Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені

Матрац Italflex Бріо

артикул товару 00551
Ціна 25 536 грн
Відкласти в улюблені
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Висота матраца: 16 см, 20 см;
Ступінь жорсткості: жорсткий;
Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг;
Пружинний блок: безпружинний.

Характеристики - Матрац Italflex Бріо

Бренд Italflex
Жорсткість середньої жорсткості | асиметричні | жорсткі
Тип матраца безпружинні
Наполнение Латекс | Кокосова койра
Чохол Жаккард
Висота 16-20 см
Навантаження на 1 спальне місце до 120 кг
Склад: 
- оббивка жаккард;

- овеча вовна;

- латекс;

- кокосова койра;

- латекс;

- кокосова койра;

- латекс;

- кокосова койра;

- бавовняна вата.

Жаккард — щільний матеріал, який використовується при виготовленні матраців, з метою зробити їх поверхню м'якою й зносостійкою, завдяки обробці спеціальним паром. Такий матеріал ідеально підходить для виготовлення матраців, тому що не розтягується, не зношується, має високий ступінь стійкості кольору, не вибагливий у догляді, а також забезпечує естетичний зовнішній вигляд.

Вовна мериноса — натуральний наповнювач з вовни австралійських овець. Матрац, наповнений такими волокнами, створює теплий і комфортний мікроклімат, рятує від холодних ночей взимку та від нічної спеки влітку. Гіпоалергенний наповнювач відрізняється терморегулюючими й бактерицидними властивостями, пропускає повітря і відводить піт.

Латекс перфорований — супереластичний натуральний матеріал. Застосовується у якості пом'якшувача основи. Надає матрацу анатомічні та ортопедичні властивості.

Кокосова койра — матеріал, у вигляді волокон з кокосової пальми, який надає матрацу ортопедичних властивостей. Він просочений натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому, матрац не буде пріти та вбирати непотрібні запахи.

Бавовняна вата — природне волокно, яке має здатність підтримувати оптимальні температуру та вологість під час спеки.

Матрац наділений яскравими ортопедичними характеристиками, які позитивно впливають на високий рівень комфорту протягом усього періоду сну. Виріб не містить у своєму складі небезпечних компонентів та виготовлений на безпружинній основі. Підвищена жорсткість матраца стане ідеальним місцем сну для людей, що віддають перевагу максимально пружним поверхням. Жорсткість досягається за допомогою використання волокна кокоса, а прошарок латексу прекрасно підтримує не тільки всі області тіла, але й перешкоджає деформації виробу після пробудження людини.

 

Залишити відгук про Матрац Italflex Бріо
Ваша оцінка
Додати відгук
Супутні товари
7 692 грн

Ліжко двоярусне Дорі виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: висувні шухляди з дерева або з елементами з ДСП, додаткове спальне місце, додаткова планка безпеки. Кольори для тонування в асортименті.

9 929 грн

Ліжко двоярусне Луїджі виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: висувні шухляди з дерева або з елементами з ДСП, додаткове спальне місце, додаткова планка безпеки. Кольори для тонування в асортименті.

9 664 грн

Ліжко двоярусне Гвідо виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: висувні шухляди з дерева або з елементами з ДСП, додаткове спальне місце, додаткова планка безпеки. Кольори для тонування в асортименті.

8 661 грн

Ліжко двоярусне Гарфілд виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: висувні шухляди з дерева або з елементами з ДСП, додаткове спальне місце, додаткова планка безпеки. Кольори для тонування в асортименті.

10 573 грн

Ліжко двоярусне Брюстер виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: висувні шухляди з дерева або з елементами з ДСП, додаткове спальне місце, додаткова планка безпеки. Кольори для тонування в асортименті.

10 573 грн

Ліжко двоярусне Мася виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: висувні шухляди з дерева або з елементами з ДСП, додаткове спальне місце, додаткова планка безпеки. Кольори для тонування в асортименті.

9 025 грн

Ліжко двоярусне Мася Плюс виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: висувні шухляди з дерева або з елементами з ДСП, додаткове спальне місце, додаткова планка безпеки. Кольори для тонування в асортименті.

24 957 грн

Комод дерев'яний Margaret радіусний виготовляється з ясена, ДСП і шпону. Конструкція оснащується трьома висувними шухлядами. Габарити виробу: 90х100х50 см, можливе виготовлення за індивідуальними розмірами. Пропонується модель в різних кольорах.

26 675 грн

Туалетний столик Маргарет радіусний з ДСП і ясена. Модель може оснащуватися однією або двома тумбами з шухлядами на телескопічних направляючих. Габарити виробу: 75х100х50 см, можливе виготовлення за індивідуальними розмірами. Пропонується 9 кольорів.

12 758 грн

Тумба дерев'яна Margaret радіусна виготовляється зі шпону, ДСП і ясена. Передбачається дві шухляди на телескопічних направляючих. Габарити: 52х50х45 см. Модель пропонується в десяти різних колірних рішеннях.