Матрац Materasso Fyzio
артикул товару 00524Висота матраца: 16 см;
Ступінь жорсткості: жорсткий;
Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 150 кг;
Пружинний блок: безпружинний.
Характеристики - Матрац Materasso Fyzio
| Бренд | Materasso |
| Жорсткість | жорсткі |
| Тип матраца | безпружинні |
| Наполнение | Піна |
| Чохол | Трикотаж | Знімний для прання |
| Висота | 16-20 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 150 кг |
Склад:
- тканина Aloe Vera;
- PES волокно;
- вуглецеве волокно Carbon fiber;
- блок піни Eliocell;
- 3D сітка;
- блискавка по периметру.
AloeVera — вид трикотажної тканини, просоченої витяжкою з рослини. Терапевтичний ефект алое характеризується тим, що він нормалізує пам'ять і концентрацію, зміцнює сон і робить пробудження легким, а також прискорює процеси загоєння. Виняткова текстура тканини сприятливо впливає на шкіру, особливо чутливу. Витяжка алое відома бактерицидними, протизапальними та антиалергенними властивостями. Вона сприяє нейтралізації запахів, покращенню відновлювальних процесів та імунних показників.
PES волокно — інноваційний наповнювач для матрацних чохлів, який відрізняється відмінною вентиляцією, гігієнічними властивостями, сприяє гарній терморегуляції, а також не викликає алергію.
Carbon Fiber — натуральний матеріал у вигляді вуглецевих волокон, які, створюючи певний захист від електромагнітного забруднення, знімають статику і надають більшої еластичності.
Eliocell — піна, що характеризується підвищеним рівнем жорсткості та застосовується при наповненні безпружинних матраців для пружності та еластичності. Структура піни робить виріб міцним, зносостійким і довговічним, а також сприяє правильному розподілу ваги по поверхні матраца, надаючи йому ортопедичні властивості.
3D сітка — необхідна для хорошої вентиляції всередині матраца, а також для виведення зайвої вологи.
Матрац Materasso Fyzio є моделлю середнього класу, що має ортопедичні властивості. Завдяки підвищеній жорсткості, такий тип матраца прекрасно підійде людям, які надають перевагу жорстким поверхням для сну. Піна Eliocell всередині матраца рівномірно розподіляє навіть велику вагу по поверхні, запобігаючи деформації вироба. Серед переваг матраца Materasso Fyzio варто виділити його пружність, еластичність і довговічність у користуванні. Чохол, вироблений з натуральної тканини Aloe Vera, забезпечить максимально здоровий і приємний сон.
Ліжко дитяче ТМ Рібека Будиночок виготовляється на основі ортопедичних ламелей і має короб для зберігання речей. Є бильце безпеки. Розмір ліжка на 7 см по довжині і 12 см по ширині більше спального місця. Можливе виконання в різних кольорах.
Ліжко дитяче ТМ Рібека Поні виготовлене на основі ортопедичних ламелей і має ніші для зберігання речей. Передбачене страхувальне бильце. Розмір ліжка на 10 см по довжині і 17 см по ширині більше спального місця. Можливе виготовленя в різних кольорах.
Диван ТМ Рібека Консул прямий, має дерев'яний каркас і пружинний блок. Механізм розкладання - книжка. Передбачений короб для зберігання речей. Габарити 230х95х95 см, розмір спального місця 194 х 122 см. Великий асортимент забарвлень.
Диван ТМ Рібека Ліра прямого типу має дерев'яний каркас і пружинний блок. Механізм розкладання - викочування. Передбачено короб для зберігання речей. Габарити 235х105 см, розмір спального місця 200х195 см. Великий вибір варіантів оформлення.
Диван ТМ Рібека Віконт прямого типу, має дерев'яний каркас і пружинний блок. Механізм розкладання - викочування. Передбачений короб для зберігання речей. Габарити 233х84х81 см, розмір спального місця 200х160 см. В асортименті різні варіанти оформлення.
Диван ТМ Рібека Леонора прямий, виготовлений на основі дерев'яного каркаса. Механізм розкладання - книжка. Передбачена скриня для зберігання речей. Габарити 200х100х85 см, розмір спального місця 200х137 см. Представлено 18 видів оформлення дивана.
Диван ТМ Рібека Ніка прямого типу виготовляється на основі дерев'яного каркасу, має пружинний блок. Механізм розкладання - викочування. Передбачений короб для зберігання речей. Габарити 200х100х85 см, розмір спального місця 200х137 см. Представлений широкий асортимент кольорів.
В НАЯВНОСТІ. Дерев'яне двоповерхове ліжко - трансформер, яке можна використовувати як двоярусне, так і розкладати на два односпальні ліжка. Стандартний розмір 190х80.
Комод ЧДК Магнолія проводиться з еврощіта вільхи, шпонированного дубом. Можлива комплектація 3 або 4 висувними ящиками. Кольори для тонування в асортименті.
Подушка "MEMORYLATEX" ТМ Adormo. Ергономічна форма створена на основі латексу і меморі. Розмір: 30х50 см. Висота: 10 см.
