Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци 85 на 180

Вид товарів
Сортувати
1 300 грн

Топпер "Futon 1" виробляється на основі наповнювача пінополіуретан. Легко пропускає повітря і не схильний до дії шкідливих мікроорганізмів. Має ортопедичні властивості. Висота: 5 см. Чохол: бязь. Широкий асортимент розмірів, а також є можливість виготовлення по індивідуальних розмірах.

артикул товару 01165
2 200 грн

В якості основи для матраца Футон 2 використовується суцільнолитий блок з пінополіуретану. Має ортопедичні  та антибактеріальні властивості. Регулює жорсткість матраца. Чохол: стьобана бавовна. Розмір: односпальний, двоспальний, полуторний. Висота: 7 см. Є можливість пошиття згідно індивідуальних розмірів.

артикул товару 01142
1 650 грн

Топпер Матролюкс Futon 3 Двосторонній виготовлений на основі пінополіуретану і термоволокна. Топпер має ортопедичний ефект і регулює жорсткість спального місця. Чохол: жаккард. Розмір: односпальний, полуторний, двоспальний. Висота: 5 см. Є можливість замовлення нестандартоного розміру.

артикул товару 01143
3 150 грн

Топпер Матролюкс Futon 4 Двосторонній наповнений з однієї сторони пінополіуретаном, а з іншої - латексованою кокосовою койрою. Має різну жорсткість сторін і характеризується ортопедичним ефектом. Чохол: жаккард. Розмір: односпальний, двоспальний, полуторний. Висота: 7 см. Є можливість  індивідуального замовлення: як для ліжок, так і для диванів.

артикул товару 01144
4 700 грн

Топпер Матролюкс Futon 5 Двосторонній виробляється на основі латексованої кокосової койри і латексу. Має різну жорсткість сторін і ортопедичний ефект. Чохол: жаккард. Розміри: односпальний, двоспальний, полуторний. Висота: 7 см. Є можливість індивідуального пошиття.

артикул товару 01145

Вибрати правильний розмір матраца для нового ліжка просто - його габарити відповідають розмірам спального місця (ця інформація обов'язково вказана в технічних характеристиках виробу). Матрац для старих меблів краще підбирати, вимірючи внутрішній периметр ліжка. Якщо ви орієнтуєтеся на заміри старого аксесуара, пам'ятайте, що після багаторічного використання він міг серйозно деформуватися.

Кому підійде матрац 85*180 см

Це розмір односпального ліжка, яке підійде для дитини, підлітка, або дорослої людини невеликої комплекції. Довжина ліжка також накладає обмеження на зріст людини. Згідно зі стандартами, для комфортного сну довжина спального ложа повинна дорівнювати вашому зросту плюс 15-20 см.

Два односпальні матраци з різним рівнем жорсткості - ідеальний вибір для подружжя, різниця у вазі яких становить більше 30 кг. На двоспальній моделі більш легка людина буде постійно скочуватися до своєї «вагомої» половинки. Якість сну при цьому погіршиться, а матрац швидше зноситься.

Дві односпальні моделі також більш вигідні для готелів, оскільки можуть бути використані як в одно-, так і в двомісному номері. При необхідності матраци можна «об'єднати» футоном, який легко приховає щілину, і навіть допоможе змінити рівень жорсткості спального місця. Вартість футона набагато менша, ніж повноцінного матраца, він легкий і мобільний.

Як правильно вибрати матрац 85*180 см

Вибір постільних аксесуарів для односпального ліжка набагато простіший, оскільки можна враховувати потреби та побажання тільки однієї людини. Вузькі вироби можуть бути досить пишними, одно- або багатошаровими, з відповідним вам рівнем жорсткості.

Класичний розмір може мати варіації, коли додається буквально 5 см, при цьому підсумковий варіант матраца - 90*180 см або 80*180 см. Зазвичай така різниця пояснюється тим, що моделі виготовлені різними виробниками. Для «повного попадання» краще купувати ліжко і матрац, у яких один виробник.

Ідеальним вважається повний збіг розмірів матраца і спального ложа - тоді він прослужить довше, оскільки не буде звисати з відкритого краю, або деформуватися під тиском високих бортів вузького ліжка. Досить щільно зафіксована постіль не буде зрушуватися під час неспокійного сну.

В інтернет-магазині Matrason ви зможете придбати постільні аксесуари різних розмірів з урахуванням особистих побажань і фінансових можливостей.

Серед наших переваг:

Вивчивши технічні характеристики моделей на нашому сайті, ви зможете легко вибрати і купити матрац 85*180 недорого, але так, щоб він вірою і правдою прослужив вам багато років.