Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матрац Materasso Swiss Lux

артикул товару 00528
10 923 грн
Відкласти в улюблені

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 150 кг; Пружинний блок: безпружинний.

Характеристики
Бренд Materasso
Жорсткість Середньо-жорсткий
Тип матраца безпружинні
Наповнення Меморі | Суперпіна
Чохол Трикотаж
Висота 21-25 см
Навантаження на 1 сп. місце до 150 кг

Склад:

- тканина Lavender;
- піна Memory (внутрішньо наповнення чохла);
- вуглецеве волокно Carbon fiber;
- блок піни Fyziosystem;
- 3D сітка Pressless.

Lavender — приємний на дотик антиалергенний матеріал, який не дозволить розвиватися бактеріям і пиловим кліщам.

Memory Foam — унікальний матеріал, який має пористу структуру у вигляді різновидної поліуретанової піни. Цей наповнювач прекрасно підходить для виготовлення матраців та надає їм таку властивість, як «ефект пам'яті». Завдяки Memory Foam матрац реагує на зміни тиску і, в залежності від ваги людини, приймає оптимальну для нього форму, а також повторює контури тіла. Memory Foam забезпечує матрацу ортопедичний ефект, завдяки чому покращує якість сну та робить відпочинок повноцінним.

Carbon Fiber — натуральний матеріал у вигляді вуглецевих волокон, які, створюючи певний захист від електромагнітного забруднення, знімають статику і надають більшої еластичності.

Fyziosystem 7 - блок у вигляді ортопедичної та еластичної піни, яка, маючи перфоровану хвилясту структуру, додає матрацу 7 зон жорсткості.

3D сітка — необхідна для хорошої вентиляції всередині матраца, а також для виведення зайвої вологи.

Неймовірно зручний ортопедичний матрац Materasso Swiss Lux вироблений  з еластичного матеріалу Eliocell. Ця безпружинна модель має середній ступінь  жорсткості, що дозволяє підтримувати правильну форму хребта під час сну. Міцний чохол для матраца пошитий  з ніжної тканини.  Прошарок зі спеціальної піни з ефектом пам'яті ніби обволікає тіло, повторюючи його анатомічну форму. Поверхня матраца добре вентилюється й перешкоджає накопиченню вологи всередині.

 

Залишити відгук про Матрац Materasso Swiss Lux
Ваша оцінка
Додати відгук