Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Водонепроникні матраци

Вид товарів
Сортувати
1 608 грн

Висота матраца: 7 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендований для дітей: від 0 до 4-х років .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00250
2 537 грн

Висота матраца: 7 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендований для дітей: від 0 до 4-х років .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00251
3 333 грн

Висота матраца: 7 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендований для дітей: від 0 до 4-х років; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00252
2 912 грн

Висота матраца: 10 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 100 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00606
3 147 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: «Боннель».

артикул товару 00704
5 040 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: «Pocket Spring».

артикул товару 00705
3 473 грн

Висота матраца: 12 см. Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг; Беспружинний. Чохол непромокаючий, Тканина прогумована.

артикул товару 04936

Якщо у вас з'явився малюк, тоді вам відомо, що буває з білизною, якщо вона не володіє непромокальними властивостями. Щоб сон дитини був спокійним, варто послати йому спеціальний матрац з водонепроникним чохлом, який буде забезпечувати комфорт малюкові протягом всієї ночі.

Особливості непромокальних матраців

 

Непроникний матрац відрізняється від інших своїми властивостями, які дозволяють зберегти комфортний відпочинок дитини, при цьому дозволяючи сформувати правильну поставу зростаючого организму.

Цей матрац складається з двох компонентів:

Обидва складових є елементи, що складаються з натуральних матеріалів, які мають ряд переваг. Чохол з тканини Sleep Fresh виготовлений з бавовни, являє собою легкий, непромокальний, а також кисневопроникний матеріал. Він здатний забезпечити комфортний і спокійний сон малюкові за рахунок того, що його структура може пропускати повітря, але затримувати вологу.

В якості наповнювача матраца виступає піна Naturfoam. Вона володіє екологічно чистими властивостями, а також приймає будь-яку форму тіла за рахунок своєї пористої структури. Також піна здатна пропускати повітря, що забезпечує його циркуляцію в самому матраці.

Де можна придбати матрац з водонепроникним чохлом в Україні?

Вам необхідний вид матраца, який буде здатний не пропускати вологу? Тоді вас зацікавлять моделі, які представлені в нашому інтернет-магазині matrason.ua. Наш асортимент включає великий вибір непромокальних матраців, з жакардовим чохлом і з різними рівнями жорсткості. Також у нас ви знайдете великий вибір меблів, ліжок і спальної білизни за вигідними цінами.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати ортопедичний матрац оптимальний за вартістю, а також той, що підходить під ваші вимоги. У нас ви зможете купити будь-які товари в розстрочку! Ми здійснюємо безкоштовну і швидку доставку в Київ, Харків та інші міста України.

Забезпечте собі та своїм близьким якісний і комфортний відпочинок!