Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені

Матрац Сонель Ямайка Еліт "Pocket Spring"

артикул товару 04967
Ціна 10 455 грн
Відкласти в улюблені
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Висота матраца: 28, 30, 32, 34, 36 см;
Ступінь жорсткості: середній;
Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 140 кг;
Пружинний блок: «Pocket Spring»

Характеристики - Матрац Сонель Ямайка Еліт "Pocket Spring"

Бренд Сонель Sonel
Жорсткість середньої жорсткості
Тип матраца Пружинні матраци | двосторонній | Незалежні пружини (Pocket Spring)
Наполнение Синтепон | Пенополиуретан | Мемори | Спанбонд
Чохол Знімний для прання | Трикотаж
Висота 34 см | 36 см | 32 см | 28 см | 30 см
Навантаження на 1 спальне місце до 140 кг
Склад: 
трикотаж;
синтепон;
спанбонд;
напіввовняний ватин;
меморі;
пінополіуретан;
флізелін;
пружинний блок Pocket Spring;
посилений єврокаркас.

Трикотажна тканина виготовляється з кількох прошарків, дуже приємних на дотик. Вона має спеціальне плетіння, завдяки чому чохол виходить міцним, довговічним і пропускає повітря для вентиляції.

Синтепон – майже невагомий нетканий матеріал, яким простібують чохли матраців. Це розпушене поліефірне волокно, котре додають у матрац для об'єму і м'якості. Синтепон відрізняється довговічністю, гігроскопічністю, чудовою теплоізоляцією. Матеріал здатний підтримувати постійну температуру, створюючи комфортний мікроклімат у постелі.

Спанбонд – гіпоалергенний, екологічно чистий, міцний, термо- та зносостійкий матеріал. Він не пліснявіє та не гниє, навіть коли розміщений у погано провітрюваній частині матраца. Спанбонд використовують як захисний прошарок – це подовжує термін експлуатації виробу, посилює повітропроникність постелі.

Ватин – прошивна тканина, що складається із суміші волокон. Ватин служить ізоляційним прошарком, тому його часто укладають між чохлом матраца і основною конструкцією.

Memory Foam – різновид поліуретанової піни, котра має комірчасту структуру. Цей наповнювач забезпечує «ефект пам'яті» – матрац реагує на зміни тиску і, залежно від ваги людини, набуває оптимальної форми, а також повторює контури тіла. Memory Foam відповідає за ортопедичний ефект матраца, покращує якість сну та робить відпочинок повноцінним.

Пінополіуретан – спеціальний полімер, який відрізняється підвищеною пружністю, еластичністью та довговічністю. Цей гіпоалергенний матеріал безпечний для людини. Він не пліснявіє, не притягує пил, а також дуже стійкий до руйнування, витримує різні навантаження та тиск від динамічних рухів.

Pocket Spring – технологія, що підвищує ортопедичні якості матраца. Кожна пружина поміщається в окрему кишеньку, завдяки чому діє незалежно від решти комплексу. Це дозволяє матрацу максимально адаптуватися під анатомію людини, запобігти зайвим коливанням, більш рівномірно розподілити навантаження.

Єврокаркас – бруски з пінополіуретану, які розміщуються по периметру матраца. Їхня мета – посилити жорсткість з боків, усунути деформацію країв, зберегти правильну форму конструкції та продовжити термін її використання. Єврокаркас формує рівні та пружні боковини, захищає матрац від просідання.

Матрац Сонель Ямайка – пружинна модель. Жорсткість конструкції виробник оцінює як середній/ближчий до м'якого. Найчастіше такі матраци купують жінки та люди у віці. Пружний незалежний блок Pocket spring надає хорошу підтримку, а прошарки меморі-піни створюють ефект розм'якшення, обволікання. На такій постелі буде дійсно зручно спати.

Модель оснащена знімним чохлом, що спрощує його чистку і турботу про гігієну спального місця. Трикотажна тканина довго служить, добре переносить прання, а головне – досить еластична, щоб вам було зручно одягати громіздкий чохол.

Зверніть увагу, що бічні ручки габаритного виробу призначені тільки для перевертання, а не транспортування аксесуара.

 

Залишити відгук про Матрац Сонель Ямайка Еліт "Pocket Spring"
Ваша оцінка
Додати відгук
Супутні товари
959 грн

Ковдра Dormeo Зелений чай створено на основі мікрофібри Wellsleep® advanced. Легке і дихає ковдру. Чохол з щонайм'якшої мікрофібри SoftDream з просоченням, що містить мікрокапсули з маслом зеленого чаю.

1 799 грн

Ковдра Dormeo Siena2 - м'яка і легка ковдра. Наповнювач - мікрофібра Wellsleep® advanced (350 г/м²). Це матеріал, який може "дихати" і зберігати тепло. Чохол: мікрофібра SoftDream. Можливе машинне прання при температурі 60°C.

1 499 грн

Ковдра Dormeo Siena2 light виготовлена з мікрофібри Wellsleep® advanced (200 г/м²). Це легкий матеріал з хорошою терморегуляцією. Чохол: мікрофібра SoftDream. Можливе машинне прання при температурі 60°C.

999 грн

Ковдра Dormeo Siena2 light легка ковдра з ефектом торморегуляціі. Наплоненіе: 70% з мікрофібри Wellsleep® advanced і на 30% з целюлозного мателіала Тенцель (Ліоцель). З боків ковдри є вставки дихаючої тканини 3D Airmesh. Чохол: мікрофібра SoftDream.

1 998 грн

999 грн

Ковдра Dormeo Злата виготовлена на основі силіконових волокон. Цей легкий матеріал відмінно зберігає тепло. Чохол: мікрофібра. Можливе машинне прання при температурі 40°C. Сушити варто в розгорнутому вигляді. Сушка в барабані і хімчистка не бажані.

-50%
26 506 грн

Ліжко-платформа в східному стилі - це завжди модно, красиво і елегантно. Придбати низьке ліжко в східному стилі з твердої деревини ясен можливо замовивши як через інтернет, так і у нас в салоні.

55 703 грн

Розробка студії італійського дизайну 2016 року. Мега стильне ліжко з масиву дерева. Відмінно впишеться в інтер'єр, в стилі Модерн, а при використанні ефекту старіння - в стилі Лофт.

54 749 грн

Тип дивана: кутовий. Габаритні розміри: 325х215х105 см. Розмір спально місця: 140х190 см.

36 476 грн

Ліжко у витонченому стилі Прованс в формі диванчика з місткими шухлядами для білизни.

Різноманітність кольорів.

929 грн

Ковдра Sweet Sleep Ideal виготовлено на основі силіконових волокон. Це легкий матеріал відмінно зберігає тепло. Чохол: 100% бавовна. Сушити варто в розгорнутому вигляді. Сушка в барабані і хімчистка не бажані.