Матрац MaNi PALERMO / PALERMO
артикул товару 05177Висота матраца: регламентована 18 см/габаритна 22 см;
Ступінь жорсткості: середній;
Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 120 кг;
Пружинний блок: Pocket Spring
Характеристики - Матрац MaNi PALERMO / PALERMO
Бренд | Велам |
Жорсткість | середньої жорсткості |
Тип матраца | Пружинні матраци | Незалежні пружини (Pocket Spring) | двосторонній |
Наполнение | Пена |
Чохол | Нетканый материал Sprut | Жаккард |
Висота | 22 см |
Навантаження на 1 спальне місце | до 120 кг |
Нестандартний розмір | Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів. |
Склад:
- чохол – стьобаний на об'ємному наповнювачі Sprut з волокнами вовни та бавовни (ефект Зима-Літо), основна тканина – жаккард;
- ортопедична піна;
- посилений незалежний пружинний блок Pocket Spring HB (Hard Base);
- ортопедична піна;
- чохол – стьобаний на об'ємному наповнювачі Sprut з волокнами вовни та бавовни (ефект Зима-Літо), основна тканина – жаккард.
Жаккард – тип тканинного полотна, виготовленого промисловим способом. Особливе переплетення ниток робить матеріал дуже щільним, що допомагає подовжити строк служби матраца.
Sprut – об'ємний нетканий волокнистий матеріал настилу. Здатний посилювати ефект пружності та довговічність поверхонь матраца. Технологія поєднання ПЕТ волокон з волокнами бавовни, вовни, конопель створює визначальні якості матеріалів для матраців: максимальний ступінь повітропроникності, теплогенерації та теплообміну. Матеріали екологічно безпечні, піддаються високотемпературному впливу.
Ортопедична піна – нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал. Завдяки структурним особливостям вона сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла людини, знімає напругу з судин та покращує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу покращує ортопедичні властивості матраца.
Незалежний пружинний блок Pocket Spring – блок пружин, в якому кожна пружина вміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тулуб людини і точково підтримувати хребет в правильному анатомічному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект і гарантує здоровий та комфортний сон.
Матрац MaNi PALERMO – конструкція на основі посиленого незалежного пружинного блоку. Завдяки своїй міцності аксесуар витримує до 130 кг навантаження на сп. місце, тобто підійде навіть для людей із підвищеною вагою. При цьому аксесуар має середній рівень жорсткості – надійні пружини доповнені прошарками ортопедичної піни, котра посилює анатомічні якості постелі. Для більшого комфорту користувача до складу чохла додані волокна бавовни та вовни – так створюється ефект зима-літо.
Матрац середньої висоти, оптимально підійде для меблів як з низькими, так і високими спинками. В якості опори рекомендована рівна основа з невеликими вентиляційними зазорами – цільна підкладка з отворами або густа ламельна решітка з кроком 2,5 см.
Спальня Лючія виробляється з МДФ. Повний комплект спальні складають ліжко, комод, шафа і тумба. Ліжко додатково комплектується шухлядами на направляючих або підйомним механізмом. Виготовляється в двох кольорах.
Спальня Соломія виготовляється з МДФ. Повний комплект ліжка становлять ліжко, комод і тумба. Ліжко додатково комплектується шухлядами для білизни на направляючих або підйомним механізмом. Виготовляється в чотирьох колірних рішеннях.
Ліжко Віолетта виробляється з МДФ в односпальному, полуторному і двоспальному розмірах. Додатково можлива комплектація підйомним механізмом або шухлядами для білизни на направляючих. Широкий асортимент кольорів для тонування дерева.
Ліжко з МДФ Кармен виготовляється в полуторному, одно- і двоспальному розмірах. У додатковий комплект можуть входити шухляди для білизни на направляючих або підйомний механізм з коробом для білизни. Широкий асортимент кольорів для забарвлення дерева.
Ліжко їх МДФ Паланія виробляється в односпальному, полуторному і двоспальному розмірах. Додатково комплектується підйомним механізмом з коробом або шухлядами для білизни на направляючих. Широкий вибір кольорів для тонування каркаса.
Ліжко Ліана виробляється з ДСП в односпальному, полуторному і двоспальному розмірах. Додатково може комплектуватися шухлядами для білизни на направляючих або коробом для білизни з підйомним механізмом. Кольори для тонування в асортименті.
Ліжко з ДСП Домініка виробляється в односпальному двоспальному і полуторному розмірах. У додатковий коплект входить підйомний механізм з коробом для білизни або шухляди для білизни на направляючих. Кольори для забарвлення ліжка в асортименті.
Ліжко з МДФ Софія виготовляється в полуторному, одно- і двоспальному розмірах. Можлива додаткова комплектація підйомним механізмом з коробом для білизни або шухлядами на направвляючих. Кольори в асортименті.
Ліжко з МДФ Емілія може додатково комплектуватися шухлядами для білизни на направляючих або підйомним механізмом з містким коробом. Розміри: односпальний, полуторний і двоспальний. Широкий вибір кольорів.
Ліжко Джина проводиться з МДФ. Можливий розміри ліжка: полуторний, одно- і двоспальний. Додатково комплектується ящиками для білизни на напрямних або коробом для білизни з підйомним механізмом. Широка палітра кольорів.