Матрац LUCHINI ITALIA
артикул товару 00514Висота матраца: 23 см;
Ступінь жорсткості: середня;
Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг;
Пружинний блок: безпружинний.
Характеристики - Матрац LUCHINI ITALIA
| Бренд | Luchini Лучини |
| Жорсткість | середньої жорсткості |
| Тип матраца | безпружинні |
| Наполнение | Кокосова койра | Латекс |
| Чохол | Трикотаж |
| Висота | 21-25 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 120 кг |
Склад:
- ультракомфортна трикотажна тканина Bamboo;
- бавовняний наповнювач;
- латекс перфорований 2 см з двох сторін;
- кокосова койра латексована 1 см з двох сторін;
- латексний блок з диференційованими зонами жорсткості 14 см;
- спеціальний захисний шар;
- вовняний наповнювач;
- ефект Зима/Літо.
Bamboo - натуральний трикотажний матеріал з використанням найкращих властивостей бамбукових волокон. Пориста структура бамбукових волокон надає виробленому з нього текстилю гігроскопічних властивостей. Він поглинає на 60% більше вологи і пропускає через себе на 20% більше повітря, ніж бавовняні матеріали. Екологічно чисті бамбукові волокна роблять текстиль довговічним і міцним, наділяють його бактерицидними властивостями та сприяють відштовхуванню запахів.
Бавовняний наповнювач — цей натуральний та екологічно чистий матеріал застосовується при виготовленні матраців (і чохлів для них). Він створює ефект прохолоди і, завдяки утворенню унікального мікроклімату, є повітропроникним, що особливо важливо у жарку пору року.
Латекс перфорований — супереластичний натуральний матеріал. Застосовується у якості пом'якшувача основи. Надає матрацу анатомічні та ортопедичні властивості.
Кокосова койра — матеріал, у вигляді волокон з кокосової пальми, який надає матрацу ортопедичних властивостей. Він просочений натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому, матрац не буде пріти та вбирати непотрібні запахи.
Латекс (блок) — природний матеріал з екологічно чистої сировини. Він виготовляється з соку дерева гевея, шляхом спінювання і вулканізації. Латексу притаманні відмінна пружність, еластичність, стійкість до деформацій та здатність відновлювати первинну форму після навантаження ваги людини. При виробництві матраців застосовується довговічний латекс з диференційованими зонами жорсткості, що дозволяє тілу приймати оптимальне положення.
Спанбонд — гіпоалергенний, екологічно чистий, міцний, термостійкий та зносостійкий матеріал, що не пліснявіє й не гниє, розміщуючись у складі шарів матраца. При виготовленні матраців, його використовують у якості захисного шару, що сприятливо впливає на збільшення тривалості терміну експлуатації, повітропроникні властивості, стійкість до перепаду температур і до навантаження (незалежно від ваги людини).
Вовняний наповнювач — зберігає тепло, має повітропроникні та вологопоглинаючі властивості, а також є 100% натуральним матеріалом. Завдяки гігроскопічності створює у складі матраца особливий мікроклімат, який захищає виріб від вогкості й забезпечує людині спокійний та здоровий сон.
Ефект «Всі сезони» (Зима / Літо) — одна сторона матраца розрахована на теплу, а інша — на холодну пору року. Для зимової та літньої сторін у якості настильного матеріалу використовуються відповідно вовна та бавовна. Волокна з овечої вовни захищають від прохолоди і вогкості та дарують комфортний і глибокий сон. Бавовняний прошарок забезпечує відчуття прохолоди у спеку.
Назва цього матраца - LUCHINI ITALIA - звучить багатонадійно! Він відрізняється від інших латексних моделей італійського виробника колосальною товщиною. У складі чудового ортопедичного матраца переважають натуральні компоненти. Його основа - латексний моноблок, з обох сторін покритий «листковим пирогом» з кокоса, перфорованого латексу, вовняної / бавовняної прокладки та трикотажного чохла з тканини Bamboo. Пакування —вакуммне (зручна для транспортування). Матрац створений для комфортного сну, під час якого Ви на 100% наберетеся сил і відпочинете.
Ліжко ТИС Нова 1 виробляється з бука, дуба і сосни та має в основі букові ламелі. Модель доповнюється шухлядами на роликах. Висота узголів'я 79 см, а габаритний розмір на 8 см по ширині і 8,5 см більше по довжині, ніж матрац. Пропонується 18 різних відтінків.
Ліжко ТИС Ретро 1 виконане з бука, дуби, сосни, в основі використані букові ламелі. Модель може бути доповнена шухлядами на роликах. Висота узголів'я 84 см, габаритний розмір на 21 см по довжині і 8 по ширині більше спального місця. Представлено 18 відтінків.
Ліжко ТИС Корона 1 - це дерев'яне ліжко з бука, дуба і сосни. В основі використовуються букові ламелі. Додатково можуть бути передбачені шухляди на роликах. Висота узголів'я 90 см, габаритний розмір на 13 см по довжині і 23 по ширині більше спального місця. Представлено 18 відтінків.
Ліжко ТИС Корона 2 виготовляється з бука, дуба і сосни. В основі використовуються букові ламелі. Додатково можуть бути передбачені шухляди на роликах. Висота узголів'я 90 см, габаритний розмір на 13 см по довжині і 23 по ширині більше спального місця. Представлений великий вибір кольорів.
Ліжко ТИС Корона 3 виробляється з бука, дуба і сосни. В основі використовуються букові ламелі. Додатково можуть бути передбачені шухляди на роликах. Висота узголів'я 83 см, габаритний розмір на 12 см більше по довжині і ширині спального місця. Представлений великий вибір кольорів.
Ліжко ТИС Модерн 1 - це дерев'яна модель з дуба, бука та сосни. Для виготовлення основи використані букові ламелі. Висота узголів'я 88 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і на 8 см по ширині спального місця. Представлено 18 різних відтінків.
Ліжко ТИС Модерн 2 виробляється з бука, дуба і сосни. В основі використовуються букові ламелі. Додатково можуть бути передбачені шухляди на роликах. Висота узголів'я 90 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і на 8 см по ширині матраца. Представлений великий вибір кольорів.
Ліжко ТИС Модерн 3 - це дерев'яне ліжко з дуба, бука та сосни. У підставі використані букові ламелі. Висота узголів'я 88 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і на 8 см по ширині спального місця. Представлений 18 різних відтінків.
Ліжко ТИС Модерн 6 виконана з дуба, бука та сосни. У підставі використані букові ламелі. Висота узголів'я з м'якою вставкою 88 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і на 8 см по ширині спального місця. Представлений 18 різних відтінків.
Ліжко ТИС Модерн 8 виготовляється з дуба, бука та сосни, модель йде з буковими ламелями. Габаритний розмір на 12 см по довжині і ширині більше спального місця. Висота узголів'я становить 100 см. Представлено на вибір 18 відтінків.
