Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені

Матрац Сонель Тропік "Pocket Spring"

артикул товару 00342
Ціна 6 621 грн
Відкласти в улюблені
5.00 з 5 на основі 1 оцінка
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Висота матраца: 20 см;
Ступінь жорсткості: середній;
Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг;
Пружинний блок: "Pocket Spring"

Характеристики - Матрац Сонель Тропік "Pocket Spring"

Бренд Сонель Sonel
Жорсткість середньої жорсткості
Тип матраца Пружинні матраци | двосторонній | Незалежні пружини (Pocket Spring)
Наполнение Кокосовая койра | Пенополиуретан
Чохол Трикотаж | Знімний для прання
Висота 20 см
Навантаження на 1 спальне місце до 120 кг

Склад:
- трикотажна тканина;

- синтепон;

- спанбонд;

- напіввовняний ватин;

- пінополіуретан;

- кокосова койра;

- пружинний блок Pocket Spring;

- флізелін;

- трикотажна тканина;

- єврокаркас.

Трикотажна тканина — виготовляється з декількох шарів, дуже приємних на дотик. Трикотаж має спеціальне плетіння, завдяки чому покривний чохол виходить міцним, довговічним, комфортним, але пропускає повітря для вентиляції.

Синтепон — майже невагомий нетканий матеріал, яким прошивають чохли матраців. Він являє собою розпушений поліестер, що надає об'єму та м'якості. Синтепон відрізняється довговічністю, гігроскопічністю та прекрасною теплоізоляцією. Матеріал здатний підтримувати постійну температуру, створюючи комфортний мікроклімат у ліжку.

Спанбонд — гіпоалергенний, екологічно чистий, міцний, термостійкий та зносостійкий матеріал, що не пліснявіє й не гниє, розміщуючись у складі шарів матраца. При виготовленні матраців, його використовують в якості захисного шару, що сприятливо впливає на збільшення тривалості терміну експлуатації, на повітропроникні властивості, стійкість до перепаду температур і до навантаження (незалежно від ваги людини).

Ватин — прошивна тканина, яка складається з суміші волокон. Ватин використовується як ізоляційний шар та прокладається між чохлом матраца й основними настилами.

Пінополіуретан — спеціальний полімер, який характеризується підвищеною пружністю, еластичністю і довговічністю. Цей матеріал безпечний для людини, завдяки гіпоалергенним властивостям. Він не пліснявіє, не накопичує пил, а також дуже стійкий до руйнування, витримує різні навантаження та тиск від динамічних рухів. 

Кокосова койра — матеріал, у вигляді волокон з кокосової пальми, який надає матрацу ортопедичних властивостей. Він просочений натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому матрац не буде пріти та вбирати непотрібні запахи.

Pocket Spring — технологія, що підвищує ортопедичні якості матраца. Полягає у тому, що кожна пружина розміщена у окремій кишеньці-комірці, завдяки чому вона діє незалежно від решти комплексу. Дозволяє матрацу максимально адаптуватися під будову людського тіла, запобігти зайвим коливанням та більш рівномірно розподілити навантаження по площі матрацу.

Флізелін — нетканий матеріал прокладки, який використовується як захисний шар між настилами матраца та пружинним блоком.

Єврокаркас — бруски з пінополіуретану, які розміщуються по периметру матраца. Їх мета — збільшити жорсткість з боків, усунути крайові деформації, зберегти правильну форму конструкції і продовжити термін її використання. Єврокаркас формує рівні і пружні боковини, захищає матрац від просідання.

Ортопедичний матрац Сонель Тропік «Pocket Spring» подарує Вам відчуття релаксу на тропічному пляжі. Сучасні незалежні пружини забезпечують оптимальну підтримку тіла в необхідній мірі, реагуючи точково та моментально підлаштовуючись під положення лежачого. Кокосова койра, відома ортопедичними та гіпоалергенними властивостями, доповнена шарами пінополіуретану — запорука комфорту для спини й рівномірного розподілу навантаження на пружини. Трикотажний чохол виконаний у знімному варіанті, що дозволяє без зусиль підтримувати ліжко гігієнічно чистим.

Залишити відгук про Матрац Сонель Тропік "Pocket Spring"
Ваша оцінка
Додати відгук
  • Ольга Ольга
    17.09.2018
    Покупка удачная, на мой взгляд, вполне довольна. Матрас приятной жесткости, отлично держит форму, спать на нем очень комфортно. Доставили, кстати, заказ оперативно, спасибо.
Супутні товари
1 415 грн

Ковдра Breckle Allergena виготовлена з 100% високооб'ємного поліестер. Має гіпоалергенні, антистатичні і терморегулюючі властивості. Чохол: 35% бавовна та 65% поліестер. Можливе прання при температурі 95°C.

1 661 грн

Подушка Neolux Latex виробляється на основі латексу. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Перфорований наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12 см.

1 661 грн

Подушка Neolux Latex ергономічної форми виробляється на основі латексу. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Перфорований наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12/14 см.

1 515 грн

Подушка Neolux Memory виробляється на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12 см.

1 515 грн

Подушка Neolux Memory ергономічної форми виробляється на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12/14 см.

1 661 грн

Подушка Neolux Меморі-Латекс класичної форми проводиться на основі поєднання матеріалів Меморі і Латекс. Володіє ортопеліческімі і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12 см.

1 661 грн

Подушка Neolux Меморі-Латекс зргономіческой форми проводиться на основі поєднання матеріалів Меморі і Латекс. Володіє ортопеліческімі і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12/14 см.

2 726 грн

Подушка Neolux Comfort Gel класичної форми виробляється на основі терморегулюючого гелю. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12 см.

2 862 грн

Подушка Neolux Relax Gel ергономічної форми виробляється на основі терморегулюючого гелю. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 9/11 см.

4 356 грн

Подушка Dormisan Верона класичної форми, створена на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Має ортопедичний ефект. Чохол виготовлений з вплетенням ниток срібла. Прання можливе при температурі до 60°С.