Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Біокоттон

Вид товарів
Сортувати
4 595 грн

3 676 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 150 кг .; Пружинний блок: IQ Spring

артикул товару 00077
-20%
5 322 грн

4 258 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 150 кг .; Пружинний блок: IQ Spring

артикул товару 00078
-20%
5 750 грн

4 600 грн

Высота матраца:21 см; Степень жесткости: жесткий; Рекомендуемая нагрузка на 1 сп. место: до 150 кг.; Пружинный блок: беспружинный

артикул товару 05191
Новинка
5 696 грн

Висота матраца: 28 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 150 кг .; Пружинний блок: IQ Double.

артикул товару 00080
Новинка
12 350 грн

Высота матраца: 27 см; Степень жесткости: средий/средне-жесткий; Рекомендуемая нагрузка на 1 сп. место: до 150 кг.

артикул товару 05053
Новинка
18 525 грн

Высота матраца: 22 см; Степень жесткости: средней жесткости; Рекомендуемая нагрузка на 1 сп. место: до 150 кг.

артикул товару 05055
Новинка
6 085 грн

4 564 грн
артикул товару 05192
Новинка
3 962 грн
артикул товару 05230
Новинка

Пружинні матраци з блоком IQ Spring також носять назву «розумна пружина». Це можна пояснити тим фактом, що такий виріб відмінно підлаштовується під будь-яке навантаження.

Основні характеристики матраців з пружинами IQ Spring

Ефект «розумної пружини» досягається завдяки тому, що всі пружини в блоці мають специфічну форму. Вони відрізняються досить тонкою серединою і широким діаметром біля основи. Як результат, одна пружина відрізняється різними рівнями жорсткості, тому матрац допомагає прекрасно підтримувати тіло сплячої людини на ліжку в такому положенні, яке викликає відчуття максимального комфорту. Такі вироби на сьогоднішній день є досить популярними, поступаючись лише матрацам з посиленим блоком «Pocket Spring».

Особливості пружинного блоку IQ Spring

 

Даний пружинний блок був розроблений фахівцями з компанії «ЕММ». Ця розробка відрізняється прекрасним анатомічним і ортопедичним ефектом, а також високим рівнем якості. Завдяки тому, що пружина IQ Spring може справлятися навіть з подовженим навантаженням, тривання експлуатації подібного виробу є досить великий, а спляча людина отримує максимальний рівень комфорту.

Основними перевагами пружинного блоку IQ Spring можна назвати:

Як і де замовити пружинний матрац з блоком IQ Spring?

На сьогоднішній день в Україні можна знайти найрізноманітніші пружинні матраци з ортопедичним ефектом. Вони відрізняються не тільки розмірами, а й рівнем жорсткості, а також наповнювачами. Останнім часом все більше покупців віддають перевагу саме матрацам з незалежним блоком IQ Spring, які характеризуються високим комфортом і довговічністю.

Купити високоякісний матрац з пружинами IQ Spring пропонує вам інтернет-магазин «Matrason» (Запоріжжя, Київ). Ціна на всі наші товари (наматрацники, Топер і футони , ліжка) вас приємно здивує, тим паче, що ми пропонуємо покупку з доставкою в будь-яке місто України. У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент матраців з незалежним пружинним блоком, вартість яких підходить кожному покупцеві. Ми працюємо з відомими українськими та європейськими виробниками, тому що продаж якісного товару - наша головна мета.