Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матрац ортопедичний Dormisan Ануп

артикул товару 02661
Ціна 31 200 грн
Відкласти в улюблені

Висота матраца: 21 см;
Ступінь жорсткості: м'який;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг. Пружинний блок: безпружинний

Характеристики - Матрац ортопедичний Dormisan Ануп

Бренд Dormisan
Жорсткість м'які
Тип матраца безпружинні
Наповнення Латекс
Чохол Неткане волокно | Сумний для прання
Висота 21-25 см
Навантаження на 1 сп. місце до 130 кг
Нестандартний розмір Тільки станТакртні розміри.

Склад:

- чохол: дихаючий матеріал з вплетеними нитками срібла, знімний
- пінний блок на латексній основі
- неткані матеріали; відсутність клеючих речовин
- вакумна упаковка

Sonnocel - пористий матеріал різної щільності, виготовлений на основі спіненого латексу. Завдяки щільності та пружності дозволяє підтримувати хребет у природному положенні. Стійкий до деформацій, пролежування, тримає задану форму протягом усього життєвого циклу, формує найкращі ортопедичні властивості. Через особливості структури всередині матеріалу циркулює повітря і відбувається терморегуляція, при цьому не накопичується пил. SONNOCEL володіє відмінними гігієнічними якостями, які підійдуть астматикам і алергікам.

Неткане волокно - матеріал натурального походження, який використовується при виготовленні незнімного чохла для матраців.

Вакумна упаковка - необхідна для транспортування матраца. Вона відповідає за збереження споживчих властивостей моделі, зменшує габарити перевізного місця в порівнянні з іншими видами упаковки.

Комфортний і м'який ортопедичний матрац Dormisan Ануп створений спеціально для любителів м'яких і пружних матраців. В якості головного наповнювача використовується пінний блок на основі латексу, який розділений на 3 зони для найбільш правильного розподілу навантаження. Верхній шар висотою 6 см виготовлений з Sonnocel Visco Memory - матеріалу, що здатен запам'ятати кожен вигин тіла сплячого, і володіє ефектом мікромасажу. Крім того, чохол моделі абсолютно унікальний. Тканина, з якої він виготовлений - міцне неткане волокно з 100% бавовни з вплетеними нитками срібла. Такий чохол має не тільки гіпоалергенні, а й дезинфікуючі властивості.

Залишити відгук про Матрац ортопедичний Dormisan Ануп
Ваша оцінка
Додати відгук