Київ Глибочицька 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матрац Сонель Тропік Люкс "Pocket Spring"

артикул товару 00343
Ціна 6 028 грн
Відкласти в улюблені
5.00 з 5 на основі 1 оцінка
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Висота матраца: 22 см;
Ступінь жорсткості: середній;
Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг;
Пружинний блок: "Pocket Spring"

Характеристики - Матрац Сонель Тропік Люкс "Pocket Spring"

Бренд Сонель Sonel
Жорсткість середньої жорсткості
Тип матраца Пружинні матраци | двосторонній | Незалежні пружини (Pocket Spring)
Наполнение Кокосовая койра | Пенополиуретан
Чохол Знімний для прання | Жаккард
Висота 22 см
Навантаження на 1 спальне місце до 120 кг

Склад:

- тканина жаккард;

- синтепон;

- спанбонд;

- напіввовняний ватин;

- пінополіуретан;

- кокосова койра;

- пружинний блок Pocket Spring;

- флізелін;

- єврокаркас.

Жаккард — щільний матеріал, який використовується при виготовленні матраців з метою зробити їх поверхню м'якою й зносостійкою, завдяки обробці спеціальним паром. Такий матеріал ідеально підходить для виготовлення матраців, тому що не розтягується, не зношується, має високий ступінь стійкості кольору, не вибагливий у догляді, а також забезпечує естетичний зовнішній вигляд.

Синтепон — майже невагомий нетканий матеріал, яким прошивають чохли матраців. Він являє собою розпушений поліестер, що надає об'єму та м'якості. Синтепон відрізняється довговічністю, гігроскопічністю та прекрасною теплоізоляцією. Матеріал здатний підтримувати постійну температуру, створюючи комфортний мікроклімат у ліжку.

Спанбонд — гіпоалергенний, екологічно чистий, міцний, термостійкий та зносостійкий матеріал, що не пліснявіє й не гниє, розміщуючись у складі шарів матраца. При виготовленні матраців, його використовують в якості захисного шару, що сприятливо впливає на збільшення тривалості терміну експлуатації, на повітропроникні властивості, стійкість до перепаду температур і до навантаження (незалежно від ваги людини).

Ватин — прошивна тканина, яка складається з суміші волокон. Ватин використовується як ізоляційний шар та прокладається між чохлом матраца й основними настилами.

Пінополіуретан — спеціальний полімер, який характеризується підвищеною пружністю, еластичністю і довговічністю. Цей матеріал безпечний для людини, завдяки гіпоалергенним властивостям. Він не пліснявіє, не накопичує пил, а також дуже стійкий до руйнування, витримує різні навантаження та тиск від динамічних рухів. 

Кокосова койра — матеріал, у вигляді волокон з кокосової пальми, який надає матрацу ортопедичних властивостей. Він просочений натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому матрац не буде пріти та вбирати непотрібні запахи.

Pocket Spring — технологія, що підвищує ортопедичні якості матраца. Полягає у тому, що кожна пружина розміщена у окремій кишеньці-комірці, завдяки чому вона діє незалежно від решти комплексу. Дозволяє матрацу максимально адаптуватися під будову людського тіла, запобігти зайвим коливанням та більш рівномірно розподілити навантаження по площі матрацу.

Флізелін — нетканий матеріал прокладки, який використовується як захисний шар між настилами матраца та пружинним блоком.

Єврокаркас — бруски з пінополіуретану, які розміщуються по периметру матраца. Їх мета — збільшити жорсткість з боків, усунути крайові деформації, зберегти правильну форму конструкції і продовжити термін її використання. Єврокаркас формує рівні і пружні боковини, захищає матрац від просідання.

Матрац Сонель Тропік Люкс «Pocket Spring» відрізняють чудові анатомічні та ортопедичні властивості, гігієнічність та особливості повітрообміну. Незалежні пружини ідеально реагують на навантаження, створюване тілом людини. Яке б положення Ви не прийняли, підтримка буде забезпечена саме там та саме так, як це необхідно. Поєднання кокосової койри й пінополіуретану забезпечує оптимальний баланс пружності та жорсткості. На матраці середньої жорсткості зручно спати і розслаблятися, набираючись сил. Чохол з жаккарда легко піддається гігієнічному чищенню.

Залишити відгук про Матрац Сонель Тропік Люкс "Pocket Spring"
Ваша оцінка
Додати відгук
  • Алиса Алиса
    26.05.2021
    Заказала матрас Сонель Тропик Люкс, он реально удобный и ещё двусторонний как я и хотела. Выбрала этот из-за 10-процентной скидки и совета менеджера. В общем покупкой довольная, надеюсь что прослужит долго.
Супутні товари
17 210 грн

Надійне і міцне ліжко Софія V з якісним підйомним механізмом. Ліжко виготовлене з бука, а дно зроблене з ДВП, що надає йому довговічність і зносостійкість.

10 451 грн

Гарне ліжко з бука і МДФ з м'яким узголів'ям поєднує у собі класичний і модерновий дизайн, а широкий вибір розмірів і кольорів дозволить підібрати варіант, який підійде до будь-якого інтер'єру спальної кімнати.

9 444 грн

Ліжко з підйомним механізмом з бука і МДФ з м'яким узголів'ям поєднує в собі класичний і модерний дизайн, а різноманітність розмірів і кольорів дозволить ліжка вписатися практично в будь-яку спальну кімнату.

19 600 грн

Гарне ліжко з бука і МДФ з м'яким узголів'ям поєднує у собі класичний і модерновий дизайн, а широкий вибір розмірів і кольорів дозволить підібрати варіант, який підійде до будь-якого інтер'єру спальної кімнати.

9 836 грн

Стильна і яскрава ліжко з бука і МДФ з м'яким узголів'ям і з підйомним механізмом поєднує в собі класичний і модерний дизайн, а різноманітність розмірів і кольорів дозволить ліжка вписатися практично в будь-яку спальну кімнату.

17 569 грн

Відмінне поєднання краси і комфорту представлені у ліжку Монако з серії Франція. Виріб оздоблений м'яким високим узголів'ям. Ліжко виготовлене з натурального дерева - бука, що надає йому міцності і надійності.

21 000 грн

Відмінне поєднання краси і комфорту представлені у ліжку Монако з серії Франція. Виріб оздоблено м'яким високим узголів'ям. Ліжко виготовлене з натурального дерева - бука, що надає йому міцності і надійності.

8 861 грн

Якісна, красива і стильна ліжко з фрезеруванням і патиною Прованс лінійки Франція від українського виробника меблів Аурель. Узголів'я і ізножье красиво виглядає завдяки прикрасі з невеликих квадратів.

9 444 грн

Стильна і красива ліжко з фрезеруванням і патиною Прованс лінійки Франція від українського виробника меблів Аурель. Узголів'я і ізножье красиво виглядає завдяки прикрасі з невеликих ромбів.

10 023 грн

Відмінна ліжко Прованс має шість варіантів забарвлення і чудово впишеться практично в будь-яку спальну кімнату. У даній ліжка виробники об'єднали два стилю - прованс і класичний стиль, а також додали фрезерування.