Матрац LUCHINI LAURA
артикул товару 00518Висота матраца: 23 см;
Ступінь жорсткості: середня;
Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг;
Пружинний блок: «Бонель».
Характеристики - Матрац LUCHINI LAURA
| Бренд | Luchini Лучини |
| Жорсткість | середньої жорсткості |
| Тип матраца | двосторонній | Залежні пружини (Боннель) | Пружинні матраци |
| Наполнение | Піна |
| Чохол | Трикотаж |
| Висота | 23 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 120 кг |
Склад:
- ультракомфортна трикотажна тканина;
- бавовняний наповнювач;
- Microcell-35 3 см з двох боків;
- подвійна Термопресована повсть;
- пружинний блок Боннель;
- еластичний єврокаркас;
- спеціальний захисний шар;
- вовняний наповнювач;
- ефект Зима/Літо.
Трикотажна тканина — виготовляється з декількох шарів, дуже приємних на дотик. Трикотаж має спеціальне плетіння, завдяки чому покривний чохол виходить міцним, довговічним, комфортним, але пропускає повітря для вентиляції.
Бавовняний наповнювач — цей натуральний та екологічно чистий матеріал застосовується при виготовленні матраців (і чохлів для них). Він створює ефект прохолоди і, завдяки утворенню унікального мікроклімату, є повітропроникним, що особливоважливо у жарку пору року.
Microcell-35 — спеціальний матеріал для наповнення. Справжнє дітище сучасних технологій, що, з поміж інших якостей, вирізняється екологічною чистотою. Матеріалу властиві міцність, довговічність, здатність повертати первинну форму після деформацій. Добре вентилюється, виготовлений зі щільного й еластичного пінополіуретану.
Термоповсть — міцний, довговічний і екологічно чистий матеріал, який складається з натуральних волокон джуту, бавовни, льону і вовни. Термоповсть розташовано між м'яким шаром і пружинним блоком, що надає йому роль щільного захисного бар'єру. Термоповсть робить матрац зносостійким, більш жорстким, пружним та розподіляє навантаження від ваги рівномірно по всій поверхні виробу.
Пружинний блок Боннель — в основі його конструкції — п’ятивиткові пружини з високоякісної сталі, з'єднані спіраллю. За рахунок цього блок Боннель тримає форму під тиском ваги людини та не розпадається. Матраци, обладнані такими конструкціями володіють такими характеристиками: підвищена жорсткість, зносостійкість, можливість розподіляти вагу, і, тим самим, підтримувати положення хребта у природному анатомічно правильному стані.
Єврокаркас — бруски з пінополіуретану, які розміщуються по периметру матраца. Їх мета — збільшити жорсткість з боків, усунути крайові деформації, зберегти правильну форму конструкції і продовжити термін її використання. Єврокаркас формує рівні і пружні боковини, захищає матрац від просідання.
Спанбонд — гіпоалергенний, екологічно чистий, міцний, термостійкий та зносостійкий матеріал, що не пліснявіє й не гниє, розміщуючись у складі шарів матраца. При виготовленні матраців, його використовують у якості захисного шару, що сприятливо впливає на збільшення тривалості терміну експлуатації, повітропроникні властивості, стійкість до перепаду температур і до навантаження (незалежно від ваги людини).
Вовняний наповнювач — зберігає тепло, має повітропроникні та вологопоглинаючі властивості, а також є 100% натуральним матеріалом. Завдяки гігроскопічності створює у складі матраца особливий мікроклімат, який захищає виріб від вогкості й забезпечує людині спокійний та здоровий сон.
Ефект «Всі сезони» (Зима / Літо) — одна сторона матраца розрахована на теплу, а інша — на холодну пору року. Для зимової та літньої сторін у якості настильного матеріалу використовуються відповідно вовна та бавовна. Волокна з овечої вовни захищають від прохолоди і вогкості та дарують комфортний і глибокий сон. Бавовняний прошарок забезпечує відчуття прохолоди у спеку.
В основі моделі матраца LUCHINI LAURA знаходиться блок з класичних пружин, який відрізняється високою надійністю. Додаткову еластичність надає матеріал Microcell-35, а за комфорт і правильне транспортування відповідають м'який трикотажний чохол і вакуумне пакування. Двосторонній ортопедичний матрац забезпечений декількома повстяними прошарками, поверх яких розміщені накладки з вовни та бавовни для функції «Всі сезони». Матрац досить високий і має середні показники жорсткості. На ньому буде затишно і комфортно відпочивати незалежно від погоди за вікном і пори року.
Ліжко Соня торгової марки Лев виробляється з міцної деревини бука. Виготовляється в стандартних розмірах. Додаткова комплектація: висувні шухляди або короб для білизни з підйомним механізмом. Широкий асортимент кольорів.
Увага !! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит)
Дерев'яне ліжко Ассоль виготовляється з масиву бука. Можливо посилити основу під матрац, вибравши меншу відстань між ламелями. У додатковий комплект входять висувні шухляди для білизни. Широкий асортимент кольорів.
Ліжко з бука в стилі мінімалізм, комплектується шухлядами на роликах або підйомним механізмом. Ліжко можна виготовити по ваших розмірах.
Увага !! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит).
Ліжко Афіна Нова торгової марки Лев виробляється з міцної деревини бука. Можливі розміри: полуторний, одно- і двоспальний. Додатково комплектується висувними шухлядами для білизни. Широкий асортимент кольорів.
Увага!! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит)
Ліжко ТМ Лев Венеція виробляється з міцної деревини бука. Узголів'я прикрашено м'якою вставкою. Можливі розміри: двоспальний, полуторний і односпальний. Додатково комплектується висувними ящиками для білизни. Є возвожность посилення основи під матрац. Широкий асортимент квітів.
Ліжко з деревини бука Ретро проводиться в півтора разу, одно- і двоспальні розмірах. Є можливість посилення основи під матрац. Додатково комплектується видвіжимі ящиками для білизни. Великий вибір кольорів для тонування деревини.
Ліжко з масиву бука Монако виробляється в односпальному, полуторному і двоспальному розмірах. Узголів'я прикрашене м'якою вставкою. В цій моделі можливе укріплення основи під матрац. Додатково комплектується висувними шухлядами для білизни. Для тонування дерева представлений широкий асортимент кольорів.
Модель Зевс - ліжко з міцної деревини бука. Прикрашена оригінальним узголів'ям і узніжжям. Додатково комплектується висувними шухлядами для білизни. Є можливість посилити основу під матрац. Для забарвлення дерева представлений широкий асортимент кольорів.
Увага!! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит)
Ліжко з деревини бука Лондон може вироблятися в стандартних розмірах: від односпального до двоспального. Залежно від розміру, може додатково комплектуватися 2 або 4 висувними шухлядами для білизни. Можливо додатково підсилити основу під матрац. Широкий вибір тонів для забарвлення деревини.
Модель Жасмин - надійне ліжко з деревини бука. Можливі розміри: полуторний і двоспальний. Додатково комплектується висувними шухлядами або коробом для білизни з підйомним механізмом. Основу під матрац можливо додатково підсилити. Широкий вибір тонів.
