Матрац дитячий Neolux Kids Меггі латекс-мультизон
артикул товару 00270Висота матраца: 11 см;
Ступінь жорсткості: середня;
Рекомендований для дітей: від 0 до 5 років;
Пружинний блок: безпружинний
Характеристики - Матрац дитячий Neolux Kids Меггі латекс-мультизон
| Бренд | Неолюкс |
| Жорсткість | середньої жорсткості |
| Тип матраца | двосторонній | Дитячі | безпружинні |
| Наполнение | Латекс |
| Чохол | Знімний для прання | Трикотаж |
| Висота | 11 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 100 кг |
| Нестандартний розмір | Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів. |





- тканина «dream health»
Тканина «DREAM HEALTH» - екологічно чистий матеріал, який має пропускну здатність, що наділяє матрац кращою терморегуляціей. За рахунок специфічного плетіння ниток даної тканини матрац стає також м'яким, але зносостійким.
Вовняний наповнювач - зберігає тепло, має повітропроникли і вологопоглинаючи властивості, а також є 100% натуральним матеріалом. Завдяки гігроскопічності створює в складі матраца такий мікроклімат, який захищає його від вогкості і забезпечує спокійний і здоровий сон.
Мікрокомпозіт - матеріал, який завдяки низькій теплопровідності і невеликий гігроскопічності добре утримує тепло і здатний постійно підтримувати оптимальний режим температури. У матраці Мікрокомпозіт формує свого роду теплоізоляційний додатковий шар.
Спанбонд - гіпоалергенний, екологічно чистий, міцний, термостійкий і зносостійкий матеріал, який не пліснявіє і не гниє, перебуваючи в складі шарів матраца. Його, як захисний шар, використовують для виготовлення матраців, що робить їх з тривалим терміном експлуатації, а також повітропроникними, стійкими до перепадів температур і практично будь-якої ваги людини.
Латекс перфорований - супереластичний натуральний матеріал. Застосовується в якості пом'якшувальної основи. Надає матрацу анатомічні та ортопедичні якості.
Бавовняний наповнювач - даний натуральний і екологічно чистий матеріал застосовується при виготовленні матраців (і чохлів для нього). Він створює ефект прохолоди і, за рахунок утворенного унікального мікроклімату, є повітропроникним, що особливо важливо в жарку пору року.
В цьому матраці не використовуються пружини, а ортопедичні та анатомічні якості формуються за рахунок роботи латексного моноблока. Еластичний матеріал добре повертається в початкову форму після зняття деформації. Він забезпечує спині природне положення під час сну. Латекс завдяки пористій структурі добре провітрюється. У матраца є літня і зимова сторона. Вони створюються за допомогою вовняної і бавовняної прошарків під чохлом. Латексний моноблок і тканинні прошарку заховані під знімним чохлом з натурального матеріалу.
Надійне і міцне ліжко Софія V з якісним підйомним механізмом. Ліжко виготовлене з бука, а дно зроблене з ДВП, що надає йому довговічність і зносостійкість.
Гарне ліжко з бука і МДФ з м'яким узголів'ям поєднує у собі класичний і модерновий дизайн, а широкий вибір розмірів і кольорів дозволить підібрати варіант, який підійде до будь-якого інтер'єру спальної кімнати.
Ліжко з підйомним механізмом з бука і МДФ з м'яким узголів'ям поєднує в собі класичний і модерний дизайн, а різноманітність розмірів і кольорів дозволить ліжка вписатися практично в будь-яку спальну кімнату.
Гарне ліжко з бука і МДФ з м'яким узголів'ям поєднує у собі класичний і модерновий дизайн, а широкий вибір розмірів і кольорів дозволить підібрати варіант, який підійде до будь-якого інтер'єру спальної кімнати.
Стильна і яскрава ліжко з бука і МДФ з м'яким узголів'ям і з підйомним механізмом поєднує в собі класичний і модерний дизайн, а різноманітність розмірів і кольорів дозволить ліжка вписатися практично в будь-яку спальну кімнату.
Відмінне поєднання краси і комфорту представлені у ліжку Монако з серії Франція. Виріб оздоблений м'яким високим узголів'ям. Ліжко виготовлене з натурального дерева - бука, що надає йому міцності і надійності.
Відмінне поєднання краси і комфорту представлені у ліжку Монако з серії Франція. Виріб оздоблено м'яким високим узголів'ям. Ліжко виготовлене з натурального дерева - бука, що надає йому міцності і надійності.
Якісна, красива і стильна ліжко з фрезеруванням і патиною Прованс лінійки Франція від українського виробника меблів Аурель. Узголів'я і ізножье красиво виглядає завдяки прикрасі з невеликих квадратів.
Стильна і красива ліжко з фрезеруванням і патиною Прованс лінійки Франція від українського виробника меблів Аурель. Узголів'я і ізножье красиво виглядає завдяки прикрасі з невеликих ромбів.
Відмінна ліжко Прованс має шість варіантів забарвлення і чудово впишеться практично в будь-яку спальну кімнату. У даній ліжка виробники об'єднали два стилю - прованс і класичний стиль, а також додали фрезерування.
