Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ватні матраци

Вид товарів
Сортувати
1 300 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 100 кг; Пружинний блок: «Боннель»

артикул товару 00065
1 169 грн

Висота матраца: 16 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 80 кг; Пружинний блок: «Боннель»

артикул товару 04201
1 498 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг; Пружинний блок: «Боннель».

артикул товару 04202
1 771 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг; Пружинний блок: «Боннель».

артикул товару 04204
1 655 грн

Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг; Пружинний блок: «Боннель».

артикул товару 04205
1 906 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: висока жорсткість; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг; Пружинний блок: «Боннель».

артикул товару 04206

Хороший сон в комфортному ліжку - запорука того, що вранці ми прокидаємося з відмінним настроєм і готові підкорювати вершини. На якість і ефективність нашого відпочинку безпосередньо впливає матрац, на якому ми спимо. Щоб прокидатися щоранку енергійним, потрібно придбати модель з урахуванням віку та стану здоров’я користувача.

Особливості ватяних матраців

Якісні матраці з бавовною

Аксесуар, наповнений волокнами натуральної бавовни – це класична модель. Ціна на такий екземпляр невелика, оскільки він має просту структуру та виготовлений з недорогих матеріалів, а саме з:

Такий матрац можна легко скрутити, щоб скласти в шафу або постільний короб ліжка, дивана. Він м'який і зносостійкий, його можна використовувати для облаштування дитячої постелі або спального місця дорослої людини.

Поліестер має відмінні захисні якості, а також прекрасно зберігає свій колір. Міцна структура тканини забезпечує тривалий експлуатаційний період чохла. Зверніть увагу, що більшість виготівників сьогодні не роблять матраци з самої лиш вати – а використовують бавовняний прошарок у комбінації з іншими наповнювачами та пружинним блоком. Завдяки волокнам натуральної бавовни матрац може пропускати повітря, зберігати тепло, абсорбувати зайву вологу. Це дозволяє створити сприятливий мікроклімат в ліжку.

Де купити ватяні матраци в Україні недорого?

Вам потрібен якісний і надійний матрац, який володів би ортопедичними властивостями, і при цьому його вартість була невисокою? У такому випадку вам підійде ватяний матрац, який можна придбати в нашому інтернет-магазині matrason.ua. З таким аксесуаром ви зможете недорого облаштувати зручну постіль і щоранку відчувати себе бадьорим і повним сил.

Наш асортимент включає в себе медичні матраци, дитячі, пружинні й безпружинні моделі. Роблячи вибір, пам’ятайте, що жорсткість та анатомічний ефект моделі можуть бути різними – залежно від того, яку комбінацію наповнювачів використав виготівник.

У нашому магазині ви також знайдете великий вибір таких товарів, як:

Усі товари ви зможете взяти в розстрочку у нас в магазині, а також отримаєте швидку та безкоштовну доставку в Київ, Харків та інші міста України. Створіть комфортні умови для вашого відпочинку!