Матрац Сонлайн Чемпіон 1
артикул товару 04201
Висота матраца: 16 см;
Ступінь жорсткості: середній;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 80 кг;
Пружинний блок: «Боннель»
Характеристики - Матрац Сонлайн Чемпіон 1
| Бренд | Сонлайн |
| Жорсткість | середньої жорсткості |
| Тип матраца | односторонній | Залежні пружини (Боннель) | Пружинні матраци |
| Наполнение | Вата | Войлок |
| Чохол | Жаккард |
| Висота | 16 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 80 кг |
| Нестандартний розмір | Тільки стандартні розміри. |
Склад:
- тканина жаккард;
- ватин;
- термопресована повсть;
- блок "Боннель".
Жаккард — щільний матеріал, який використовується при виготовленні матраців з метою зробити їх поверхню м'якою й зносостійкою, завдяки обробці спеціальним паром. Такий матеріал ідеально підходить для виготовлення матраців, тому що не розтягується, не зношується, має високий ступінь стійкості кольору, не вибагливий у догляді, а також забезпечує естетичний зовнішній вигляд.
Ватин - прошивна тканина, яка складається з суміші волокон. Ватин використовується як ізоляційний шар та прокладається між чохлом матраца й основними настилами.
Термоповсть — міцний, довговічний і екологічно чистий матеріал, який складається з натуральних волокон джуту, бавовни, льону і вовни. Термоповсть розташована між м'яким шаром і пружинним блоком, що надає їй роль щільного захисного бар'єра. Термоповсть робить матрац зносостійким, більш жорстким, пружним та розподіляє навантаження від ваги рівномірно по всій поверхні виробу.
Пружинний блок Боннель — в основі його конструкції — п’ятивиткові пружини з високоякісної сталі, з'єднані спіраллю. За рахунок цього блок Боннель тримає форму під тиском ваги людини та не розпадається. Матраци, обладнані такими конструкціями, володіють такими характеристиками: підвищена жорсткість, зносостійкість, можливість розподіляти вагу, і тим самим підтримувати положення хребта у природному анатомічно правильному положенні.
Якісний матрац Чемпіон 1 від виробника Сонлайн характеризується чудовим ортопедичним ефектом і поєднує у собі доступність і довговічність. Система залежних пружин «Боннель» допоможе Вашому тілу повністю розслабитися під час сну або відпочинку. Наповнювач ватин додасть матрацу необхідну жорсткість і пружність. Чохол з жаккардової тканини буде вентилювати матрац і зберігати потрібну температуру, щоб забезпечити Вам хороший і приємний сон.
-
Валера 28.10.2020Купил данный ортопедический матрас для своей мамы на день рождение, так как последнее время проблемы со спиной. Наполнение из войлока очень удобное, мама в восторге, качество на высшем уровне. Доставка удобная, самовывоз со склада или доставка до двери. Выбрал со склада, что бы украсить его ленточками, работники с радостью помогли, за это отдельное спасибо. Рекомендую матрас "Сонлайн Чемпион 1".
Дводверна шафа Сакура виробляється з деревини вільхи. Складе відмінний комплект з іншими елементами меблів цієї серії. Для тонування представлений асортимент кольорів.
Туалетний столик Сакура виробляється з деревини вільхи. Можлива модифікація з тумбою або без. Комплектується висувними шухлядами і фурнітурою високої якості. Кольори для тонування в асортименті
Журнальний столик Сакура проводиться з деревини вільхи. Можливий вибір модифікації зі стеклоі і поличкою (модель С1) або стандарт (С3). Кольори для тонування в асортименті.
Чохол: жаккард, трикотаж. Розмір: односпальний, полуторний, двоспальний. Висота: 5 см. Можливе пошиття нестандартного розміру під замовлення.
Кровать Осака производится на выбор из древесины ясеня или дуба. Возможные размеры: односпальный, полуторный, двухспальный. Возможно изменение размера. Дополнительная комплектация: выдвижные ящики для белья, подъемный механизм с коробом, усиленные ламели. Особенности: толщина ножек, cм - 4; ширина ножек, cм - 10; толщина царг, cм - 2.2; ширина боковых царг, cм - 16. Комплектация "подъемный механизм" доступна только в древесине ясень и дуб!!!!
Ліжко Марокко виробляється на вибір з деревини ясена або дуба. Можливі розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Можлива зміна розміру. Додаткова комплектація: висувні шухляди для білизни, підйомний механізм з коробом, посилені ламелі. Особливості: товщина ніжок, cм - 4; ширина ніжок, cм - 12; товщина царг, cм - 2,2; ширина бічних царг, cм - 16. Комплектація "підйомний механізм" доступна тільки в деревині ясен і дуб !!!!
Ліжко Еко плюс виробляється на вибір з деревини ясена або дуба. Можливі розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Можлива зміна розміру. Додаткова комплектація: висувні шухляди для білизни, підйомний механізм з коробом, посилені ламелі. Особливості: товщина ніжок, cм - 4; ширина ніжок, cм - 10; товщина царг, cм - 2,2; ширина бічних царг, cм - 16. Опція "підйомний механізм" доступна тільки в ясені або дубі !!!
Ліжко Грін виробляється на вибір з деревини ясена або дуба. Можливі розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Можлива зміна розміру. Додаткова комплектація: висувні шухляди для білизни, підйомний механізм з коробом, посилені ламелі. Особливості: товщина ніжок, cм - 4; ширина ніжок, cм - 10; товщина царг, cм - 2,2; ширина бічних царг, cм - 16. Опція "Підйомний механізм" доступна тільки в ліжках з дуба або ясена !!!
Ліжко Еко виробляється на вибір з деревини ясена або дуба. Можливі розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Можлива зміна розміру. Додаткова комплектація: висувні шухляди для білизни, підйомний механізм з коробом, посилені ламелі. Особливості: товщина ніжок, cм - 4; ширина ніжок, cм - 10; товщина царг, cм - 2,2; ширина бічних царг, cм - 13. Опція "підйомний механізм" доступна до замовлення в деревині дуб та ясен !!
Ліжко Грін Плюс виробляється на вибір з деревини ясена або дуба. Можливі розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Можлива зміна розміру. Додаткова комплектація: висувні шухляди для білизни, підйомний механізм з коробом, посилені ламелі. Особливості: товщина ніжок, cм - 4; ширина ніжок, cм - 10; товщина царг, cм - 2.2; ширина бічних царг, cм - 16. Опція "підйомний механізм" доступна до замовлення в деревині дуб та ясен !!
