраца | Незалежні пружини (Pocket Spring) |
Наполнение | Кокосова койра | Латекс |
Чохол | Жаккард |
Висота | 21-25 см |
Навантаження на 1 спальне місце | до 140 кг |
Жаккард - щільний матеріал, який використовується при виготовленні матраців з метою зробити його поверхню м'якою і зносостійкого завдяки обробці спеціальним паром. Такий матеріал ідеально підходити для виготовлення матраців, так як не розтягується, не зношується, має високий ступінь стійкості кольору, не вибагливий у догляді, а також забезпечує естетичний зовнішній вигляд.
Латекс перфорований - супереластіний натуральний матеріал. Застосовується в якості пом'якшувача основи. Надає матрацу анатомічні та ортопедичні ка
Кокосова койра - матеріал, у вигляді волокон з кокосової пальми, який наділяє матрац ортопедичними властивостями. Він просякнутий натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому він не буде пріти і вбирати непотрібні запахи.
Спанбонд - гіпоалергенний, екологічно чистий, міцний, термостійкий і зносостійкий матеріал, який не пліснявіє і не гниє, перебуваючи в складі шарів матраца. Його, як захисний шар, використовують для виготовлення матраців, що робить їх з тривалим терміном експлуатації, а також повітропроникними, стійкими до перепадів температур і практично кожної ваги людини.
Синтепон - майже невагомий нетканий матеріал, яким простегівают чохли матраців. Він являє собою розпушений поліестер, що створює обсяг і м'якість. Синтепон відрізняється довговічністю, гігроскопічність, прекрасної теплоізоляцією. Матеріал здатний підтримувати постійну температуру, створюючи комфортний мікроклімат в ліжку.
Термовойлок - міцний, довговічний і екологічно чистий матеріал, який складається з натуральних волокон джуту, бавовни, льону і вовни. Термовойлок виступає в складі матраца як непереборного захисного бар'єру, що знаходяться між м'яким шаром і пружинним блоком. Завдяки термоповстю матрац стає зносостійким, більш жорстким, пружним і розподіляє навантаження від ваги рівномірно по всій поверхні.
Pocket Spring - технологія, що підвищує ортопедичні якості матраца. Полягає в тому, що кожна пружина міститься в окремий кишеньку-осередок, завдяки чому діє незалежно від решти комплексу. Дозволяє матрацу максимально адаптуватися під будову людського організму, запобігти зайві коливання, більш рівномірно розподілити навантаження по площі.
Двосторонній матрац з подвоєною ступенем жорсткості є високоякісним ортопедичним виробом, яке забезпечує хороший відпочинок і робить позитивний вплив на стан здоров'я. Пружинний блок Pocket Spring створює правильну точкову підтримку хребта і індивідуально кожній частині тіла, точно адаптувалися до фізіологічним особливостям людини. Прошарок латексу дозволяє швидко відновити первинну форму виробу, а кокосова койра сприяє відмінному інтенсивному повітрообміну всередині матраца.
Висота матраца: 4 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 100 кг .; Пружинний блок: безпружинний
Висота матраца: 8 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 90 кг; Пружинний блок: безпружинний.
Висота матраца: 5 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.мест: до 130 кг .; Пружинний блок: безпружинний
Ліжко дерев'яне Селена з підйомним механізмом виготовляється з масиву або щита бука. Розміри: полуторний або двоспальний. Комплектується об'ємним коробом для білизни та підйомним механізмом.
Ліжко з підйомним механізмом і коробом для білизни Лагуна виготовляється в двоспальному розмірі. На вибір запропоновано відстані між ламелями і варіанти тонування дерева.
Ліжко з бука Селена-Аурі з підйомним механізмом виробляється в двоспальному і полуторному розмірах. Має місткий короб для білизни. Є можливість вибрати відстань між ламелями. Широка колірна гамма тонування дерева.
Шикарний комод, повністю дерев'яний, Мальта. Пропонується в двох розмірах за шириною - 70 см і 110 см.
Ліжко з бука з коробом для білизни Октавія С1 виготовляється в односпальному, полуторному і двоспальному розмірах. Модель обладнана підйомним механізмом. Є можливість вибрати відстань між ламелями. Великий вибір тонування дерева.
Ліжко дубове в скандинавському стилі виготовляється з міцної деревини дуба, ізголоівя - ДСП -шпоноване дубом. На Ваш вибір, може бути виконане в різних кольорах. Найпопулярніші з них - натуральний дуб, горіх, поєднгання натурального та білого кольорів.