Матрац Silver Edition Cobalt
артикул товару 04872Висота матраца: 20 см;
Ступінь жорсткості: жорсткий;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 150 кг;
Пружинний блок: «Multy Pocket Spring».
Характеристики - Матрац Silver Edition Cobalt
| Бренд | Silver edition |
| Жорсткість | жорсткі |
| Тип матраца | Пружинні матраци | Незалежні пружини (Pocket Spring) | двосторонній |
| Наполнение | Кокосова койра | Термоповсть | Піна |
| Чохол | Жаккард |
| Висота | 20 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 150 кг |
| Нестандартний розмір | Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів. |
Склад:
- чохол - тканина жаккард з мікрофіброю підвищеної міцності
- піна
- латексна кокосова койра
- термоповсть
- пружинний блок Multy Pocket Spring
- термоповсть
- латексна кокосова койра
- піна
- євроборт з піни по периметру
- чохол - тканина жаккард з мікрофіброю підвищеної міцності
Незнімний чохол матраца - тканина жаккард з вмістом волокон мікрофібри підвищеної міцності, які надають м'якість поверхні. А особливе плетіння тканини з додаванням еластичних волокон добре пропускає повітря і робить чохол міцним, зносостійким, і гарантує довгий термін служби.
Піна - мікропористий, довговічний матеріал, спеціально створений для поліпшення ортопедичної підтримки вашого хребта. Завдяки високому рівню щільності тиск правильно розподіляється на різні ділянки тіла, знімається напруга з судин, поліпшується кровообіг і загальне самопочуття під час відпочинку.
Латексна кокосова койра - еластичний, довговічний і повітропроникний матеріал. Завдяки просоченню натуральним латексом в 1,5 рази збільшується пружність і міцність кокосової койри, а також підвищується стійкість матеріалу до великих навантажень.
Термоповсть служить бар'єром між пружинним блоком і м'якими шарами матраца, надає виробу додаткову жорсткість і пружність, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу. Використання цього матеріалу в складі матраца збільшує рекомендований термін його експлуатації до 10 років.
Борт з піни високої щільності, встановлений по периметру пружинного блоку. Він призначений для додаткового посилення країв матраца, і попередження їх деформації. Завдяки застосуванню євроборта вдвічі збільшується міцність і жорсткість по периметру виробу, підтримується його правильна форма. Це продовжує термін використання матраца і гарантує його якісну експлуатацію протягом 10 років.
Блок пружин «Multy Pocket Spring» - завдяки збільшеній кількості незалежних пружин на квадратний метр (256 шт.) досягається більш висока точкова еластичність матраца і поліпшується анатомічна підтримка хребта під час відпочинку. Таким чином, забезпечується максимально високий комфорт і пружність ортопедичного матраца.
Ліжко-будиночок з натуральної деревини вільхи. Ліжко-будиночок - це весело, яскраво і цікаво. Можливі різні варіації даної моделі, а також комплектація шухлядами для білизни.
Комод Embawood Рената виробляється з ДСП. Модель укомплектована 4 шухлядами, що висуваються. Представлено єдиний розмір 90х90х51 см. Комод має стандартне забарвлення і пропонується тільки у білому кольорі.
Тумбочка Embawood Лючія зроблена з ДСП. Комплектується двома шухлядами на телескопічних направляючих. Габарити виробу стандартні 54х50х45 см. Тумбочка виготовлена в одному кольорі.
Дзеркало Embawood Лючія має ажурну раму, виконану з ДСП. Габарити виробу є стандартними і складають 120 х 56 см. Пропонується виробником єдине колірне рішення.
Туалетний столик з натуральної, міцної деревини - ясена. Має 2 вида ширини 105 см та 125 см -на дві або 3 шуфляди відповідно. Його глибина становить 45 см. Пропонується у білому кольорі. Можливі інші кольори та викраски по RAL.
Вирішили зробити спальню в американському стилі? Тоді це ліжко саме для Вас. Придбати дерев'яне ліжко Пенсільванія з деревини ясена або вільхи можна у нашому інтернет-магазині. Також ліжко комплектується комодом-тумбою у цьому ж стилі.
Ліжко ТМ Журавлик з вільхи Поні. Основа моделі - букові ламелі або дерев'яні лаги. Передбачено дві висувні шухляди. Розмір виробу у ширину і висоту на 8 см більше спального місця. Пропонується декілька кольорів.
Ліжко ТМ Журавлик з вільхи Крихітка, основа якого може бути виготовлена з букових ламелей або дерев'яних лаг. Додатково пропонується ніша для білизни або висувні шухляди. Розмір спального місця 80х190, 90х190 і 90х200 см. Пропонується на вибір декілька кольорів.
Ліжко ТМ Журавлик з вільхи Боніфацій. Основа - букові ламелі або дерев'яні лаги. Конструкція може йти без ніші або бути оснащена висувними шухлядами. Габарити виробу у ширину і висоту на 8 см більше спального місця. Модель пропонується в 5 кольорах.
Ліжко ТМ Журавлик з вільхи Базиліо укомплектоване основою під матрац, виготовленою з дерев'яних лаг або букових ламелей. Додатково конструкція може мати висувні шухляди. Розміри спального місця можуть бути 80х190, 90х190 і 90х200 см. В асортименті - 5 кольорів ліжка.
